Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ten felunek tez mi troszke jakos nie pasuje , ale kazdy ma swoj gust :wink4:

Tak to na aucie wygląda...

slrxf.jpg

A gleba będzie bo jeśli nie to będzie lipa. A tak to nawet wygląda chociaż szału ni ma :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ten felunek tez mi troszke jakos nie pasuje , ale kazdy ma swoj gust :wink4:

Tak to na aucie wygląda...

slrxf.jpg

A gleba będzie bo jeśli nie to będzie lipa. A tak to nawet wygląda chociaż szału ni ma :gwizdanie:

Przecierz mam 1BE... także nie wierze że niżej będe muisiał go posadzić....
Opublikowano

ten felunek tez mi troszke jakos nie pasuje , ale kazdy ma swoj gust :wink4:

Tak to na aucie wygląda...

slrxf.jpg

A gleba będzie bo jeśli nie to będzie lipa. A tak to nawet wygląda chociaż szału ni ma :gwizdanie:

Przecierz mam 1BE... także nie wierze że niżej będe muisiał go posadzić....

wg mnie jest git :good:

Opublikowano

ten felunek tez mi troszke jakos nie pasuje , ale kazdy ma swoj gust :wink4:

Tak to na aucie wygląda...

slrxf.jpg

Felgi stylizowane na mercedesa SLR, spoko felgi :) Tyle, że merc ma większe łopaty

Opublikowano

ten felunek tez mi troszke jakos nie pasuje , ale kazdy ma swoj gust :wink4:

Tak to na aucie wygląda...

slrxf.jpg

A gleba będzie bo jeśli nie to będzie lipa. A tak to nawet wygląda chociaż szału ni ma :gwizdanie:

Przecierz mam 1BE... także nie wierze że niżej będe muisiał go posadzić....

Jak będzie tak jak na fotce to git. A tak na prawdę to się oceni na żywo :wink4:
Opublikowano

Sam już się nie umiem zdecydować jaką felge wybrać/kupić :disgust:

Opublikowano

Sam już się nie umiem zdecydować jaką felge wybrać/kupić :disgust:

nom wybor nie jest latwy, wydaje mi sie ze jezeli to bedzie wygladalo jak na fotce to bedzie ok :good:
Opublikowano

Sam już się nie umiem zdecydować jaką felge wybrać/kupić :disgust:

nom wybor nie jest latwy, wydaje mi sie ze jezeli to bedzie wygladalo jak na fotce to bedzie ok :good:

ale ja bym jeszcze podniósł moc w jakimś profesjonalnym zakładzie :decayed:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 20:49_________________________________________________

ale chyba nie ma do Audi :wink4:

Opublikowano

Bad Boys II na polsacie. Uwielbiam ten film, non stop akcja :kox:

Opublikowano
:laghing2:

Sam już się nie umiem zdecydować jaką felge wybrać/kupić :disgust:

nom wybor nie jest latwy, wydaje mi sie ze jezeli to bedzie wygladalo jak na fotce to bedzie ok :good:

ale ja bym jeszcze podniósł moc w jakimś profesjonalnym zakładzie :decayed:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 20:49_________________________________________________

ale chyba nie ma do Audi :wink4:

chyba nawet wiem w jakim :gwizdanie:

Bad Boys II na polsacie. Uwielbiam ten film, non stop akcja :kox:

Wole cześć pierwszą

Opublikowano

TVN TURBO A6 nowe piekne :naughty:

Opublikowano

czym ten kolo kierował się malując felgi na ten kolor :sick3:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 21:05_________________________________________________

TVN TURBO A6 nowe piekne :naughty:

nagraj :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.