Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak byłem mały to pamiętam jak mi się zawsze poltki podobały :kox:

:good:

[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 15:19_________________________________________________kiedyś to było marzenie :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: ja jak mojego będę sprzedawać to dam cenę z górnym wahaczami lub bez bo też nowe wkładam :naughty: :naughty: :polew:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 15:30_________________________________________________

jak byłem mały to pamiętam jak mi się zawsze poltki podobały :kox:

:good:

[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 15:19_________________________________________________kiedyś to było marzenie :decayed:

niezłe mieliście fantazje... i się nigdy poldek nie marzył :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: ja jak mojego będę sprzedawać to dam cenę z górnym wahaczami lub bez bo też nowe wkładam :naughty: :naughty: :polew:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 15:30_________________________________________________

jak byłem mały to pamiętam jak mi się zawsze poltki podobały :kox:

:good:

[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 15:19_________________________________________________kiedyś to było marzenie :decayed:

niezłe mieliście fantazje... i się nigdy poldek nie marzył :gwizdanie: :gwizdanie:

Tobie pewnie łada :naughty: albo Warszawa :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: ja jak mojego będę sprzedawać to dam cenę z górnym wahaczami lub bez bo też nowe wkładam :naughty: :naughty: :polew:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 15:30_________________________________________________

jak byłem mały to pamiętam jak mi się zawsze poltki podobały :kox:

:good:

[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 15:19_________________________________________________kiedyś to było marzenie :decayed:

niezłe mieliście fantazje... i się nigdy poldek nie marzył :gwizdanie: :gwizdanie:

Tobie pewnie łada :naughty: albo Warszawa :gwizdanie:

nie a4-ka... i tak tu trafiłem :wallbash: :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

Ale wykurw.łem na quadzie! :kox: :kox: Sprzęt musiałem na lawetę zabrać, koło tylne urwane i przednie zawieszenie urwane! Maskara! łeb mnie nakurw.a i ogólnie coś obolały jestem! OKO dzięki za podjazd na wszelki wypadek. :hi:

Opublikowano

Ale wykurw.łem na quadzie! :kox: :kox: Sprzęt musiałem na lawetę zabrać, koło tylne urwane i przednie zawieszenie urwane! Maskara! łeb mnie nakurw.a i ogólnie coś obolały jestem! OKO dzięki za podjazd na wszelki wypadek. :hi:

To jakim sposobem żes tak quada zmasakrował ?
Opublikowano

Ale wykurw.łem na quadzie! :kox: :kox: Sprzęt musiałem na lawetę zabrać, koło tylne urwane i przednie zawieszenie urwane! Maskara! łeb mnie nakurw.a i ogólnie coś obolały jestem! OKO dzięki za podjazd na wszelki wypadek. :hi:

To jakim sposobem żes tak quada zmasakrował ?

Felge szlag trafił - pęknięta i śroby zostały na piaście a koło Lewe tylne odpadło. I prawe przednie koło skrzywione. Ja spadłem ostatecznie z quada a ten kilka razy koziołkował i spadł do góry kołami! Masakra w ciul! Mam kilka fotek ale wkleję później albo jutro. :gwizdanie:
Opublikowano

Ale wykurw.łem na quadzie! :kox: :kox: Sprzęt musiałem na lawetę zabrać, koło tylne urwane i przednie zawieszenie urwane! Maskara! łeb mnie nakurw.a i ogólnie coś obolały jestem! OKO dzięki za podjazd na wszelki wypadek. :hi:

To jakim sposobem żes tak quada zmasakrował ?

Felge szlag trafił - pęknięta i śroby zostały na piaście a koło Lewe tylne odpadło. I prawe przednie koło skrzywione. Ja spadłem ostatecznie z quada a ten kilka razy koziołkował i spadł do góry kołami! Masakra w ciul! Mam kilka fotek ale wkleję później albo jutro. :gwizdanie:

dawaj foty

Opublikowano

:hi: z wieczora

no to pssyttt :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: z wieczora

no to pssyttt :gwizdanie:

:facepalm: kur wa zaczęło się
Opublikowano

Ja już drugie żłopie :naughty:

Opublikowano

no to i ja się czegoś napiję :kox: :kox:

Opublikowano

no to i ja się czegoś napiję :kox: :kox:

a ja nie piję bo jutro do roboty i muszę być rześki :tongue4:

Opublikowano

no to i ja się czegoś napiję :kox: :kox:

a ja nie piję bo jutro do roboty i muszę być rześki :tongue4:

Ja też jutro od 8 :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: z wieczora

no to pssyttt :gwizdanie:

:facepalm: kur wa zaczęło się

ja też za Tobą tęskniłem Cycu :decayed:

Opublikowano

:hi: z wieczora

no to pssyttt :gwizdanie:

:facepalm: kur wa zaczęło się

ja też za Tobą tęskniłem Cycu :decayed:

:embarrassed:
Opublikowano

Kilka fotek po dzisiejszej kraksie... :gwizdanie: Zauważcie, że wszystkie 4 śruby są na piaście z resztkami felgi... Jutro wrzucę fotki felgi...

To już fotki po tym jak postawiliśmy go z powrotem na "koła"...

ee3fddcb0580fccf.jpg

No i prawy przód - wszystko się rozdupczyło i koło trzyma się na jakimś marnym kawałku żelastwa...

bf2fe4d4a1e28817.jpg

No i tu już na lawecie...

Tu widać jak wygląda zawieszenie - prawy przód... :gwizdanie:

e2598c1bfceae4c4.jpg

752fcf9ba0f4f2ff.jpg

Opublikowano

Allleee urrrwwwwałłł :gwizdanie:

Opublikowano

Kilka fotek po dzisiejszej kraksie... :gwizdanie: Zauważcie, że wszystkie 4 śruby są na piaście z resztkami felgi... Jutro wrzucę fotki felgi...

To już fotki po tym jak postawiliśmy go z powrotem na "koła"...

ee3fddcb0580fccf.jpg

No i prawy przód - wszystko się rozdupczyło i koło trzyma się na jakimś marnym kawałku żelastwa...

bf2fe4d4a1e28817.jpg

No i tu już na lawecie...

Tu widać jak wygląda zawieszenie - prawy przód... :gwizdanie:

e2598c1bfceae4c4.jpg

752fcf9ba0f4f2ff.jpg

dobra to teraz Twoje :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kilka fotek po dzisiejszej kraksie... :gwizdanie: Zauważcie, że wszystkie 4 śruby są na piaście z resztkami felgi... Jutro wrzucę fotki felgi...

To już fotki po tym jak postawiliśmy go z powrotem na "koła"...

ee3fddcb0580fccf.jpg

No i prawy przód - wszystko się rozdupczyło i koło trzyma się na jakimś marnym kawałku żelastwa...

bf2fe4d4a1e28817.jpg

No i tu już na lawecie...

Tu widać jak wygląda zawieszenie - prawy przód... :gwizdanie:

e2598c1bfceae4c4.jpg

752fcf9ba0f4f2ff.jpg

dobra to teraz Twoje :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:tongue4: Ja większych widocznych obrażeń nie mam. Ale Nadupcza mnie wszystko! :disgust::kwasny:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.