Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to co jedziemy :kox: :kox:

Hmmm... Kędzior miałby niespodziankę. :naughty::kox: :kox:

nooooo :wink4:

No to jak? :gwizdanie: :naughty:

taaa. o tej godzinie to on pewnie zimny... nawet by nie pamiętał że byliśmy :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to co jedziemy :kox: :kox:

Hmmm... Kędzior miałby niespodziankę. :naughty::kox: :kox:

nooooo :wink4:

No to jak? :gwizdanie: :naughty:

hmm nie wiem :naughty:

:decayed:

addassko założyłeś witrynę? :kox:

Opublikowano

kurwde jeszcze na zakupach byłem z moją, nic nie kupiliśmy a 250 pękło :wallbash:

ale z flaszką to się w sumie opłacało :decayed:

zdróweczko :yeah:

Opublikowano

kurwde jeszcze na zakupach byłem z moją, nic nie kupiliśmy a 250 pękło :wallbash:

ale z flaszką to się w sumie opłacało :decayed:

zdróweczko :yeah:

Chlorze zdrowie! :decayed:
Opublikowano

kurwde jeszcze na zakupach byłem z moją, nic nie kupiliśmy a 250 pękło :wallbash:

ale z flaszką to się w sumie opłacało :decayed:

zdróweczko :yeah:

Piękny bryna z Ciebie... :gwizdanie: dobrze że Ja tyle nie pije :naughty:

Zdróweczko :wink4:

Opublikowano

addassko założyłeś witrynę? :kox:

:polew: smieszne :wink4:

jasne zalozona :):):) jeszcze raz THX :)

Opublikowano

kurwde jeszcze na zakupach byłem z moją, nic nie kupiliśmy a 250 pękło :wallbash:

ale z flaszką to się w sumie opłacało :decayed:

zdróweczko :yeah:

Chlorze zdrowie! :decayed:

kurwde jeszcze na zakupach byłem z moją, nic nie kupiliśmy a 250 pękło :wallbash:

ale z flaszką to się w sumie opłacało :decayed:

zdróweczko :yeah:

Piękny bryna z Ciebie... :gwizdanie: dobrze że Ja tyle nie pije :naughty:

Zdróweczko :wink4:

przyganiały kotły garnkowi :tongue4:

Opublikowano

Siema! :hi:

Panowie doradźcie mi gdzie tu ustawić w Katowicach zbieżność? ;)

Opublikowano

addassko założyłeś witrynę? :kox:

:polew: smieszne :wink4:

jasne zalozona :):):) jeszcze raz THX :)

Luzik. :good:

kurwde jeszcze na zakupach byłem z moją, nic nie kupiliśmy a 250 pękło :wallbash:

ale z flaszką to się w sumie opłacało :decayed:

zdróweczko :yeah:

Chlorze zdrowie! :decayed:

kurwde jeszcze na zakupach byłem z moją, nic nie kupiliśmy a 250 pękło :wallbash:

ale z flaszką to się w sumie opłacało :decayed:

zdróweczko :yeah:

Piękny bryna z Ciebie... :gwizdanie: dobrze że Ja tyle nie pije :naughty:

Zdróweczko :wink4:

przyganiały kotły garnkowi :tongue4:

Ja w tygodniu nie robie sam flaszki w domu. :decayed::cool1:

Siema! :hi:

Panowie doradźcie mi gdzie tu ustawić w Katowicach zbieżność? ;)

:siema: Nie wiem. :no:
Opublikowano

addassko założyłeś witrynę? :kox:

:polew: smieszne :wink4:

jasne zalozona :):):) jeszcze raz THX :)

Luzik. :good:

kurwde jeszcze na zakupach byłem z moją, nic nie kupiliśmy a 250 pękło :wallbash:

ale z flaszką to się w sumie opłacało :decayed:

zdróweczko :yeah:

Chlorze zdrowie! :decayed:

kurwde jeszcze na zakupach byłem z moją, nic nie kupiliśmy a 250 pękło :wallbash:

ale z flaszką to się w sumie opłacało :decayed:

zdróweczko :yeah:

Piękny bryna z Ciebie... :gwizdanie: dobrze że Ja tyle nie pije :naughty:

Zdróweczko :wink4:

przyganiały kotły garnkowi :tongue4:

Ja w tygodniu nie robie sam flaszki w domu. :decayed::cool1:

Siema! :hi:

Panowie doradźcie mi gdzie tu ustawić w Katowicach zbieżność? ;)

:siema: Nie wiem. :no:

Po pierwsze nie piję sam :naughty:

Po drugie nie całą flaszkę :>

Po trzecie dla mnie już jest weekend - przynajmniej mentalnie bo jutro mam w hcuj roboty :wallbash:

Po czwarte nie jestem w domu :tongue4:

[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 21:43_________________________________________________idę jakiś filmik zapodam :hi:

Opublikowano

kurwde jeszcze na zakupach byłem z moją, nic nie kupiliśmy a 250 pękło :wallbash:

ale z flaszką to się w sumie opłacało :decayed:

zdróweczko :yeah:

Chlorze zdrowie! :decayed:

kurwde jeszcze na zakupach byłem z moją, nic nie kupiliśmy a 250 pękło :wallbash:

ale z flaszką to się w sumie opłacało :decayed:

zdróweczko :yeah:

Piękny bryna z Ciebie... :gwizdanie: dobrze że Ja tyle nie pije :naughty:

Zdróweczko :wink4:

przyganiały kotły garnkowi :tongue4:

Ja w tygodniu nie robie sam flaszki w domu. :decayed::cool1:

To jeszcze troche i zaczniesz kolekcjonować jak Ja :gwizdanie:

Miszka żłobie ty jeden.... musisz kiedyś wpaść do mnie to co szarpniemy :gwizdanie: w zasadzie daleko nie masz :wink4:

Opublikowano

No traz to wszystko tłumaczy. :decayed:

Opublikowano

kurwde jeszcze na zakupach byłem z moją, nic nie kupiliśmy a 250 pękło :wallbash:

ale z flaszką to się w sumie opłacało :decayed:

zdróweczko :yeah:

Chlorze zdrowie! :decayed:

kurwde jeszcze na zakupach byłem z moją, nic nie kupiliśmy a 250 pękło :wallbash:

ale z flaszką to się w sumie opłacało :decayed:

zdróweczko :yeah:

Piękny bryna z Ciebie... :gwizdanie: dobrze że Ja tyle nie pije :naughty:

Zdróweczko :wink4:

przyganiały kotły garnkowi :tongue4:

Ja w tygodniu nie robie sam flaszki w domu. :decayed::cool1:

To jeszcze troche i zaczniesz kolekcjonować jak Ja :gwizdanie:

Miszka żłobie ty jeden.... musisz kiedyś wpaść do mnie to co szarpniemy :gwizdanie: w zasadzie daleko nie masz :wink4:

no przez las i jestem do tego :pali: i K.O gwarantowane :naughty:

dobra spadam, może jeszcze zerknę później :wink4:

Opublikowano



polecam - film pierwsza klasa :D:good:[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 21:47_________________________________________________aaa Czesiu Duda... niestety nie :confused4:
Opublikowano

Miszka :hi:

Opublikowano

siemaka

[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 22:33_________________________________________________ :yeee::cygaro:

Opublikowano

Co tam OKO? :gwizdanie:

Opublikowano

:friends: :friends: :friends: DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA ZYCZENIA I ZA PAMIEC :friends: :friends: :friends:

:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

No to lipa... zamówiłem Ci 2 lachony żeby ci umiliły wieczór :sexinbed::sex:. Kosztowały mnie 900zł :( W takim bądz razie wykorzystam je sam :polew:

niech strace przyjezdzaj :decayed: :decayed: :decayed:

:hi: Kędzior wszystkiego najlepszego... dużo wachy, żebyś mógł na spoty jeździć i jakiejś romantycznej bratniej duszy, mam na myśli jakąś lymen... i 42 dni urlopu w roku :naughty: :naughty: :naughty:

tylko 42 :thumbdown::polew: :polew: :polew:

Kędzior Wszystkiego naj... żeby Ci kropek zniknął :buziak:

mnie sie podoba :decayed:

taaa. o tej godzinie to on pewnie zimny... nawet by nie pamiętał że byliśmy :gwizdanie:

dowcipnis... :tongue4: zero alko dzisiaj :cool1:
Opublikowano

Co tam OKO? :gwizdanie:

ciężki dzien dziś był, w robocie cały dzień i wieczór :confused4:

:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.