Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja bym z chęcią pograł, ale przed nartami nie chciałbym czegoś narobić, zwłaszcza, że rok nie grałem :wallbash:

No szkoda byłoby jakbyś się "załatwił" przed wyjazdem na zaje wyprawę! Ale jak zorganizujemy coś w tygodniu to można totalnie na luzie zagrać... :gwizdanie: :wink4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To jak gra ktoś jutro. Jak tak to dajcie jakiś adres :gwizdanie:

Opublikowano

To jak gra ktoś jutro. Jak tak to dajcie jakiś adres :gwizdanie:

Ja gram z kumplami jak zawsze w niedziele. Stan chyba odpuści jutro ale może zorganizujemy coś w tygodniu? Ma być cieplej. Ja rozejrzę się za wolnym terminem i wtedy będziemy działać. Piwko jakieś... :wink4: :gwizdanie:
Opublikowano

To jak gra ktoś jutro. Jak tak to dajcie jakiś adres :gwizdanie:

Ja gram z kumplami jak zawsze w niedziele. Stan chyba odpuści jutro ale może zorganizujemy coś w tygodniu? Ma być cieplej. Ja rozejrzę się za wolnym terminem i wtedy będziemy działać. Piwko jakieś... :wink4: :gwizdanie:

No jeśli po południu to nie ma problemu :wink4:
Opublikowano

To jak gra ktoś jutro. Jak tak to dajcie jakiś adres :gwizdanie:

Ja gram z kumplami jak zawsze w niedziele. Stan chyba odpuści jutro ale może zorganizujemy coś w tygodniu? Ma być cieplej. Ja rozejrzę się za wolnym terminem i wtedy będziemy działać. Piwko jakieś... :wink4: :gwizdanie:

No jeśli po południu to nie ma problemu :wink4:

Wieczorem bym nawet powiedział. :wink4: W środę graliśmy ostatnio o 21ej... :cool1:
Opublikowano

To jak gra ktoś jutro. Jak tak to dajcie jakiś adres :gwizdanie:

Ja gram z kumplami jak zawsze w niedziele. Stan chyba odpuści jutro ale może zorganizujemy coś w tygodniu? Ma być cieplej. Ja rozejrzę się za wolnym terminem i wtedy będziemy działać. Piwko jakieś... :wink4: :gwizdanie:

No jeśli po południu to nie ma problemu :wink4:

Wieczorem bym nawet powiedział. :wink4: W środę graliśmy ostatnio o 21ej... :cool1:

w środę :blink: :blink: :blink:
Opublikowano

To jak gra ktoś jutro. Jak tak to dajcie jakiś adres :gwizdanie:

Ja gram z kumplami jak zawsze w niedziele. Stan chyba odpuści jutro ale może zorganizujemy coś w tygodniu? Ma być cieplej. Ja rozejrzę się za wolnym terminem i wtedy będziemy działać. Piwko jakieś... :wink4: :gwizdanie:

No jeśli po południu to nie ma problemu :wink4:

Wieczorem bym nawet powiedział. :wink4: W środę graliśmy ostatnio o 21ej... :cool1:

w środę :blink: :blink: :blink:

:polew: :polew: :polew: :polew: Spokojnie Krolu! Ty masz Czeko... :naughty:
Opublikowano

To jak gra ktoś jutro. Jak tak to dajcie jakiś adres :gwizdanie:

Ja gram z kumplami jak zawsze w niedziele. Stan chyba odpuści jutro ale może zorganizujemy coś w tygodniu? Ma być cieplej. Ja rozejrzę się za wolnym terminem i wtedy będziemy działać. Piwko jakieś... :wink4: :gwizdanie:

No jeśli po południu to nie ma problemu :wink4:

Wieczorem bym nawet powiedział. :wink4: W środę graliśmy ostatnio o 21ej... :cool1:

w środę :blink: :blink: :blink:

:polew: :polew: :polew: :polew: Spokojnie Krolu! Ty masz Czeko... :naughty:

:heat: :heat: :heat: :heat: :heat: :heat:
Opublikowano

To jak gra ktoś jutro. Jak tak to dajcie jakiś adres :gwizdanie:

Ja gram z kumplami jak zawsze w niedziele. Stan chyba odpuści jutro ale może zorganizujemy coś w tygodniu? Ma być cieplej. Ja rozejrzę się za wolnym terminem i wtedy będziemy działać. Piwko jakieś... :wink4: :gwizdanie:

No jeśli po południu to nie ma problemu :wink4:

Wieczorem bym nawet powiedział. :wink4: W środę graliśmy ostatnio o 21ej... :cool1:

w środę :blink: :blink: :blink:

:polew: :polew: :polew: :polew: Spokojnie Krolu! Ty masz Czeko... :naughty:

:heat: :heat: :heat: :heat: :heat: :heat:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:mysli: Cza by Ci coś zorganizować... :gwizdanie:

jestem otwarty na propozycje :wink4:

hehe :naughty:

Odwazne_kreacje_odslania_5092290.jpg

natasza jest w cipke :good:
Opublikowano

Kędzior! Ty od razu w cipke... :decayed:

Opublikowano

Kędzior! Ty od razu w cipke... :decayed:

a co najpierw w D i do B? :polew:
Opublikowano

:hi:

w środe to jak champions league :tongue4:

Opublikowano

Kędzior! Ty od razu w cipke... :decayed:

a co najpierw w D i do B? :polew:

:gwizdanie: :decayed:

:hi:

w środe to jak champions league :tongue4:

:good::cool1:
Opublikowano

za tydzien o tej godzinie to bedzie juz :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :polew:

Opublikowano

:hi:

w środe to jak champions league :tongue4:

:good::cool1:

a dużo osób gra?

Opublikowano

za tydzien o tej godzinie to bedzie juz :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :polew:

Ja nie piję...

:klamie: :gwizdanie:

Opublikowano

mi to wczoraj wpadło w ucho:

Snoop Dogg - Sweat (David Guetta Remix)

Opublikowano

:hi:

w środe to jak champions league :tongue4:

:good::cool1:

a dużo osób gra?

przez pierwsze 10 min graja wszyscy a pozniej z kazda minuta ktos odpada :drunk:

:polew: :polew:

Opublikowano

za tydzien o tej godzinie to bedzie juz :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :polew:

Czekając na sobotę... :polew: :polew: :polew: :polew:

:hi:

w środe to jak champions league :tongue4:

:good::cool1:

a dużo osób gra?

przez pierwsze 10 min graja wszyscy a pozniej z kazda minuta ktos odpada :drunk:

:polew: :polew:

Oddychają rękawami... :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.