Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

za***ista pogoda :kox:

Opublikowano

za***ista pogoda :kox:

:good: zaraz odpalam rowerek i do roboty :decayed:
Opublikowano

:hi:

czas na letnie kapcie :kox:

Opublikowano

:polew: :polew:

dostałem smsa od nowego właściciela mojego ADR...cytuję:"Hejka mam jeszcze takie pytanie czy mam zdjęty ogranicznik prędkości ? czy przy 220 odcina zaplon ? pytam gdybym się kiedyś zdecydował na chiptuning.pozdro"

:mysli: mam go już uświadomić, że po pierwsze to auto nie pójdzie już nigdy w życiu 220 (kiedyś szło w sobotę go jeszcze przetestowałem ale dobił do 180 i ze wzgledu na pogodę i warunki nie próbowałem dalej :decayed: no i z tym chiptuningiem :mysli::decayed::polew:

Opublikowano

:polew: :polew:

dostałem smsa od nowego właściciela mojego ADR...cytuję:"Hejka mam jeszcze takie pytanie czy mam zdjęty ogranicznik prędkości ? czy przy 220 odcina zaplon ? pytam gdybym się kiedyś zdecydował na chiptuning.pozdro"

:mysli: mam go już uświadomić, że po pierwsze to auto nie pójdzie już nigdy w życiu 220 (kiedyś szło w sobotę go jeszcze przetestowałem ale dobił do 180 i ze wzgledu na pogodę i warunki nie próbowałem dalej :decayed: no i z tym chiptuningiem :mysli::decayed::polew:

:polew:

Czyli wmówiłeś mu, że ma 1.8T

Czy po prostu jest głupi....

:polew:

Opublikowano

:polew: :polew:

dostałem smsa od nowego właściciela mojego ADR...cytuję:"Hejka mam jeszcze takie pytanie czy mam zdjęty ogranicznik prędkości ? czy przy 220 odcina zaplon ? pytam gdybym się kiedyś zdecydował na chiptuning.pozdro"

:mysli: mam go już uświadomić, że po pierwsze to auto nie pójdzie już nigdy w życiu 220 (kiedyś szło w sobotę go jeszcze przetestowałem ale dobił do 180 i ze wzgledu na pogodę i warunki nie próbowałem dalej :decayed: no i z tym chiptuningiem :mysli::decayed::polew:

:polew:

Czyli wmówiłeś mu, że ma 1.8T

Czy po prostu jest głupi....

:polew:

no tak mu powiedziałem :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 08:24_________________________________________________swoją drogą na c**j mu chiptuning skoro przesiadł się z felicji 1.3 , powinien się już czuć jak po chiptuningu :polew:

Opublikowano

:polew: :polew:

dostałem smsa od nowego właściciela mojego ADR...cytuję:"Hejka mam jeszcze takie pytanie czy mam zdjęty ogranicznik prędkości ? czy przy 220 odcina zaplon ? pytam gdybym się kiedyś zdecydował na chiptuning.pozdro"

:mysli: mam go już uświadomić, że po pierwsze to auto nie pójdzie już nigdy w życiu 220 (kiedyś szło w sobotę go jeszcze przetestowałem ale dobił do 180 i ze wzgledu na pogodę i warunki nie próbowałem dalej :decayed: no i z tym chiptuningiem :mysli::decayed::polew:

:polew:

Czyli wmówiłeś mu, że ma 1.8T

Czy po prostu jest głupi....

:polew:

no tak mu powiedziałem :polew: :polew: :polew:

:polew:

Za ile ją w końcu sprzedałeś :mysli:

Aha, jeżeli tak mu powiedziałeś i kolo się kapnie to lepiej nie pojawiaj się na spotach bo pewnie bedzie Cię szukał

My Cię nie zakablujemy- powiemy, że Cie nie znamy

Opublikowano

:polew: :polew:

dostałem smsa od nowego właściciela mojego ADR...cytuję:"Hejka mam jeszcze takie pytanie czy mam zdjęty ogranicznik prędkości ? czy przy 220 odcina zaplon ? pytam gdybym się kiedyś zdecydował na chiptuning.pozdro"

:mysli: mam go już uświadomić, że po pierwsze to auto nie pójdzie już nigdy w życiu 220 (kiedyś szło w sobotę go jeszcze przetestowałem ale dobił do 180 i ze wzgledu na pogodę i warunki nie próbowałem dalej :decayed: no i z tym chiptuningiem :mysli::decayed::polew:

:polew:

Czyli wmówiłeś mu, że ma 1.8T

Czy po prostu jest głupi....

:polew:

no tak mu powiedziałem :polew: :polew: :polew:

:polew:

Za ile ją w końcu sprzedałeś :mysli:

Aha, jeżeli tak mu powiedziałeś i kolo się kapnie to lepiej nie pojawiaj się na spotach bo pewnie bedzie Cię szukał

My Cię nie zakablujemy- powiemy, że Cie nie znamy

dokładnie za 12200 poszła, a sprzedałem jako zwykłą bez turba :wink4: a na spota może wpadnie bo go zaprosiłem :decayed:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 08:30_________________________________________________zdupiam porobić :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:polew: :polew:

dostałem smsa od nowego właściciela mojego ADR...cytuję:"Hejka mam jeszcze takie pytanie czy mam zdjęty ogranicznik prędkości ? czy przy 220 odcina zaplon ? pytam gdybym się kiedyś zdecydował na chiptuning.pozdro"

:mysli: mam go już uświadomić, że po pierwsze to auto nie pójdzie już nigdy w życiu 220 (kiedyś szło w sobotę go jeszcze przetestowałem ale dobił do 180 i ze wzgledu na pogodę i warunki nie próbowałem dalej :decayed: no i z tym chiptuningiem :mysli::decayed::polew:

:polew:

Czyli wmówiłeś mu, że ma 1.8T

Czy po prostu jest głupi....

:polew:

no tak mu powiedziałem :polew: :polew: :polew:

:polew:

Za ile ją w końcu sprzedałeś :mysli:

Aha, jeżeli tak mu powiedziałeś i kolo się kapnie to lepiej nie pojawiaj się na spotach bo pewnie bedzie Cię szukał

My Cię nie zakablujemy- powiemy, że Cie nie znamy

dokładnie za 12200 poszła, a sprzedałem jako zwykłą bez turba :wink4: a na spota może wpadnie bo go zaprosiłem :decayed:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 08:30_________________________________________________zdupiam porobić :hi:

no to niezła cena ( dla Ciebie :decayed: )[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 08:56_________________________________________________

:hi:

Grüß Gott

Opublikowano

:siema:

Pogoda jest zajebiszcza! :kox:

Opublikowano

dzień DY :bry: w pierwszy dzień urlopu :kox: :kox:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 10:11_________________________________________________...i w pierwszy dzień WIOSNY :thumbup:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:polew: :polew:

dostałem smsa od nowego właściciela mojego ADR...cytuję:"Hejka mam jeszcze takie pytanie czy mam zdjęty ogranicznik prędkości ? czy przy 220 odcina zaplon ? pytam gdybym się kiedyś zdecydował na chiptuning.pozdro"

:mysli: mam go już uświadomić, że po pierwsze to auto nie pójdzie już nigdy w życiu 220 (kiedyś szło w sobotę go jeszcze przetestowałem ale dobił do 180 i ze wzgledu na pogodę i warunki nie próbowałem dalej :decayed: no i z tym chiptuningiem :mysli::decayed::polew:

:polew:

Czyli wmówiłeś mu, że ma 1.8T

Czy po prostu jest głupi....

:polew:

no tak mu powiedziałem :polew: :polew: :polew:

:polew:

Za ile ją w końcu sprzedałeś :mysli:

Aha, jeżeli tak mu powiedziałeś i kolo się kapnie to lepiej nie pojawiaj się na spotach bo pewnie bedzie Cię szukał

My Cię nie zakablujemy- powiemy, że Cie nie znamy

już ma pewnie konto i śledzi nasz wątek :tongue4:

Opublikowano

Miszka, niezły bajer pocisłeś kolesiowi :decayed::wink4:

I jak, wszyscy spóźnialscy zapłacili za BT? :>

Opublikowano

Miszka, niezły bajer pocisłeś kolesiowi :decayed::wink4:

I jak, wszyscy spóźnialscy zapłacili za BT? :>

ja nie :decayed:

Opublikowano

Ty nie jedziesz, też Ci się zachciało Włoch :rolleyes:

Opublikowano

Ty nie jedziesz, też Ci się zachciało Włoch :rolleyes:

nie chce jechać do Włoch :rolleyes:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 10:48_________________________________________________BTW

Jutro przyjeżdzam na spota na letnich :kox:

Dzisiaj doszły gumy więc mogę wymieniać :decayed:

Opublikowano

Witam

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.