Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chyba żartujesz, tam pijesz do rana, potem wstajesz po 2h snu, następnie browar, idziesz na śniadanie, przychodzisz, browar, browar, browar, chwila odpoczynku, potem flaszka i znowu to samo :kox:

no faktycznie... czyli o kacu nie ma mowy..... :polew:

:polew: :polew:

jadę na basen :hi:

Sport to zdrowie. :thumbdown:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Grisza, nie wiem dlaczego, ale w BT nie mogłem się najebać :gwizdanie:

tzn. tylko raz mi się zdarzyło :polew:

Opublikowano

chyba żartujesz, tam pijesz do rana, potem wstajesz po 2h snu, następnie browar, idziesz na śniadanie, przychodzisz, browar, browar, browar, chwila odpoczynku, potem flaszka i znowu to samo :kox:

co, to tam bedziemy pic? niebedziemy rozmawiac o motoryzacji ?? to ja nie jade

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew:

Ty lepiej jedz już po te 20 browarów :decayed:

Opublikowano

macie moze wyjmaki do radyjka? na wtorek na spocik by ktos mogl zabrac ze soba? potrebuje sprawdzic zmieniareczke ktora kupilem jak hula.... :gwizdanie:

Opublikowano

macie moze wyjmaki do radyjka? na wtorek na spocik by ktos mogl zabrac ze soba? potrebuje sprawdzic zmieniareczke ktora kupilem jak hula.... :gwizdanie:

tolek85 ma prawdopodobnie z tego co pamietam :mysli:[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 15:20_________________________________________________

:polew:

Ty lepiej jedz już po te 20 browarów :decayed:

myslisz ze mi starczy na piatek? :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

na piątek myślę że tak :naughty:

Opublikowano

zagadam do tolka :)

Opublikowano

na piątek myślę że tak :naughty:

najwyzej pozycze sobie z twojej kisty :decayed:[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 15:24_________________________________________________http://justyna887.wrzuta.pl/audio/9j5D4DKI6Av/halina_frackowiak_-_pogoda_dla_bogaczy

:dance2: :dance2: :dance2::banan2:

Opublikowano

ołkej :wink4:

myślisz że wystarczy nam litr wódki i 30 piw?

Opublikowano

ołkej :wink4:

myślisz że wystarczy nam litr wódki i 30 piw?

nom mysle ze to na łebka styknie :wink4:
Opublikowano

ołkej :wink4:

myślisz że wystarczy nam litr wódki i 30 piw?

nom mysle ze to na łebka styknie :wink4:

żeby wam nie brakło to jeszcze z 0,5l można zabrać :gwizdanie:

Opublikowano

ołkej :wink4:

myślisz że wystarczy nam litr wódki i 30 piw?

nom mysle ze to na łebka styknie :wink4:

żeby wam nie brakło to jeszcze z 0,5l można zabrać :gwizdanie:

niema opcji zeby braklo :decayed:[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 15:38_________________________________________________

ołkej :wink4:

myślisz że wystarczy nam litr wódki i 30 piw?

nom mysle ze to na łebka styknie :wink4:

żeby wam nie brakło to jeszcze z 0,5l można zabrać :gwizdanie:

dobrze ze ty nei pijesz... :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

aaa i kilo zioła :polew:

Opublikowano

ja biore litrowego jaśka...i finke 0,7l tak na wszelko wypadek....

aaa i jeszcze osobną flache dla Mirona bo mu wypadają za tydzień w sobote urodziny...

Już sie tego boje....

Opublikowano

aaa i kilo zioła :polew:

i tona koksu :kox:
Opublikowano

flacha dla Mirona? to On ma stawiać flachy :gwizdanie:

Opublikowano

ja biore litrowego jaśka...i finke 0,7l tak na wszelko wypadek....

aaa i jeszcze osobną flache dla Mirona bo mu wypadają za tydzień w sobote urodziny...

Już sie tego boje....

browarki sobie wez jakies na przetrzymanie dnia :decayed:

flacha dla Mirona? to On ma stawiać flachy :gwizdanie:

:good:
Opublikowano

aaa i kilo zioła :polew:

zioło + alkohol = mieszanka wybuchowa :wink4: czarno to widze... dobrze że nie pale :gwizdanie:

flacha dla Mirona? to On ma stawiać flachy :gwizdanie:

a niech chłopak ma... niech się cieszy :tongue4: A stawiać to będzie flachy na nową fure :naughty:

Kędzior nie trawie browarów..... :sick3:

Opublikowano
  • Autor

siemka , wczoraj byłem w Onyxie spoko imprezka , no i Robercik grał :naughty: a ile fajnych cipeczek to głowa mała :P

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.