Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry:

stasiu ze o co ci tam chodzilo...? :polew:

jakbyś choć trochę znał się na motoryzacji to byś pokapował :decayed:

:naughty:

No i chooj wie jak jest na serio? :mysli::disgust:

zależy z ilu części spawane jest auto :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemano mam małe pytanko będzie dziś ktoś na tym spocie , z chęcią bym se zerknął na jakieś a4 aby nabrac weny :P

Opublikowano

siemano mam małe pytanko będzie dziś ktoś na tym spocie , z chęcią bym se zerknął na jakieś a4 aby nabrac weny :P

pewnie, że bedziemy :kox:

Opublikowano

no to gitara :) ciekawe czy więcej ludzi będzie niż na spocie a3 bo tam coś biednie było heh

Opublikowano

no to gitara :) ciekawe czy więcej ludzi będzie niż na spocie a3 bo tam coś biednie było heh

zobaczymy :wink4:

to ile aut jest na spotach A3 ?

Opublikowano

nie wiem jak teraz bo na ostatnim na jakim byłem było aż 15-20 autek :thumbdown: , potem kolejny spocik tez coś tak kolo 20 ,było w ubiegłym roku w tym na ani jednym nie byłem

Opublikowano

nie wiem jak teraz bo na ostatnim na jakim byłem było aż 15-20 autek :thumbdown: , potem kolejny spocik tez coś tak kolo 20 ,było w ubiegłym roku w tym na ani jednym nie byłem

u nas liczebność podobna 10-20 samochodów :wink4:

:polew:

1300179807_by_aniuuta_500.jpg

Opublikowano

o kurde no szkoda ze tak lipnie może taki okres czy jak , czy też zawsze tak jest ?

Opublikowano

o kurde no szkoda ze tak lipnie może taki okres czy jak , czy też zawsze tak jest ?

a ile Ty chciałeś aut ? :gwizdanie:

Opublikowano

czym więcej tym lepiej ;) no nic nie pogardzę i wpadnę jak nie będzie trzęsienia ziemi czy czegoś podobnego :P

Opublikowano

z tym a3 klubem to roznie bo czasami przyjezdzalo duzo wiecej aut, teraz są połączone spoty w czwartki a3 klubu i audi śląsk, na które czasami przyjeżdzam, w lato jak są ściganki to bywa kilkadziesiąt audic...

sezon się zaczyna będzie lepiej :)

może mi się też wkońcu uda przybyć na wtorkowy spot a4... zły dzień został wybrany bo wtorki to ciężka sprawa dla mnie ;)

Opublikowano

z tym a3 klubem to roznie bo czasami przyjezdzalo duzo wiecej aut, teraz są połączone spoty w czwartki a3 klubu i audi śląsk, na które czasami przyjeżdzam, w lato jak są ściganki to bywa kilkadziesiąt audic...

sezon się zaczyna będzie lepiej :)

może mi się też wkońcu uda przybyć na wtorkowy spot a4... zły dzień został wybrany bo wtorki to ciężka sprawa dla mnie ;)

kolejny nieoficjalny dzień jest z piątku na niedzielę :gwizdanie: :decayed::drunk:

Opublikowano

w czwartki ja ??? no to fajnie nic tylko czekać na sezon :D hehehe , no co do wt to dla mnie tez ciężka sprawa . Dziś wyjątkowo mam szanse wpaść i myślę te szanse wykorzystać :decayed: , trzeba się parę rzeczy wypytać gdyż dopiero co parę dni posiadam a4 i jestem łysy na temat tej budy.....

Opublikowano

kolejny nieoficjalny dzień jest z piątku na niedzielę :gwizdanie: :decayed::drunk:

hehehe, to ten mój ulubiony w takim razie :D

gorzej jak potem nikt nic nie pamieta ;)

Opublikowano

kolejny nieoficjalny dzień jest z piątku na niedzielę :gwizdanie: :decayed::drunk:

hehehe, to ten mój ulubiony w takim razie :D

gorzej jak potem nikt nic nie pamieta ;)

zawsze jest jeden, trzeźwy kierowca :decayed:

Opublikowano

chcialem przyjechac dzis na spocik na moto ale niestety pogoda mi przeszkodziła... :)

Opublikowano

tzw. kierownik wycieczki, który wszystko wszystkim uświadamia następnego dnia i robi dokumentację video-fotograficzną? :)

Opublikowano

czym więcej tym lepiej ;) no nic nie pogardzę i wpadnę jak nie będzie trzęsienia ziemi czy czegoś podobnego :P

jak chcesz więcej aut to cza było się udać na ogólnopolski zlocik jakiś :wink4:

:hi: aloha

Opublikowano

Diman nie masz adaptera do tej karty microSD ? bo nie umiem swojego znaleść :wallbash:

Opublikowano

Diman nie masz adaptera do tej karty microSD ? bo nie umiem swojego znaleść :wallbash:

mam już przygotowany :kox: :kox: :naughty: wezmę go razem z kartą co jeszcze mam wziąśc :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.