Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:yeah:

:good:

siema laseczki :) co tam słychać ? ktoś mi streści co sie działo od 3922 strony ? :polew: :polew:

Stasiu to co z tym grillem ? bo jeden kupiec czeka i wsumie powiedział , że wziąłby RS za 350 i sie waham :polew: :polew:

siema kajś był synek :shocked:

głównie na uczelni :) mam w tym semestrze 5 wypasionych projektów do zrobienia , także mało tu będe spędzał czasu ;)

Ucz się ucz... :naughty:

ucz sie ucz bo inaczej bedziesz jebal jak Akjam :decayed: zobacz ja wyuczony 2 kierunki skonczylem takze zycie jak w madrycie :decayed:

:nabijasie::disgust:

Miszcz! :kox:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Miszcz! :kox:

: :cool1:
Opublikowano

Miszcz! :kox:

: :cool1:

:wink4: Co tam Kędziorowaty? :naughty:
Opublikowano

coś mnie cały dzień głowa boli :disgust:

musialem podejść do żabki

PS. Akjam, jutro raczej jeszcze odpuszcze, może przejadę się na giełdę do SG po wkłady lusterek

Znajdę coś takiego tam ?

Opublikowano

Miszcz! :kox:

: :cool1:

:wink4: Co tam Kędziorowaty? :naughty:

a hujnia
Opublikowano

coś mnie cały dzień głowa boli :disgust:

musialem podejść do żabki

PS. Akjam, jutro raczej jeszcze odpuszcze, może przejadę się na giełdę do SG po wkłady lusterek

Znajdę coś takiego tam ?

WYjście do żabki pewnie pomoże... :decayed:

Ja jestem w robocie i jak coś to dzwoń do mnie i spokojnie możesz wpadać! :good: Wkłady pewnie są ale w taką pogodę na giełdę to ubierz gumowce! Tam jest masakra! Byłem szukać zderzaka mniej więcej w taką pogodę to qrwicy prawie dostałem!!!! :disgust: :disgust: :angry: :angry:

Miszcz! :kox:

: :cool1:

:wink4: Co tam Kędziorowaty? :naughty:

a hujnia

A coś nowego nic? :evil:
Opublikowano

A coś nowego nic? :evil:

niezapowiada sie na poprawe :confused4:
Opublikowano

A coś nowego nic? :evil:

niezapowiada sie na poprawe :confused4:

Jakieś leczenie albo co... :decayed:
Opublikowano

A coś nowego nic? :evil:

niezapowiada sie na poprawe :confused4:

Jakieś leczenie albo co... :decayed:

ee :no:
Opublikowano

jaki problem, pól litra czystej każdego uleczy :rolleyes:

Opublikowano

coś mnie cały dzień głowa boli :disgust:

musialem podejść do żabki

PS. Akjam, jutro raczej jeszcze odpuszcze, może przejadę się na giełdę do SG po wkłady lusterek

Znajdę coś takiego tam ?

nie wydaje mi się, byłem tam 2-3 tyg. temu chciałem coś bardziej "wieśniackiego" - mianowicie końcówki wydechu... i nic nie wybrałem :confused4: dodatkowo pogoda fatalna - będzie mega bloto tam.. :hi:
Opublikowano

A coś nowego nic? :evil:

niezapowiada sie na poprawe :confused4:

Jakieś leczenie albo co... :decayed:

ee :no:

:mysli: Cza by Ci coś zorganizować... :gwizdanie:

coś mnie cały dzień głowa boli :disgust:

musialem podejść do żabki

PS. Akjam, jutro raczej jeszcze odpuszcze, może przejadę się na giełdę do SG po wkłady lusterek

Znajdę coś takiego tam ?

nie wydaje mi się, byłem tam 2-3 tyg. temu chciałem coś bardziej "wieśniackiego" - mianowicie końcówki wydechu... i nic nie wybrałem :confused4: dodatkowo pogoda fatalna - będzie mega bloto tam.. :hi:

No błoto bankowo! :kwasny::disgust::angry::kwasny::disgust::angry:
Opublikowano

pierddole, nie jade

Akjam, jeżeli będe miał chęci z rana, to przedzwonię :wink4:

Opublikowano

Stasiu, weeź to sobie kup na allegro :gwizdanie:

na giełdzie ostatnio mają ceny z kosmosu :wallbash:

Opublikowano

pierddole, nie jade

Akjam, jeżeli będe miał chęci z rana, to przedzwonię :wink4:

:good: Jak wyjdę z roboty to się drzemnę i wstanę około 10:30... Musiałbyś wyjechać trochę wcześniej więc może się umówmy tak, że jak coś to wyjeżdżaj i dzwoń do mnie po 10:30 no chyba, że wstanę wcześniej to ja przedzwonię. :good:
Opublikowano

pierddole, nie jade

Akjam, jeżeli będe miał chęci z rana, to przedzwonię :wink4:

:good: Jak wyjdę z roboty to się drzemnę i wstanę około 10:30... Musiałbyś wyjechać trochę wcześniej więc może się umówmy tak, że jak coś to wyjeżdżaj i dzwoń do mnie po 10:30 no chyba, że wstanę wcześniej to ja przedzwonię. :good:

nie dzwoń, bo jeszcze mnie obudzisz :polew:

w razie czego podaj adres

Opublikowano

pierddole, nie jade

Akjam, jeżeli będe miał chęci z rana, to przedzwonię :wink4:

:good: Jak wyjdę z roboty to się drzemnę i wstanę około 10:30... Musiałbyś wyjechać trochę wcześniej więc może się umówmy tak, że jak coś to wyjeżdżaj i dzwoń do mnie po 10:30 no chyba, że wstanę wcześniej to ja przedzwonię. :good:

nie dzwoń, bo jeszcze mnie obudzisz :polew:

w razie czego podaj adres

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano
Odwazne_kreacje_odslania_5092290.jpg
Opublikowano

Odwazne_kreacje_odslania_5092290.jpg

:gwizdanie:

BTW Może ogarnę temat gierki w tygodniu i wtedy się zbierze ekipę większą i będzie git. Ode mnie się ekipa zbierze i coś zagra. :wink4::good: Później jakieś piwko. :gwizdanie:

Opublikowano

ja bym z chęcią pograł, ale przed nartami nie chciałbym czegoś narobić, zwłaszcza, że rok nie grałem :wallbash:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.