Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiesz wpisalem w google "ktora na mnei chetna" noi ta wyskoczyla pierwsza :wink4::decayed:

w sumie nie widać, czy jest nie widoma i ma amputowane nogi :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 21:58_________________________________________________cholera miałem coś policzyć na jutro do roboty i zapomniałem notatek :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Weź UŻ! :naughty:

nie da rady, już w piątek mam wolne. .. :disgust:

No to nie bierz! :decayed:

jakąś ściemę pocisnę :decayed: najwyżej mnie wy***ią :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew:

Pewnie! pier**l to! Nie ta robota to inna! :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to psssyt na dobranoc :gwizdanie:

Opublikowano

Ja chyba też lecę...

Opublikowano

Ja chyba też lecę...

jutro koło 16 możesz jechać odebrać :wink4:

Opublikowano

jakąś ściemę pocisnę :decayed: najwyżej mnie wy***ią :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew:

i tak niebeda tesknic :polew:
Opublikowano

Ja chyba też lecę...

jutro koło 16 możesz jechać odebrać :wink4:

:notworthy::kox: To już nie będę Cię atakował i pytał bo właśnie o tym myślałem. :naughty:
Opublikowano

Ja chyba też lecę...

jutro koło 16 możesz jechać odebrać :wink4:

:notworthy::kox: To już nie będę Cię atakował i pytał bo właśnie o tym myślałem. :naughty:

:good:

Opublikowano

a se otworze bączka :decayed:

Opublikowano

Ja chyba też lecę...

jutro koło 16 możesz jechać odebrać :wink4:

:notworthy::kox: To już nie będę Cię atakował i pytał bo właśnie o tym myślałem. :naughty:

:good:

:hi:

a se otworze bączka :decayed:

mleka się napij! :naughty:
Opublikowano

a se otworze bączka :decayed:

ale masz refleks :gwizdanie:

Opublikowano

a se otworze bączka :decayed:

ale masz refleks :gwizdanie:

Niedziela noc... Koniec weekendu. :decayed:
Opublikowano

a se otworze bączka :decayed:

ale masz refleks :gwizdanie:

lepiej pozno niz wcale :tongue4:[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 22:51_________________________________________________

a se otworze bączka :decayed:

ale masz refleks :gwizdanie:

Niedziela noc... Koniec weekendu. :decayed:

no chyba dla ciebie :tongue4:
Opublikowano

a se otworze bączka :decayed:

ale masz refleks :gwizdanie:

lepiej pozno niz wcale :tongue4:[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 22:51_________________________________________________

a se otworze bączka :decayed:

ale masz refleks :gwizdanie:

Niedziela noc... Koniec weekendu. :decayed:

no chyba dla ciebie :tongue4:

Sam chciałeś! :decayed: Mój weekend zaczął się dzisiaj po nocce i kończy 1go kwietnia... :gwizdanie: :tongue4:
Opublikowano

Nie żebym się chwalił.... ale zbieram sobie już buteleczki od kilku lat....

imag02481.jpg

Każda inna... nie powtarzają się. Z 90% tych flaszek osobiście piłem :gwizdanie:

Opublikowano

a se otworze bączka :decayed:

ale masz refleks :gwizdanie:

lepiej pozno niz wcale :tongue4:[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 22:51_________________________________________________

a se otworze bączka :decayed:

ale masz refleks :gwizdanie:

Niedziela noc... Koniec weekendu. :decayed:

no chyba dla ciebie :tongue4:

Sam chciałeś! :decayed: Mój weekend zaczął się dzisiaj po nocce i kończy 1go kwietnia... :gwizdanie: :tongue4:

fajnie :rolleyes:

Opublikowano

Nie żebym się chwalił.... ale zbieram sobie już buteleczki od kilku lat....

imag02481.jpg

Każda inna... nie powtarzają się. Z 90% tych flaszek osobiście piłem :gwizdanie:

No każdy ma jakieś hobby... :decayed:
Opublikowano

Nie żebym się chwalił.... ale zbieram sobie już buteleczki od kilku lat....

imag02481.jpg

Każda inna... nie powtarzają się. Z 90% tych flaszek osobiście piłem :gwizdanie:

fajny kapelusz :decayed:

Opublikowano

Nie żebym się chwalił.... ale zbieram sobie już buteleczki od kilku lat....

imag02481.jpg

Każda inna... nie powtarzają się. Z 90% tych flaszek osobiście piłem :gwizdanie:

zagadaj do Basi ma podobne hobby tylko zbiera malpeczki i w dodatku pelne :thumbdown:

zawsze nas ze staskiem pilnuje zebysmy sie do nich nie dobrali :gwizdanie:

odziwo mi jakas dobrze wchodzi ten baczek :kox:

a se otworze bączka :decayed:

ale masz refleks :gwizdanie:

lepiej pozno niz wcale :tongue4:[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 22:51_________________________________________________

a se otworze bączka :decayed:

ale masz refleks :gwizdanie:

Niedziela noc... Koniec weekendu. :decayed:

no chyba dla ciebie :tongue4:

Sam chciałeś! :decayed: Mój weekend zaczął się dzisiaj po nocce i kończy 1go kwietnia... :gwizdanie: :tongue4:

a ja prawdopodobnie 28marca :naughty: ale nie zapeszam :decayed:
Opublikowano

widzę tam nawet butlę po spirytusie :polew:

z prawej

Opublikowano

a se otworze bączka :decayed:

ale masz refleks :gwizdanie:

lepiej pozno niz wcale :tongue4:[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 22:51_________________________________________________

a se otworze bączka :decayed:

ale masz refleks :gwizdanie:

Niedziela noc... Koniec weekendu. :decayed:

no chyba dla ciebie :tongue4:

Sam chciałeś! :decayed: Mój weekend zaczął się dzisiaj po nocce i kończy 1go kwietnia... :gwizdanie: :tongue4:

fajnie :rolleyes:

Wziąłem se trochę wolnego. :naughty: Stan ty chyba też masz trochę wolnego? :cool1:

Nie żebym się chwalił.... ale zbieram sobie już buteleczki od kilku lat....

imag02481.jpg

Każda inna... nie powtarzają się. Z 90% tych flaszek osobiście piłem :gwizdanie:

fajny kapelusz :decayed:

Co Ty tam czytasz? :mysli: :mysli: :decayed:

widzę tam nawet butlę po spirytusie :polew:

z prawej

Wszystkiego trzeba spróbować. :decayed:[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 23:02_________________________________________________

a se otworze bączka :decayed:

ale masz refleks :gwizdanie:

lepiej pozno niz wcale :tongue4:[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 22:51_________________________________________________

a se otworze bączka :decayed:

ale masz refleks :gwizdanie:

Niedziela noc... Koniec weekendu. :decayed:

no chyba dla ciebie :tongue4:

Sam chciałeś! :decayed: Mój weekend zaczął się dzisiaj po nocce i kończy 1go kwietnia... :gwizdanie: :tongue4:

a ja prawdopodobnie 28marca :naughty: ale nie zapeszam :decayed:

To nie zapeszaj bo jakbyśmy zostali dłużej w BT... :naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.