Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew: :polew: czyli dzień jak codzień? :decayed:

dzień bez piwa jest dniem straconym :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zaraz na TVN Turbo leci turbo kamera i coś o audi będzie, w reklamie widziałem, że serwis poleciał w ptaszka czy coś takiego...

Opublikowano

:siema: z wieczora...

zaraz na TVN Turbo leci turbo kamera i coś o audi będzie, w reklamie widziałem, że serwis poleciał w ptaszka czy coś takiego...

No to zerknę może... :cool1:
Opublikowano

zaraz na TVN Turbo leci turbo kamera i coś o audi będzie, w reklamie widziałem, że serwis poleciał w ptaszka czy coś takiego...

i w roli glownej stasiu :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

zatarty silnik, i kosz naprawy okł 40 kzł :D:D :kox:

Opublikowano

zatarty silnik, i kosz naprawy okł 40 kzł :D:D :kox:

w b5 ? :kox: :kox:

:tongue4:

Opublikowano

że co ..... ???? :wallbash:

Opublikowano

zatarty silnik, i kosz naprawy okł 40 kzł :D:D :kox:

w b5 ? :kox: :kox:

:tongue4:

:decayed:
Opublikowano

AKjam wiesz jakie koszta naprawy quada ?

Opublikowano

zaraz na TVN Turbo leci turbo kamera i coś o audi będzie, w reklamie widziałem, że serwis poleciał w ptaszka czy coś takiego...

i w roli glownej stasiu :polew: :polew: :polew:

ja nie chodze do roboty pracować tylko wyrywać laski :tongue4:

Opublikowano

AKjam wiesz jakie koszta naprawy quada ?

Jeszcze nie wiem ale dość grubo... :disgust::angry: Do kupienia Na bank felga, dwie opony, łożyska, tarcze pokrzywione, mocowanie manetek wraz z osprzętem (połamane)... :gwizdanie:
Opublikowano

ciup, 5 min. materiału, a ja czekam i czekam, a spać mi się chce jak nie wiem... <ziewa> do jutra :hi:

Opublikowano

Było szarżować ... :gwizdanie: No to faktycznie troszke kasy pójdzie się paść. Ale przynajmniej troche adrenalinki było :naughty:

Opublikowano

Było szarżować ... :gwizdanie: No to faktycznie troszke kasy pójdzie się paść. Ale przynajmniej troche adrenalinki było :naughty:

pewnie jechał "na bani" :gwizdanie:

Opublikowano

ciup, 5 min. materiału, a ja czekam i czekam, a spać mi się chce jak nie wiem... <ziewa> do jutra :hi:

A ja nie zdążyłem przełączyć! :polew: :polew: :polew:

Było szarżować ... :gwizdanie: No to faktycznie troszke kasy pójdzie się paść. Ale przynajmniej troche adrenalinki było :naughty:

Nie pierwszy i nie ostatni raz pewnie. Oby nie kończyły się gorzej. :wink4: Co do części to remoncik się przyda. :naughty:

Było szarżować ... :gwizdanie: No to faktycznie troszke kasy pójdzie się paść. Ale przynajmniej troche adrenalinki było :naughty:

pewnie jechał "na bani" :gwizdanie:

:no: :no::stop:
Opublikowano

ciup, 5 min. materiału, a ja czekam i czekam, a spać mi się chce jak nie wiem... <ziewa> do jutra :hi:

A ja nie zdążyłem przełączyć! :polew: :polew: :polew:

Było szarżować ... :gwizdanie: No to faktycznie troszke kasy pójdzie się paść. Ale przynajmniej troche adrenalinki było :naughty:

Nie pierwszy i nie ostatni raz pewnie. Oby nie kończyły się gorzej. :wink4: Co do części to remoncik się przyda. :naughty:

Było szarżować ... :gwizdanie: No to faktycznie troszke kasy pójdzie się paść. Ale przynajmniej troche adrenalinki było :naughty:

pewnie jechał "na bani" :gwizdanie:

:no: :no::stop:

:wink4:

wiem, wiem, do 1 promila się nie liczy :decayed:

Opublikowano

Było szarżować ... :gwizdanie: No to faktycznie troszke kasy pójdzie się paść. Ale przynajmniej troche adrenalinki było :naughty:

pewnie jechał "na bani" :gwizdanie:

tylko pytanie na jakiej... takiej :drunk: czy takiej :pali:
Opublikowano

napil bym sie czego dobrego

Opublikowano

napil bym sie czego dobrego

No to mamy ten sam problem... :gwizdanie:
Opublikowano

ciup, 5 min. materiału, a ja czekam i czekam, a spać mi się chce jak nie wiem... <ziewa> do jutra :hi:

A ja nie zdążyłem przełączyć! :polew: :polew: :polew:

Było szarżować ... :gwizdanie: No to faktycznie troszke kasy pójdzie się paść. Ale przynajmniej troche adrenalinki było :naughty:

Nie pierwszy i nie ostatni raz pewnie. Oby nie kończyły się gorzej. :wink4: Co do części to remoncik się przyda. :naughty:

Było szarżować ... :gwizdanie: No to faktycznie troszke kasy pójdzie się paść. Ale przynajmniej troche adrenalinki było :naughty:

pewnie jechał "na bani" :gwizdanie:

:no: :no::stop:

:wink4:

wiem, wiem, do 1 promila się nie liczy :decayed:

:decayed:

Było szarżować ... :gwizdanie: No to faktycznie troszke kasy pójdzie się paść. Ale przynajmniej troche adrenalinki było :naughty:

pewnie jechał "na bani" :gwizdanie:

tylko pytanie na jakiej... takiej :drunk: czy takiej :pali:

:no: Absolutnie na trzeźwo!

Tym razem nie... :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.