Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to jakie bys polecal opony Pucek zeby ladnie wygladalo

19 / 225/35 + 30mm gleby :wink4:

lekka gleba to podstawa dobrego wygladu :wink4:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 19:02_________________________________________________1300481232_by_Kulunkele_500.jpg

tylko że paliwa nie było...

:polew:

co Ty dupcysz :wallbash:

no dobra w 98 to może już w miarę było... :P trochę przesadziłem... :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Do lansu to trza minimum 18 fele i :audi: b7 :gwizdanie: :tongue4:

I po raz kolejny muszę powiedzieć, że za niedługo zmienisz zdanie :decayed::kox:

:no4:

Seski wpłacaj i jedemy do BT razem. Aha tankujesz do pełna :gwizdanie:

Opublikowano

zgadzam się, zresztą popatrzcie na naszych kolegów:

Stanley - wysportowany, młody (oczywiście jest odwrotnie) i będzie dzieciak

Diman - to samo, bebech jak beczka, będzie dzieciak

Max - miał to samo, teraz trochę schudł, ale przed dietą zalał, będzie dzieciak

byli chudzi i co? i nic, nie było dzieci :decayed:

Ps. Nie bijcie :polew:

ty sie k.urwa odemnie odpierd.ol patrz na siebie to ze sobie kupiles pare obcislych koszulek nie robi z ciebie kozaka :evil: :evil:

Opublikowano

to co Bys polecal krolu

napisz jakie masz felgi i jaki zawias

Opublikowano

to jakie bys polecal opony Pucek zeby ladnie wygladalo

19 / 225/35 + 30mm gleby :wink4:

lekka gleba to podstawa dobrego wygladu :wink4:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 19:02_________________________________________________1300481232_by_Kulunkele_500.jpg

tylko że paliwa nie było...

:polew:

co Ty dupcysz :wallbash:

no dobra w 98 to może już w miarę było... :P trochę przesadziłem... :kox:

mogłeś się ciulnąć bo miałeś wtedy 10 lat :polew:
Opublikowano

zgadzam się, zresztą popatrzcie na naszych kolegów:

Stanley - wysportowany, młody (oczywiście jest odwrotnie) i będzie dzieciak

Diman - to samo, bebech jak beczka, będzie dzieciak

Max - miał to samo, teraz trochę schudł, ale przed dietą zalał, będzie dzieciak

byli chudzi i co? i nic, nie było dzieci :decayed:

Ps. Nie bijcie :polew:

ty sie k.urwa odemnie odpierd.ol patrz na siebie to ze sobie kupiles pare obcislych koszulek nie robi z ciebie kozaka :evil: :evil:

luuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuz Damian :>

Opublikowano

zgadzam się, zresztą popatrzcie na naszych kolegów:

Stanley - wysportowany, młody (oczywiście jest odwrotnie) i będzie dzieciak

Diman - to samo, bebech jak beczka, będzie dzieciak

Max - miał to samo, teraz trochę schudł, ale przed dietą zalał, będzie dzieciak

byli chudzi i co? i nic, nie było dzieci :decayed:

Ps. Nie bijcie :polew:

ty sie k.urwa odemnie odpierd.ol patrz na siebie to ze sobie kupiles pare obcislych koszulek nie robi z ciebie kozaka :evil: :evil:

i popierdalasz w gorsecie :polew:

Opublikowano

to co Bys polecal krolu

to był, żart :cool1: Pucek ma tylko lekką manie glebienia aut :gwizdanie: (glebienia = obniżania)
Opublikowano

:hi:

Do lansu to trza minimum 18 fele i :audi: b7 :gwizdanie: :tongue4:

I po raz kolejny muszę powiedzieć, że za niedługo zmienisz zdanie :decayed::kox:

:no4:

Seski wpłacaj i jedemy do BT razem. Aha tankujesz do pełna :gwizdanie:

jeszcze lodzika zrobić...? :polew:

Opublikowano

zgadzam się, zresztą popatrzcie na naszych kolegów:

Stanley - wysportowany, młody (oczywiście jest odwrotnie) i będzie dzieciak

Diman - to samo, bebech jak beczka, będzie dzieciak

Max - miał to samo, teraz trochę schudł, ale przed dietą zalał, będzie dzieciak

byli chudzi i co? i nic, nie było dzieci :decayed:

Ps. Nie bijcie :polew:

ty sie k.urwa odemnie odpierd.ol patrz na siebie to ze sobie kupiles pare obcislych koszulek nie robi z ciebie kozaka :evil: :evil:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:hi:

Do lansu to trza minimum 18 fele i :audi: b7 :gwizdanie: :tongue4:

I po raz kolejny muszę powiedzieć, że za niedługo zmienisz zdanie :decayed::kox:

:no4:

Seski wpłacaj i jedemy do BT razem. Aha tankujesz do pełna :gwizdanie:

jeszcze lodzika zrobić...? :polew:

z połykiem :naughty:

Opublikowano

i popierdalasz w gorsecie :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: leżę :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:hi:

Do lansu to trza minimum 18 fele i :audi: b7 :gwizdanie: :tongue4:

I po raz kolejny muszę powiedzieć, że za niedługo zmienisz zdanie :decayed::kox:

:no4:

Seski wpłacaj i jedemy do BT razem. Aha tankujesz do pełna :gwizdanie:

jeszcze lodzika zrobić...? :polew:

owszem, a potem zgiąć się w strzelbę i czekać :decayed:

Opublikowano

heheheh w szaliku dziewczyny, w szalikuuuu :kox:

Opublikowano

to jakie bys polecal opony Pucek zeby ladnie wygladalo

19 / 225/35 + 30mm gleby :wink4:

lekka gleba to podstawa dobrego wygladu :wink4:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 19:02_________________________________________________1300481232_by_Kulunkele_500.jpg

tylko że paliwa nie było...

:polew:

co Ty dupcysz :wallbash:

no dobra w 98 to może już w miarę było... :P trochę przesadziłem... :kox:

mogłeś się ciulnąć bo miałeś wtedy 10 lat :polew:

11 :decayed:

Opublikowano

zgadzam się, zresztą popatrzcie na naszych kolegów:

Stanley - wysportowany, młody (oczywiście jest odwrotnie) i będzie dzieciak

Diman - to samo, bebech jak beczka, będzie dzieciak

Max - miał to samo, teraz trochę schudł, ale przed dietą zalał, będzie dzieciak

byli chudzi i co? i nic, nie było dzieci :decayed:

Ps. Nie bijcie :polew:

ty sie k.urwa odemnie odpierd.ol patrz na siebie to ze sobie kupiles pare obcislych koszulek nie robi z ciebie kozaka :evil: :evil:

i popierdalasz w gorsecie :polew:

:polew: :polew: :polew::nabijasie:

Opublikowano

:hi:

Do lansu to trza minimum 18 fele i :audi: b7 :gwizdanie: :tongue4:

I po raz kolejny muszę powiedzieć, że za niedługo zmienisz zdanie :decayed::kox:

:no4:

Seski wpłacaj i jedemy do BT razem. Aha tankujesz do pełna :gwizdanie:

jeszcze lodzika zrobić...? :polew:

z połykiem :naughty:

a jakże :naughty:

Opublikowano

ku rwa nie lubicie mnie, idę :polew:

Opublikowano

:hi:

Do lansu to trza minimum 18 fele i :audi: b7 :gwizdanie: :tongue4:

I po raz kolejny muszę powiedzieć, że za niedługo zmienisz zdanie :decayed::kox:

:no4:

Seski wpłacaj i jedemy do BT razem. Aha tankujesz do pełna :gwizdanie:

jeszcze lodzika zrobić...? :polew:

z połykiem :naughty:

miszka geju nie fantazjuj już... :tongue4:

Opublikowano

heheheh w szaliku dziewczyny, w szalikuuuu :kox:

pan szaliczek :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.