Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czyli VIFON :polew:

jaki vifon? :chytry:

piersi dochodzą :kox::naughty::tongue4:

:polew: :polew:

Zbieram się na pakownie masy nabrać przed BT :silacz::paker:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czyli VIFON :polew:

jaki vifon? :chytry:

piersi dochodzą :kox::naughty::tongue4:

:polew: :polew:

Zbieram się na pakownie masy nabrać przed BT :silacz::paker:

Grisza! Nie zrobisz nic już z sadełkiem przez te kilka dni. :tongue4:
Opublikowano

czyli VIFON :polew:

jaki vifon? :chytry:

piersi dochodzą :kox::naughty::tongue4:

:polew: :polew:

Zbieram się na pakownie masy nabrać przed BT :silacz::paker:

Grisza! Nie zrobisz nic już z sadełkiem przez te kilka dni. :tongue4:

Akjam, odebrałeś ? Jak to wygląda ?

Opublikowano

I po pracy :decayed:

Opublikowano

czyli VIFON :polew:

jaki vifon? :chytry:

piersi dochodzą :kox::naughty::tongue4:

:polew: :polew:

Zbieram się na pakownie masy nabrać przed BT :silacz::paker:

Grisza! Nie zrobisz nic już z sadełkiem przez te kilka dni. :tongue4:

Akjam, odebrałeś ? Jak to wygląda ?

Taaaa... zj***li! :decayed:

Wieczorem fotki bo może uda mi się to dziś zamontować! Fciul za***iście!!!! :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

I po pracy :decayed:

:hi:
Opublikowano

no to fajnie :kox:

Opublikowano

no to fajnie :kox:

za***iście!!! :notworthy: :notworthy: :notworthy: Pan Krzysztof spoko gość i sam szef też! :good: Dzięx!!!!! :kox: :kox:
Opublikowano

no to fajnie :kox:

za***iście!!! :notworthy: :notworthy: :notworthy: Pan Krzysztof spoko gość i sam szef też! :good: Dzięx!!!!! :kox: :kox:

Cieszy mnie to :wink4:

Opublikowano

no to fajnie :kox:

za***iście!!! :notworthy: :notworthy: :notworthy: Pan Krzysztof spoko gość i sam szef też! :good: Dzięx!!!!! :kox: :kox:

Cieszy mnie to :wink4:

Jutro będziesz na spociszonie? :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

siema :) sprzedały sie ledy :naughty: wkońcu naprawie hamulce :polew:

I po pracy :decayed:

nie zapomnij mi tej opalary jutro bo mi starszy jajka urwie :wink4:
Opublikowano

siema :) sprzedały sie ledy :naughty: wkońcu naprawie hamulce :polew:

I po pracy :decayed:

nie zapomnij mi tej opalary jutro bo mi starszy jajka urwie :wink4:

:good:
Opublikowano

no to fajnie :kox:

za***iście!!! :notworthy: :notworthy: :notworthy: Pan Krzysztof spoko gość i sam szef też! :good: Dzięx!!!!! :kox: :kox:

Cieszy mnie to :wink4:

Jutro będziesz na spociszonie? :gwizdanie:

tak

Opublikowano

ale sie wyspalemmm

Opublikowano

no to fajnie :kox:

za***iście!!! :notworthy: :notworthy: :notworthy: Pan Krzysztof spoko gość i sam szef też! :good: Dzięx!!!!! :kox: :kox:

Cieszy mnie to :wink4:

Jutro będziesz na spociszonie? :gwizdanie:

tak

:good: :gwizdanie:

ale sie wyspalemmm

Kędzior połowe życia prześpisz! :tongue4:
Opublikowano

Kędzior połowe życia prześpisz! :tongue4:

a druga polowe przepracuje wiem wiem :wink4:
Opublikowano

witka pany, :hi:

Opublikowano

witka pany, :hi:

będziesz jutro? jutro Miszka stawia :gwizdanie:

Opublikowano

witka pany, :hi:

będziesz jutro? jutro Miszka stawia :gwizdanie:

jeszcze nie patrzyłem w kalendarz, na bank mam spotkanie ok 17 w Zatorze i nie wiem ile mi tam zejdzie i czy nie będę miał jeszcze czegoś później, będę wiedział za ok 3 godziny

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.