Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na szczeście to akurat nie moja działka :wink4:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 23:13_________________________________________________miszka pogadamy na spocie, jak się spotkamy

biznesa mam :wink4:

To musisz jechać na spota Toyoty bo Miszki nie było na spocie z 3 miesiące! :decayed::polew: :polew: :polew:

No i spadam! :hi: Do jutra!

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na tej focie nie ma kędziora - miał urlop :polew: :polew: :polew:

przyjedz na spota to jak ci zajebe z barana to zobaczysz :kox:

a Ty kutfa tak skrupulatnie ten spam nadrabiasz...myślałem, że nie zauważysz :polew: :polew: :polew: :polew:

liczba moich postow do czegos zobowiazuje :decayed:

Ty to jesteś jednak NUMBER ONE :good:
Opublikowano

na szczeście to akurat nie moja działka :wink4:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 23:13_________________________________________________miszka pogadamy na spocie, jak się spotkamy

biznesa mam :wink4:

jestem tak zarobiony ostatnio, że raczej mnie nie będzie na spocie

Opublikowano

:siema:

pojechliście z tym spamem :gwizdanie:

Opublikowano

na szczeście to akurat nie moja działka :wink4:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 23:13_________________________________________________miszka pogadamy na spocie, jak się spotkamy

biznesa mam :wink4:

To musisz jechać na spota Toyoty bo Miszki nie było na spocie z 3 miesiące! :decayed::polew: :polew: :polew:

No i spadam! :hi: Do jutra!

hola hola byłem 2 tyg temu ale się tak u....łeś że nie pamiętasz :decayed:
Opublikowano

na szczeście to akurat nie moja działka :wink4:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 23:13_________________________________________________miszka pogadamy na spocie, jak się spotkamy

biznesa mam :wink4:

jestem tak zarobiony ostatnio, że raczej mnie nie będzie na spocie

A nie mówiłem... :gwizdanie: :decayed:
Opublikowano

a to faja to dlatego się tu tak napina,

myśli że go nie znajdą :polew:

Opublikowano

a to faja to dlatego się tu tak napina,

myśli że go nie znajdą :polew:

te ja tu jestem nie mów o mnie w 3 osobie :polew:

Opublikowano

na szczeście to akurat nie moja działka :wink4:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 23:13_________________________________________________miszka pogadamy na spocie, jak się spotkamy

biznesa mam :wink4:

To musisz jechać na spota Toyoty bo Miszki nie było na spocie z 3 miesiące! :decayed::polew: :polew: :polew:

No i spadam! :hi: Do jutra!

hola hola byłem 2 tyg temu ale się tak u....łeś że nie pamiętasz :decayed:

ja też się wtedy okopciłem tym grillem :gwizdanie:

Opublikowano

gadaj co masz za dila do mnie i tyle na PW

Opublikowano

:siema:

pojechliście z tym spamem :gwizdanie:

:hi:

na szczeście to akurat nie moja działka :wink4:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 23:13_________________________________________________miszka pogadamy na spocie, jak się spotkamy

biznesa mam :wink4:

To musisz jechać na spota Toyoty bo Miszki nie było na spocie z 3 miesiące! :decayed::polew: :polew: :polew:

No i spadam! :hi: Do jutra!

hola hola byłem 2 tyg temu ale się tak u....łeś że nie pamiętasz :decayed:

:jaaaaa::no:
Opublikowano

Ty to jesteś jednak NUMBER ONE :good:

:beach:
Opublikowano

Akjam ściągnąłeś już sprzęt :?:

Opublikowano

:siema:

pojechliście z tym spamem :gwizdanie:

:hi:

na szczeście to akurat nie moja działka :wink4:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 23:13_________________________________________________miszka pogadamy na spocie, jak się spotkamy

biznesa mam :wink4:

To musisz jechać na spota Toyoty bo Miszki nie było na spocie z 3 miesiące! :decayed::polew: :polew: :polew:

No i spadam! :hi: Do jutra!

hola hola byłem 2 tyg temu ale się tak u....łeś że nie pamiętasz :decayed:

:jaaaaa::no:

czyli to był Max bo później wsiadał to b7 niebieskiego w avancie :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No to Paulaner Pssssyt :decayed:

Opublikowano

No to Paulaner Pssssyt :decayed:

:good: dla bogatych

Opublikowano

na szczeście to akurat nie moja działka :wink4:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 23:13_________________________________________________miszka pogadamy na spocie, jak się spotkamy

biznesa mam :wink4:

To musisz jechać na spota Toyoty bo Miszki nie było na spocie z 3 miesiące! :decayed::polew: :polew: :polew:

No i spadam! :hi: Do jutra!

hola hola byłem 2 tyg temu ale się tak u....łeś że nie pamiętasz :decayed:

ja też się wtedy okopciłem tym grillem :gwizdanie:

:gwizdanie:

Akjam ściągnąłeś już sprzęt :?:

Tak. Fotki trochę wcześniej. :gwizdanie:

:siema:

pojechliście z tym spamem :gwizdanie:

:hi:

na szczeście to akurat nie moja działka :wink4:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 23:13_________________________________________________miszka pogadamy na spocie, jak się spotkamy

biznesa mam :wink4:

To musisz jechać na spota Toyoty bo Miszki nie było na spocie z 3 miesiące! :decayed::polew: :polew: :polew:

No i spadam! :hi: Do jutra!

hola hola byłem 2 tyg temu ale się tak u....łeś że nie pamiętasz :decayed:

:jaaaaa::no:

czyli to był Max bo później wsiadał to b7 niebieskiego w avancie :polew: :polew: :polew: :polew:

No chyba tak bo słyszałem, że trochę rezał ostatnio więc to mogła być ta B7ka... :decayed:

Dobra! Ostatni raz mówię dobranocka! :hi::cool1:

Opublikowano

No to Paulaner Pssssyt :decayed:

I jak tu nie zostać alkoholikiem, jak ino się czyta Psssyt... :gwizdanie:
Opublikowano

No to Paulaner Pssssyt :decayed:

:good: dla bogatych

sie ma sie pije :wink4:

zajebiaszcze pifko :kox:

Opublikowano

miszka najwyżej zadyndam do Ciebie jutro jak znajdę chwilę to pogadamy.

a tym czasem borem, lasem jece spać, nie pisze na wyrko bo juz w nim leżakuje

:polew:

narta Pany :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.