Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: joł czołem;)

dzisiaj chyba przygotowania do impry co ?

miłej zabawy... :cool1:

ja chopcy juz maja rajzyfiber :) ale spokojnie nastepny zlocik smigamy tez :) do BT po tym co slyszalem i czytalem ja jade bankowo :good:

no ja też z chęcią bym się wybrał więc kto wie ... next BT;) może z żónką i dzidzi ?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no ja też z chęcią bym się wybrał więc kto wie ... next BT;) może z żónką i dzidzi ?

myslisz ze zona jest tak silnia psychicznie zeby takie cos przezyc? :decayed:
Opublikowano

jak przeżyła kiedyś dzień przed wyjazdem na wesele moją mocną imprę do 1:00 z kolegą z pracy łącznie z latającymi 0,7l przez okno z 7piętra, wyjście z szklanka x 2 (drinki w dłoń) powrót bez ani jednej, po godzinie później spanie w wannie pełnej wody (wypuszczała 3 razy wodę obawiając się że nei będzie miała rano z kim na wesele jechać) ja napuszczałem 4 razy na nowo (parząc sobie stopy grzątkeim prawie) i wstałem nad ranem ok. 5:30 a o 12:00 mieliśmy być w Piekarach na ślubie a później na dwudniowym weselichu - to i imprę z Wami chyba strawi;) hehehehe nie ma źle.......co nie :gwizdanie:

Opublikowano

na bank bedzie ujowo :tongue4:[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 21:59_________________________________________________

jak przeżyła kiedyś dzień przed wyjazdem na wesele moją mocną imprę do 1:00 z kolegą z pracy łącznie z latającymi 0,7l przez okno z 7piętra, wyjście z szklanka x 2 (drinki w dłoń) powrót bez ani jednej, po godzinie później spanie w wannie pełnej wody (wypuszczała 3 razy wodę obawiając się że nei będzie miała rano z kim na wesele jechać) ja napuszczałem 4 razy na nowo (parząc sobie stopy grzątkeim prawie) i wstałem nad ranem ok. 5:30 a o 12:00 mieliśmy być w Piekarach na ślubie a później na dwudniowym weselichu - to i imprę z Wami chyba strawi;) hehehehe nie ma źle.......co nie :gwizdanie:

:polew: yebany Ty się powinieneś leczyć :decayed:

Opublikowano

1.oczywiście wrzątkiem nie grzątkiem

2.wstałem o 5:30 oczywiście z wanny gdzi eok. 3-4 godziny spalem....a propos super sposób na przejście po pijańśtwie w blogi stan omijając kaca - ktoś pytal kilkanaście str wstecz;) POLECAM ALE WAŻNE ŻEBY NIE NIE UTOPIĆ - MNIEJSZA WANNA OD LEŻĄCEGO MUSI BYĆ heheheh

Opublikowano

na bank bedzie ujowo :tongue4:

Dobra dobra... Żal Ci pupe ściska :wink4:

OKO weź ze sobą sprzęt dla naszej koleżanki Maryśki... tak żebym jak rano wstał to miał się czym wyluzować :gwizdanie:

Opublikowano

jak przeżyła kiedyś dzień przed wyjazdem na wesele moją mocną imprę do 1:00 z kolegą z pracy łącznie z latającymi 0,7l przez okno z 7piętra, wyjście z szklanka x 2 (drinki w dłoń) powrót bez ani jednej, po godzinie później spanie w wannie pełnej wody (wypuszczała 3 razy wodę obawiając się że nei będzie miała rano z kim na wesele jechać) ja napuszczałem 4 razy na nowo (parząc sobie stopy grzątkeim prawie) i wstałem nad ranem ok. 5:30 a o 12:00 mieliśmy być w Piekarach na ślubie a później na dwudniowym weselichu - to i imprę z Wami chyba strawi;) hehehehe nie ma źle.......co nie :gwizdanie:

w wannie powiadasz :mysli: to moglbys sie dogadas z seskim :decayed::polew: :polew:
Opublikowano

na bank bedzie ujowo :tongue4:[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 21:59_________________________________________________

jak przeżyła kiedyś dzień przed wyjazdem na wesele moją mocną imprę do 1:00 z kolegą z pracy łącznie z latającymi 0,7l przez okno z 7piętra, wyjście z szklanka x 2 (drinki w dłoń) powrót bez ani jednej, po godzinie później spanie w wannie pełnej wody (wypuszczała 3 razy wodę obawiając się że nei będzie miała rano z kim na wesele jechać) ja napuszczałem 4 razy na nowo (parząc sobie stopy grzątkeim prawie) i wstałem nad ranem ok. 5:30 a o 12:00 mieliśmy być w Piekarach na ślubie a później na dwudniowym weselichu - to i imprę z Wami chyba strawi;) hehehehe nie ma źle.......co nie :gwizdanie:

:polew: yebany Ty się powinieneś leczyć :decayed:

co masz na myśli:

- rzucanie butelka 0,7 pusta z 7piętra

- leżenie/spanie w wannie ok. 3-4h

- czy zaprawe przed weselem dzień wczesniej

szczerze jazda z teściem w jednym aucie (Giszowiec - Piekary śl) - BEZCENNE (mam na myśli efekt motyla w brzuchu heheheh - wiecie wyboje nierówności uskoki na drodze)

Opublikowano

na bank bedzie ujowo :tongue4:

zadzwon mi na wideokonferencje jak bedziesz na lodowcu :evil: ewentualnie jak bede jakies niunie wokolo :kox:
Opublikowano

Wezmę jakieś warcaby, szachy etc. :decayed::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jak przeżyła kiedyś dzień przed wyjazdem na wesele moją mocną imprę do 1:00 z kolegą z pracy łącznie z latającymi 0,7l przez okno z 7piętra, wyjście z szklanka x 2 (drinki w dłoń) powrót bez ani jednej, po godzinie później spanie w wannie pełnej wody (wypuszczała 3 razy wodę obawiając się że nei będzie miała rano z kim na wesele jechać) ja napuszczałem 4 razy na nowo (parząc sobie stopy grzątkeim prawie) i wstałem nad ranem ok. 5:30 a o 12:00 mieliśmy być w Piekarach na ślubie a później na dwudniowym weselichu - to i imprę z Wami chyba strawi;) hehehehe nie ma źle.......co nie :gwizdanie:

w wannie powiadasz :mysli: to moglbys sie dogadas z seskim :decayed::polew: :polew:

też se lubi pospać...jest świetnie poważnie powiadam WAM;)

Opublikowano

Wezmę jakieś warcaby, szachy etc. :decayed::polew: :polew: :polew: :polew:

Lepsze będzie scrabble :naughty:

Co JA pisze, co ja pisze... będziemy grać w butelke :polew:

Opublikowano

jak przeżyła kiedyś dzień przed wyjazdem na wesele moją mocną imprę do 1:00 z kolegą z pracy łącznie z latającymi 0,7l przez okno z 7piętra, wyjście z szklanka x 2 (drinki w dłoń) powrót bez ani jednej, po godzinie później spanie w wannie pełnej wody (wypuszczała 3 razy wodę obawiając się że nei będzie miała rano z kim na wesele jechać) ja napuszczałem 4 razy na nowo (parząc sobie stopy grzątkeim prawie) i wstałem nad ranem ok. 5:30 a o 12:00 mieliśmy być w Piekarach na ślubie a później na dwudniowym weselichu - to i imprę z Wami chyba strawi;) hehehehe nie ma źle.......co nie :gwizdanie:

w wannie powiadasz :mysli: to moglbys sie dogadas z seskim :decayed::polew: :polew:

true :polew:[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 22:07_________________________________________________

na bank bedzie ujowo :tongue4:[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 21:59_________________________________________________

jak przeżyła kiedyś dzień przed wyjazdem na wesele moją mocną imprę do 1:00 z kolegą z pracy łącznie z latającymi 0,7l przez okno z 7piętra, wyjście z szklanka x 2 (drinki w dłoń) powrót bez ani jednej, po godzinie później spanie w wannie pełnej wody (wypuszczała 3 razy wodę obawiając się że nei będzie miała rano z kim na wesele jechać) ja napuszczałem 4 razy na nowo (parząc sobie stopy grzątkeim prawie) i wstałem nad ranem ok. 5:30 a o 12:00 mieliśmy być w Piekarach na ślubie a później na dwudniowym weselichu - to i imprę z Wami chyba strawi;) hehehehe nie ma źle.......co nie :gwizdanie:

:polew: yebany Ty się powinieneś leczyć :decayed:

co masz na myśli:

- rzucanie butelka 0,7 pusta z 7piętra

- leżenie/spanie w wannie ok. 3-4h

- czy zaprawe przed weselem dzień wczesniej

szczerze jazda z teściem w jednym aucie (Giszowiec - Piekary śl) - BEZCENNE (mam na myśli efekt motyla w brzuchu heheheh - wiecie wyboje nierówności uskoki na drodze)

wyjście tylko ze szklanką - nie wzieliście ze soba flaszki ? :shocked::polew:

Opublikowano

nie było trzeba flasza poleciała pusta z okna a w szkliwie była reszta zawartości opakowanie które chwile wczesniej nauczyła się latać - to była szybka szkoła latania...bardziej opadania;)

Opublikowano

wlasnie bierze ktos lapka czy jakiegos grajka? :mysli:

Opublikowano

będziecie słuchać pracy tylu jednostek że styknie chyba co ?

Opublikowano

będziecie słuchać pracy tylu jednostek że styknie chyba co ?

ze co? :mysli:
Opublikowano

wlasnie bierze ktos lapka czy jakiegos grajka? :mysli:

podobno zamiast zespołu każdy ma dostać chiński odtwarzacz MP3, nastwić na Radio Złote Przeboje i będziecie się bawić przy klasyce :gwizdanie:

Opublikowano

wlasnie bierze ktos lapka czy jakiegos grajka? :mysli:

podobno zamista zespołu każdy ma dostać chiński odtwarzacz MP3' date=' nastwić na Radio Złote Przeboje i będziecie się bawić przy klasyce :gwizdanie:

[/quote']czyli wkoncu jarko posluchal mojej prosby :polew:

Opublikowano

podobno we Wloszech sniegu nie ma za dużo, ale znajomy zadbał o dobry hotel :gwizdanie:

09.jpg

18.jpg

12.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.