Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to muszę zrezygnować nie stać mnie niestety ;(

ta ciebie niestac :naughty:

no niestety takie czasy :decayed:

i tak ci nieuwierze :tongue4:

spoko :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

a gdzie zes ty byla? :decayed:
Opublikowano

:hi: po robocie

Kędzior Wszystkiego Dobrego Ci życzę żebyś znalazł to jedyną ukochaną romantyku Ty Nasz :)

juz znalazlem :gwizdanie: :naughty:

danke wszystkim

Oko dobra technika :polew:

Grisza w sobote? ja myslalem nad zrobieniem imprezy z czwartku na niedziele :polew: :polew: :polew:

dobra kedzior to ja sie tez pisze od dzisiaj mam juz wolne do poniedziałku rano :gwizdanie: :kox: :kox:

ok :kox:

PS przyjmuje i wpuszczam tylko ludzikow z prezentami dla mnie powyzej 1000zł :polew: :polew: :polew: :polew:

No to lipa... zamówiłem Ci 2 lachony żeby ci umiliły wieczór :sexinbed::sex:. Kosztowały mnie 900zł :( W takim bądz razie wykorzystam je sam :polew:
Opublikowano

:hi: po robocie

Kędzior Wszystkiego Dobrego Ci życzę żebyś znalazł to jedyną ukochaną romantyku Ty Nasz :)

juz znalazlem :gwizdanie: :naughty:

danke wszystkim

Oko dobra technika :polew:

Grisza w sobote? ja myslalem nad zrobieniem imprezy z czwartku na niedziele :polew: :polew: :polew:

dobra kedzior to ja sie tez pisze od dzisiaj mam juz wolne do poniedziałku rano :gwizdanie: :kox: :kox:

ok :kox:

PS przyjmuje i wpuszczam tylko ludzikow z prezentami dla mnie powyzej 1000zł :polew: :polew: :polew: :polew:

No to lipa... zamówiłem Ci 2 lachony żeby ci umiliły wieczór :sexinbed::sex:. Kosztowały mnie 900zł :( W takim bądz razie wykorzystam je sam :polew:

:polew: :polew: :gwizdanie:

Opublikowano

Grisza ja miałem urodziny 2 dni temu i nie pogardze takim prezentem jak Kędzior :decayed: :decayed:

Opublikowano

Grisza ja miałem urodziny 2 dni temu i nie pogardze takim prezentem jak Kędzior :decayed: :decayed:

Na przyjemnośc trzeba zasłużyć... :gwizdanie: Kędzior kropką zasłużył :tongue4: noi jakby nie było ćwierć wieku chłopak już ma :naughty:

A tak na marginesie to wszystkiego najlepszego :beer1: (spóźnione ale jednak) :wink4:

Opublikowano

Kędzior wszystkiego najlepszego i żeby się ułożyło w życiu :naughty::sex::boobs::sexinbed::decayed:

Opublikowano

Mykam na PAKOWNIE :silacz::paker: Trzeba na lato dobrze wyglądac :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: fajrant na dziś :decayed:

kędzior najlepszego :good:

Opublikowano

Kędzior! Najlepszego!!!!! :kox::good: :good:

Co wogóle nieroby słychać?

Opublikowano

Kędzior! Najlepszego!!!!! :kox::good: :good:

Co wogóle nieroby słychać?

Mów za siebie :tongue4:

Dobra mykam.... :)

Opublikowano

Kędzior! Najlepszego!!!!! :kox::good: :good:

Co wogóle nieroby słychać?

Mów za siebie :tongue4:

Dobra mykam.... :)

:tongue4: :tongue4:
Opublikowano

Kędzior! Najlepszego!!!!! :kox::good: :good:

Co wogóle nieroby słychać?

Mów za siebie :tongue4:

Dobra mykam.... :)

właśnie nierób to ksiądz i policjant i akjam :naughty:

Opublikowano

Kędzior! Najlepszego!!!!! :kox::good: :good:

Co wogóle nieroby słychać?

Mów za siebie :tongue4:

Dobra mykam.... :)

właśnie nierób to ksiądz i policjant i akjam :naughty:

:rant::wink4:
Opublikowano

Kędzior! Najlepszego!!!!! :kox::good: :good:

Co wogóle nieroby słychać?

Mów za siebie :tongue4:

Dobra mykam.... :)

właśnie nierób to ksiądz i policjant i akjam :naughty:

:rant::wink4:

o co Ci chodzi o psy czy o klechę :kox::naughty:

Opublikowano

Kędzior! Najlepszego!!!!! :kox::good: :good:

Co wogóle nieroby słychać?

Mów za siebie :tongue4:

Dobra mykam.... :)

właśnie nierób to ksiądz i policjant i akjam :naughty:

:rant::wink4:

o co Ci chodzi o psy czy o klechę :kox::naughty:

:gwizdanie:
Opublikowano

flaszka za mną chodzi rana :mysli:

Opublikowano

flaszka za mną chodzi rana :mysli:

To se zrób drina i dupc to. :naughty:
Opublikowano

flaszka za mną chodzi rana :mysli:

To se zrób drina i dupc to. :naughty:

właśnie zaraz jadę po moją to zahaczę monopolowy jakiś...ze dwa piwka i połówkę :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.