Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema fafiki :hi:

czesc ojczcze :decayed:

mów mi TATO

:wink4: :wink4: :wink4:

na spota zabierz ten mój specyfik mam nadzieję że uda mi się wpaść

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale chciałbym żebyś jakoś wyprostował to na forum bo wszyscy myślą że wziołem kasę i powiedziałem wy***rdalaj i radź sobie sam

Ustosunkuje się do PW Bulczasa. Chcę powiedzieć że Bulczas nie powiedział mi wy***rdalaj i wziął kasę tylko w piątek mi założył zły wahacz i o to jestem zły. Bo pojechał ze mną do Seskiego który mi te wahacze sprzedawał i nawet ich nie obejrzał po czym założył złe, z tego wynika moim zdaniem że się nie zna. A co do wymiany to proponował mi w poniedziałek o 16 więc zachował się w porządku, chciał to odkręcić ale i tak nie zmienia to faktu że jakby nie spieprzył sprawy u podstawy to by nie było tego całego zamieszania.

ch*** mnie to obchodzi nie mieszajcie nas w te wasze sprawy albo załóżcie osoby wątek

:polew: :polew: :polew: zgłoszę cie na moderatora... wtedy wątek katowicki nie przekroczył by 1000 stron :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

na tej focie nie ma kędziora - miał urlop :polew: :polew: :polew:

przyjedz na spota to jak ci zajebe z barana to zobaczysz :kox:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

na tej focie nie ma kędziora - miał urlop :polew: :polew: :polew:

przyjedz na spota to jak ci zajebe z barana to zobaczysz :kox:

a Ty kutfa tak skrupulatnie ten spam nadrabiasz...myślałem, że nie zauważysz :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

spadam Pany :hi:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 23:02_________________________________________________te pierd*lone wypociny z całego tygodnia też przeczytałem :gwizdanie:

Opublikowano

spadam Pany :hi:

A ty tu wogle byłeś :gwizdanie:
Opublikowano

miszka jak tam w arbajcie dalej latasz dla rodsy??? :naughty:

Opublikowano

spadam Pany :hi:

A ty tu wogle byłeś :gwizdanie:

był ale pił :decayed:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 23:04_________________________________________________

miszka jak tam w arbajcie dalej latasz dla rodsy??? :naughty:

nie rotsy kolego nie rotsy

Opublikowano

spadam Pany :hi:

A ty tu wogle byłeś :gwizdanie:

nadrabiałem wątek AA

Opublikowano

jak zwał tak zwał, jeden c**j :decayed:

Opublikowano

jak zwał tak zwał, jeden ch*** :decayed:

Rigall Distribution :tongue4:

Opublikowano

spadam Pany :hi:

A ty tu wogle byłeś :gwizdanie:

nadrabiałem wątek AA

Tak jak pisałem wcześniej... zero spamu, same konkrety :gwizdanie:
Opublikowano

stanleyu to mamy taki wątek???

Opublikowano

ja zawijam na wyro :hi:

Opublikowano

miszka

:doh1:

fakt to był Rogal :wink4:

dalej pracujesz dla nich???

Opublikowano

Ja chyba też lecę... :hi:

Max masz teraz pore na karmienie? :naughty:

Opublikowano

na tej focie nie ma kędziora - miał urlop :polew: :polew: :polew:

przyjedz na spota to jak ci zajebe z barana to zobaczysz :kox:

a Ty kutfa tak skrupulatnie ten spam nadrabiasz...myślałem, że nie zauważysz :polew: :polew: :polew: :polew:

liczba moich postow do czegos zobowiazuje :decayed:
Opublikowano

na tej focie nie ma kędziora - miał urlop :polew: :polew: :polew:

przyjedz na spota to jak ci zajebe z barana to zobaczysz :kox:

a Ty kutfa tak skrupulatnie ten spam nadrabiasz...myślałem, że nie zauważysz :polew: :polew: :polew: :polew:

liczba moich postow do czegos zobowiazuje :decayed:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

miszka

:doh1:

fakt to był Rogal :wink4:

dalej pracujesz dla nich???

no tak a co :mysli:

Opublikowano

akjam na szczeście to akurat nie moja działka :wink4:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 23:13_________________________________________________miszka pogadamy na spocie, jak się spotkamy

biznesa mam :wink4:

coś mi się nie podpinaja odpowiedzi :mysli: :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.