Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No wreszcie rezacze coś zaczęliście robić! :naughty: Tolek wreszcie obniżysz furkę! :good:

Ty to wogle jestes mistrz Yoda rezania :naughty:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale zawas masz taki jak ja czy z S-line -20?[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 21:33_________________________________________________i ile Cie Pro kit kosztowal?

nie, ja mam -30. Niecałe 700 zł, znalazłem naprawdę najtańszy sklep w necie. Chciałem to z UK ściągać, ale nie potrafiłbym się doczekać paczki okł tydzień czasu :D:naughty:

ile taniej z UK by było ?

niewiele ponad 100, ale do tego koszty przesyłki, więc w sumie wolałem na miejscu kupić ;)

Opublikowano

No wreszcie rezacze coś zaczęliście robić! :naughty: Tolek wreszcie obniżysz furkę! :good:

Ty to wogle jestes mistrz Yoda rezania :naughty:

:gwizdanie: :kox:
Opublikowano

No wreszcie rezacze coś zaczęliście robić! :naughty: Tolek wreszcie obniżysz furkę! :good:

Ty to wogle jestes mistrz Yoda rezania :naughty:

:gwizdanie: :kox:

no wiesz... chce żebyś wpierw w swojej wszystko wyrezał i opanował, bo później bierzemy się za moja :gwizdanie:
Opublikowano

No wreszcie rezacze coś zaczęliście robić! :naughty: Tolek wreszcie obniżysz furkę! :good:

Ty to wogle jestes mistrz Yoda rezania :naughty:

:gwizdanie: :kox:

no wiesz... chce żebyś wpierw w swojej wszystko wyrezał i opanował, bo później bierzemy się za moja :gwizdanie:

:wink4::good:
Opublikowano

jutro wraca Stasiu :dance:

Opublikowano

grisza bylem dzis swiadkiem naocznym w pszczynie na trasie przed pierwszym fotopstryczkiem okolo 16.30 masakra wypadku ... moze cos slyszales?? huk nieziemski !! ;( :confused4:

Opublikowano

Jeśli ktoś by szukał sprężyn, to mogę polecić 100% ten sklep:

http://www.prince.com.pl/

Ja zamówiłem sprężyny w poniedziałek, po czym zaraz do mnie dzwonili, że nie mają na stanie na mag i ściągają z Niemiec, po czym wczoraj telefon, że już mają je u siebie i wysyłają.

A dzisiaj przychodzę do domu i paczka już czekała na mnie ;)

W Anglii znalazłem takie za niewiele ponad 100 funtów, więc jeśli miałbym ponieść koszty przesyłki, to wyjdzie prawie to samo.

Także sklep mogę 100% polecać

Opublikowano

jutro wraca Stasiu :dance:

Nie połamał się? :wink4:
Opublikowano

No wreszcie rezacze coś zaczęliście robić! :naughty: Tolek wreszcie obniżysz furkę! :good:

Ty to wogle jestes mistrz Yoda rezania :naughty:

:gwizdanie: :kox:

no wiesz... chce żebyś wpierw w swojej wszystko wyrezał i opanował, bo później bierzemy się za moja :gwizdanie:

:wink4::good:

Coś mi te przymykanie oka źle wróży ;(

grisza bylem dzis swiadkiem naocznym w pszczynie na trasie przed pierwszym fotopstryczkiem okolo 16.30 masakra wypadku ... moze cos slyszales?? huk nieziemski !! ;( :confused4:

:no: ale dowiem sie bo qmpli w Pszczyńskiej drogóce mam :wink4:
Opublikowano

jak cos bedziesz wiedzial daj znaka na PW - ja spadam do jutra :hi:

Opublikowano

sajo...nara idę rezać... :polew: :polew: coś z moją połóweczką (nie mam na myśli 0.5l ani 0.7l - to jutro :sick3:) hhe :good:

Opublikowano

No wreszcie rezacze coś zaczęliście robić! :naughty: Tolek wreszcie obniżysz furkę! :good:

Ty to wogle jestes mistrz Yoda rezania :naughty:

:gwizdanie: :kox:

no wiesz... chce żebyś wpierw w swojej wszystko wyrezał i opanował, bo później bierzemy się za moja :gwizdanie:

:wink4::good:

Coś mi te przymykanie oka źle wróży ;(

No tak źle to nie będzie wróżbito! :decayed:
Opublikowano

jutro wraca Stasiu :dance:

Nie połamał się? :wink4:

nie :)

Opublikowano

jutro wraca Stasiu :dance:

Nie połamał się? :wink4:

nie :)

:good: Za rok już nie odpuszcze takiego wyjazdu bo miałem jecać w tym samym czasie co Stan i mniej więcej w te same rejony... :gwizdanie:
Opublikowano

jutro wraca Stasiu :dance:

Nie połamał się? :wink4:

nie :)

:good: Za rok już nie odpuszcze takiego wyjazdu bo miałem jecać w tym samym czasie co Stan i mniej więcej w te same rejony... :gwizdanie:

w przyszłym roku pojedziemy klubowo :kox: :kox: :wink4:

Opublikowano

jak wróci to będzie musiał nadrobić spam :D

Opublikowano

jak wróci to będzie musiał nadrobić spam :D

noo obowiązkowo :gwizdanie:

Opublikowano

jutro wraca Stasiu :dance:

Nie połamał się? :wink4:

nie :)

:good: Za rok już nie odpuszcze takiego wyjazdu bo miałem jecać w tym samym czasie co Stan i mniej więcej w te same rejony... :gwizdanie:

w przyszłym roku pojedziemy klubowo :kox: :kox: :wink4:

No dobry pomysł ale obaiwam się, że mało byśmy wtedy jeździli i może byłoby trochę szkoda... :naughty:

jak wróci to będzie musiał nadrobić spam :D

noo obowiązkowo :gwizdanie:

Damy mu parę dni na to. :wink4:
Opublikowano

jutro wraca Stasiu :dance:

Nie połamał się? :wink4:

nie :)

:good: Za rok już nie odpuszcze takiego wyjazdu bo miałem jecać w tym samym czasie co Stan i mniej więcej w te same rejony... :gwizdanie:

w przyszłym roku pojedziemy klubowo :kox: :kox: :wink4:

Ja ino dorobie płozy do kółek w wózku i jazda :gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.