Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to psssytt :gwizdanie:

mleko? :mysli:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale ta walka witalija kliczko była chyba ustawiona :blink:

ja też tyskie psssssyt :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 23:26_________________________________________________

no to psssytt :gwizdanie:

mleko? :mysli:

mleko jest dla prawdziwych twardzieli :rolleyes:

Opublikowano

mleko jest dla prawdziwych twardzieli :rolleyes:

wiem, pije codziennie :naughty:
Opublikowano

mleko jest dla prawdziwych twardzieli :rolleyes:

wiem, pije codziennie :naughty:

a potem rzygasz :tongue4:

Opublikowano

mleko jest dla prawdziwych twardzieli :rolleyes:

wiem' date=' pije codziennie :naughty:

[/quote']

a potem rzygasz :tongue4:

wiesz ze ja nie rzygam :cool1:

chociaż Basia za kazdym razem twierdzi co innego ahha

Opublikowano

no to psssytt :gwizdanie:

whisky :>

Opublikowano

mleko jest dla prawdziwych twardzieli :rolleyes:

wiem, pije codziennie :naughty:

a potem rzygasz :tongue4:

wiesz ze ja nie rzygam :cool1:

chociaż Basia za kazdym razem twierdzi co innego ahha

ale miske zawsze na noc chcesz :gwizdanie:

:decayed:[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 23:34_________________________________________________

no to psssytt :gwizdanie:

whisky :>

:sick3:

:decayed:

Opublikowano

ale miske zawsze na noc chcesz :gwizdanie:

:decayed:

przynosze ja dla ciebie hehehe
Opublikowano

ale miske zawsze na noc chcesz :gwizdanie:

:decayed:

przynosze ja dla ciebie hehehe

chyba żebym w nią wdepnął :gwizdanie:

Opublikowano

ale miske zawsze na noc chcesz :gwizdanie:

:decayed:

przynosze ja dla ciebie hehehe

chyba żebym w nią wdepnął :gwizdanie:

chyba reka bo na czworaka zawsze pozniej lazisz :polew:
Opublikowano

ale miske zawsze na noc chcesz :gwizdanie:

:decayed:

przynosze ja dla ciebie hehehe

chyba żebym w nią wdepnął :gwizdanie:

chyba reka bo na czworaka zawsze pozniej lazisz :polew:

wejść do jeszcze nie napełnionej miski to nie obciach :decayed:

Opublikowano

ale miske zawsze na noc chcesz :gwizdanie:

:decayed:

przynosze ja dla ciebie hehehe

chyba żebym w nią wdepnął :gwizdanie:

chyba reka bo na czworaka zawsze pozniej lazisz :polew:

wejść do jeszcze nie napełnionej miski to nie obciach :decayed:

dokladnie :decayed:
Opublikowano

ale miske zawsze na noc chcesz :gwizdanie:

:decayed:

przynosze ja dla ciebie hehehe

chyba żebym w nią wdepnął :gwizdanie:

chyba reka bo na czworaka zawsze pozniej lazisz :polew:

jak mam chodzic na czworakach, to wolę w ogóle nie wstawać :gwizdanie:

Opublikowano

ale miske zawsze na noc chcesz :gwizdanie:

:decayed:

przynosze ja dla ciebie hehehe

chyba żebym w nią wdepnął :gwizdanie:

chyba reka bo na czworaka zawsze pozniej lazisz :polew:

jak mam chodzic na czworakach, to wolę w ogóle nie wstawać :gwizdanie:

to bylo ostatnio widac, ale nie wyciagajmy naszych "brudow" na zewnatrz :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ale miske zawsze na noc chcesz :gwizdanie:

:decayed:

przynosze ja dla ciebie hehehe

chyba żebym w nią wdepnął :gwizdanie:

chyba reka bo na czworaka zawsze pozniej lazisz :polew:

jak mam chodzic na czworakach, to wolę w ogóle nie wstawać :gwizdanie:

to bylo ostatnio widac, ale nie wyciagajmy naszych "brudow" na zewnatrz :polew: :polew: :polew:

sam qr** usnąłeś obok mnie :polew: :polew:

Opublikowano

sam cholera usnąłeś obok mnie :polew: :polew:

tak żeś pitolil że zasnąłem :tongue4:

cos mowiles ze b8 3.0tdi nie jedzie i nawet program niepomoze

Opublikowano

sam cholera usnąłeś obok mnie :polew: :polew:

tak żeś pitolil że zasnąłem :tongue4:

cos mowiles ze b8 3.0tdi nie jedzie i nawet program niepomoze

na pewno nie gadaliśmy o motoryzacji :gwizdanie:

Opublikowano

sam cholera usnąłeś obok mnie :polew: :polew:

tak żeś pitolil że zasnąłem :tongue4:

cos mowiles ze b8 3.0tdi nie jedzie i nawet program niepomoze

na pewno nie gadaliśmy o motoryzacji :gwizdanie:

wiem ze ogoladalismy jakies filmiki red.. i youp... takie adresy stron cos kojarze a i zbiornik :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

sam cholera usnąłeś obok mnie :polew: :polew:

tak żeś pitolil że zasnąłem :tongue4:

cos mowiles ze b8 3.0tdi nie jedzie i nawet program niepomoze

na pewno nie gadaliśmy o motoryzacji :gwizdanie:

wiem ze ogoladalismy jakies filmiki red.. i youp... takie adresy stron cos kojarze a i zbiornik :polew: :polew: :polew:

Miszka nam wysyłał jakies linki chyba.... :mysli:

Opublikowano

sam cholera usnąłeś obok mnie :polew: :polew:

tak żeś pitolil że zasnąłem :tongue4:

cos mowiles ze b8 3.0tdi nie jedzie i nawet program niepomoze

na pewno nie gadaliśmy o motoryzacji :gwizdanie:

wiem ze ogoladalismy jakies filmiki red.. i youp... takie adresy stron cos kojarze a i zbiornik :polew: :polew: :polew:

Miszka nam wysyłał jakies linki chyba.... :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.