Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja też dziś trochę pograłem na Będzinie nareszcie ale kondycji to zero :decayed: Więc dla poprawienia kondycji do obiadku walnę sobie piwko :kox:

piwkiem to ty sobie kondycji nie poprawisz no chyba że w piciu :decayed:

Ja tylko na taką kondycje pracuje :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja też dziś trochę pograłem na Będzinie nareszcie ale kondycji to zero :decayed: Więc dla poprawienia kondycji do obiadku walnę sobie piwko :kox:

piwkiem to ty sobie kondycji nie poprawisz no chyba że w piciu :decayed:

Ja tylko na taką kondycje pracuje :decayed:

To już nie dopytuj kiedy gramy. :decayed:
Opublikowano

Ja też dziś trochę pograłem na Będzinie nareszcie ale kondycji to zero :decayed: Więc dla poprawienia kondycji do obiadku walnę sobie piwko :kox:

piwkiem to ty sobie kondycji nie poprawisz no chyba że w piciu :decayed:

Ja tylko na taką kondycje pracuje :decayed:

To już nie dopytuj kiedy gramy. :decayed:

:gwizdanie: on chce te ręczniki podawać i browarek po meczu postawić zostaw go :evil: :evil:

Opublikowano

Ja też dziś trochę pograłem na Będzinie nareszcie ale kondycji to zero :decayed: Więc dla poprawienia kondycji do obiadku walnę sobie piwko :kox:

piwkiem to ty sobie kondycji nie poprawisz no chyba że w piciu :decayed:

Ja tylko na taką kondycje pracuje :decayed:

To już nie dopytuj kiedy gramy. :decayed:

To kiedy gramy :decayed:
Opublikowano

Ja też dziś trochę pograłem na Będzinie nareszcie ale kondycji to zero :decayed: Więc dla poprawienia kondycji do obiadku walnę sobie piwko :kox:

piwkiem to ty sobie kondycji nie poprawisz no chyba że w piciu :decayed:

Ja tylko na taką kondycje pracuje :decayed:

To już nie dopytuj kiedy gramy. :decayed:

:gwizdanie: on chce te ręczniki podawać i browarek po meczu postawić zostaw go :evil: :evil:

No doobra. Niech będzie. :decayed:

Ja też dziś trochę pograłem na Będzinie nareszcie ale kondycji to zero :decayed: Więc dla poprawienia kondycji do obiadku walnę sobie piwko :kox:

piwkiem to ty sobie kondycji nie poprawisz no chyba że w piciu :decayed:

Ja tylko na taką kondycje pracuje :decayed:

To już nie dopytuj kiedy gramy. :decayed:

To kiedy gramy :decayed:

Nie dość, że nie poprawiasz swoje kondycji fizycznej to i z psychiczną słabo! :naughty:
Opublikowano

co tu taka cisza... :gwizdanie:

Opublikowano

co tu taka cisza... :gwizdanie:

spacerują :przebiegly:

Opublikowano

wrocilismy z Ustronia... ale tam wieje ;)

Opublikowano

co tu taka cisza... :gwizdanie:

spacerują :przebiegly:

chyba kurna po Krakowskim Przedmieściu :decayed:

wrocilismy z Ustronia... ale tam wieje ;)

no masakra..byliśmy z Ulą na grilu i nie dawało rady momentami

Opublikowano

co tu taka cisza... :gwizdanie:

spacerują :przebiegly:

chyba kurna po Krakowskim Przedmieściu :decayed:

wrocilismy z Ustronia... ale tam wieje ;)

no masakra..byliśmy z Ulą na grilu i nie dawało rady momentami

chyba katowickim :decayed:

Opublikowano

Chwila odpoczynku i teraz czas na grylla! Spadam do kumpla. :kox:

Opublikowano

Nudzi mi się ..... Psssyt połóweczka Absolut'a... :wink4:

Opublikowano

Nudzi mi się ..... Psssyt połóweczka Absolut'a... :wink4:

:shocked: sam

ale z ciebie sknera :decayed:

Opublikowano

Nudzi mi się ..... Psssyt połóweczka Absolut'a... :wink4:

:shocked: sam

ale z ciebie sknera :decayed:

bo nie mam z kim......... ;( ;( ;(
Opublikowano

Nudzi mi się ..... Psssyt połóweczka Absolut'a... :wink4:

:shocked: sam

ale z ciebie sknera :decayed:

bo nie mam z kim......... ;( ;( ;(

e tam przesadzasz ostatnio wojaże a teraz nie ma z kim pic :cool1:

Opublikowano

wrocilismy z Ustronia... ale tam wieje ;)

się bujasz.... :naughty:

Opublikowano

wrocilismy z Ustronia... ale tam wieje ;)

się bujasz.... :naughty:

trzeba bylo na jakas wycieczka pojechac z rodzinka :)

Opublikowano

wrocilismy z Ustronia... ale tam wieje ;)

się bujasz.... :naughty:

a kto bogatemu zabroni :naughty:

Opublikowano

wrocilismy z Ustronia... ale tam wieje ;)

się bujasz.... :naughty:

a kto bogatemu zabroni :naughty:

w sumie racja...dokładnie :naughty:

Opublikowano

wrocilismy z Ustronia... ale tam wieje ;)

się bujasz.... :naughty:

a kto bogatemu zabroni :naughty:

w sumie racja...dokładnie :naughty:

diman masz na gg info ode mnie... ;)

[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 21:01_________________________________________________ile do B6 wchodzi oleju przy wymianie... musze sie upewnic :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.