Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to żeś zaszalał a mamusia mówiła żebyś pomału jeździł :evil: :evil:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to żeś zaszalał a mamusia mówiła żebyś pomału jeździł :evil: :evil:

:gwizdanie: Jechałem z 60km/h i Dobrze, że nie jechałem szybciej bo byłoby jeszcze gorzej... Wy.ebało mnie z niego na kilka metrów! Nie oglądałem kasku ale chyba cały. :mysli::naughty:
Opublikowano

tak to jest jak małolaty na quady wsiadają :tongue4:

Opublikowano

tak to jest jak małolaty na quady wsiadają :tongue4:

:decayed: Nie pierwszy i nie ostatnia rolka... Sporcik dość extremalny i cza się z tym liczyć. :wink4: :gwizdanie: Oby wszystkie kończyły się nie gorzej niż ta! :cool1:
Opublikowano

tak to jest jak małolaty na quady wsiadają :tongue4:

:decayed: Nie pierwszy i nie ostatnia rolka... Sporcik dość extremalny i cza się z tym liczyć. :wink4: :gwizdanie: Oby wszystkie kończyły się nie gorzej niż ta! :cool1:

oby :wink4:

Opublikowano

tak to jest jak małolaty na quady wsiadają :tongue4:

:decayed: Nie pierwszy i nie ostatnia rolka... Sporcik dość extremalny i cza się z tym liczyć. :wink4: :gwizdanie: Oby wszystkie kończyły się nie gorzej niż ta! :cool1:

b7-ką też takie rolki robisz ? :decayed:

Opublikowano

tak to jest jak małolaty na quady wsiadają :tongue4:

:decayed: Nie pierwszy i nie ostatnia rolka... Sporcik dość extremalny i cza się z tym liczyć. :wink4: :gwizdanie: Oby wszystkie kończyły się nie gorzej niż ta! :cool1:

oby :wink4:

Oby! :good:

Po tym jak obejrzeliśmy felgę to są ślady po tym jak już kiedyś była uszkodzonai nie wytrzymała.. To było powodem tego co się stało! :angry: :angry: :angry: :angry:

tak to jest jak małolaty na quady wsiadają :tongue4:

:decayed: Nie pierwszy i nie ostatnia rolka... Sporcik dość extremalny i cza się z tym liczyć. :wink4: :gwizdanie: Oby wszystkie kończyły się nie gorzej niż ta! :cool1:

b7-ką też takie rolki robisz ? :decayed:

:naughty:
Opublikowano

tak to jest jak małolaty na quady wsiadają :tongue4:

:decayed: Nie pierwszy i nie ostatnia rolka... Sporcik dość extremalny i cza się z tym liczyć. :wink4: :gwizdanie: Oby wszystkie kończyły się nie gorzej niż ta! :cool1:

oby :wink4:

Oby! :good:

Po tym jak obejrzeliśmy felgę to są ślady po tym jak już kiedyś była uszkodzonai nie wytrzymała.. To było powodem tego co się stało! :angry: :angry: :angry: :angry:

tak to jest jak małolaty na quady wsiadają :tongue4:

:decayed: Nie pierwszy i nie ostatnia rolka... Sporcik dość extremalny i cza się z tym liczyć. :wink4: :gwizdanie: Oby wszystkie kończyły się nie gorzej niż ta! :cool1:

b7-ką też takie rolki robisz ? :decayed:

:naughty:

:good:

:polew:

Opublikowano

tak to jest jak małolaty na quady wsiadają :tongue4:

:decayed: Nie pierwszy i nie ostatnia rolka... Sporcik dość extremalny i cza się z tym liczyć. :wink4: :gwizdanie: Oby wszystkie kończyły się nie gorzej niż ta! :cool1:

b7-ką też takie rolki robisz ? :decayed:

Nie, bo mam obniżone zawieszenie. :decayed:
Opublikowano

to psssyttt po raz drugi :gwizdanie:

Opublikowano

Bulczas będziesz w wtorek? Chciałbym wyjaśnić tą sprawę z tymi wahaczami.

Opublikowano

to psssyttt po raz drugi :gwizdanie:

Stan jaki miałeś zapas Tyskiego w Italii? :naughty:
Opublikowano

ale żulnia :wallbash:

Opublikowano

to psssyttt po raz drugi :gwizdanie:

Stan jaki miałeś zapas Tyskiego w Italii? :naughty:

jakiego by nie miał i tak by mu brakło :decayed:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 21:36_________________________________________________

ale żulnia :wallbash:

też to zauważyłeś :gwizdanie:

Opublikowano

to psssyttt po raz drugi :gwizdanie:

kurde stasiu nie kus bo ja juz pierwszego koncze :przebiegly:

Opublikowano

ale żulnia :wallbash:

U Ciebie w robocie czy na wsi? :mysli::decayed:
Opublikowano

ale żulnia :wallbash:

U Ciebie w robocie czy na wsi? :mysli::decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale żulnia :wallbash:

U Ciebie w robocie czy na wsi? :mysli::decayed:

:polew: :polew: :polew:

:nose::wink4:
Opublikowano

u mnie w pracy się nie pije :)

aaa na wieś nie wychodzę :decayed:

Opublikowano

Bulczas będziesz w wtorek? Chciałbym wyjaśnić tą sprawę z tymi wahaczami.

Powinienem być a to co seski ci nie dał tych drugich. W ogóle to górne chyba są takie same z dwóch stron :gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.