Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale mnie nogi bolą po wczorajszym graniu :disgust:

dobrze, że było piwko po, bo jeszcze bym zakwasy miał :gwizdanie:

Stanley jak dziś pracujesz? Dziś może jakaś gierka? :cool1:

dzisiaj chyba odpada, muszę dojść do siebie :gwizdanie:

Rozbiegałbyś to granie wczorajsze. Dziś gierka na hali. :wink4:

wczoraj mało kostki nie skręciłem, więc muszę sobie odpocząć od sportu z 2dni :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale mnie nogi bolą po wczorajszym graniu :disgust:

dobrze, że było piwko po, bo jeszcze bym zakwasy miał :gwizdanie:

Stanley jak dziś pracujesz? Dziś może jakaś gierka? :cool1:

dzisiaj chyba odpada, muszę dojść do siebie :gwizdanie:

Rozbiegałbyś to granie wczorajsze. Dziś gierka na hali. :wink4:

wczoraj mało kostki nie skręciłem, więc muszę sobie odpocząć od sportu z 2dni :wink4:

tak to jest jak sie nie umi biegac i ma sie krzywe nogi :decayed:
Opublikowano

ale mnie nogi bolą po wczorajszym graniu :disgust:

dobrze, że było piwko po, bo jeszcze bym zakwasy miał :gwizdanie:

Stanley jak dziś pracujesz? Dziś może jakaś gierka? :cool1:

dzisiaj chyba odpada, muszę dojść do siebie :gwizdanie:

Rozbiegałbyś to granie wczorajsze. Dziś gierka na hali. :wink4:

wczoraj mało kostki nie skręciłem, więc muszę sobie odpocząć od sportu z 2dni :wink4:

tak to jest jak sie nie umi biegac i ma sie krzywe nogi :decayed:

chciałem byc szybszy od moich nóg... hehe

Opublikowano

chciałem byc szybszy od moich nóg... hehe

:polew: :polew: :polew: tys jest agent
Opublikowano

ale mnie nogi bolą po wczorajszym graniu :disgust:

dobrze, że było piwko po, bo jeszcze bym zakwasy miał :gwizdanie:

Stanley jak dziś pracujesz? Dziś może jakaś gierka? :cool1:

dzisiaj chyba odpada, muszę dojść do siebie :gwizdanie:

Rozbiegałbyś to granie wczorajsze. Dziś gierka na hali. :wink4:

a beda jakies suczki? :naughty: jak tak to moze bym przyjechal :decayed:

Weź z trzy stówy to się coś przywiezie! :polew: :polew: :polew:

ale mnie nogi bolą po wczorajszym graniu :disgust:

dobrze, że było piwko po, bo jeszcze bym zakwasy miał :gwizdanie:

Stanley jak dziś pracujesz? Dziś może jakaś gierka? :cool1:

dzisiaj chyba odpada, muszę dojść do siebie :gwizdanie:

Rozbiegałbyś to granie wczorajsze. Dziś gierka na hali. :wink4:

wczoraj mało kostki nie skręciłem, więc muszę sobie odpocząć od sportu z 2dni :wink4:

tak to jest jak sie nie umi biegac i ma sie krzywe nogi :decayed:

chciałem byc szybszy od moich nóg... hehe

:naughty: :naughty:
Opublikowano

Cześć :hi:

Opublikowano

Cześć :hi:

:siema:
Opublikowano
:bry:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 11:35_________________________________________________gdzie tu w okolicy można kupić żarniki niedrogo...? :mysli:
Opublikowano

:bry:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 11:35_________________________________________________gdzie tu w okolicy można kupić żarniki niedrogo...? :mysli:

w ASO :polew:

Opublikowano

:bry:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 11:35_________________________________________________gdzie tu w okolicy można kupić żarniki niedrogo...? :mysli:

na allegro :tongue4:
Opublikowano

:bry:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 11:35_________________________________________________gdzie tu w okolicy można kupić żarniki niedrogo...? :mysli:

w ASO :polew:

dobrze to mi załatw :naughty:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 12:08_________________________________________________

:bry:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 11:35_________________________________________________gdzie tu w okolicy można kupić żarniki niedrogo...? :mysli:

na allegro :tongue4:

potrzebuję na szybko :decayed:

już chyba tydzień jeżdżę na jednym oczku a za chwilę nie będę miał kasy... :thumbdown:

więc trza szybko załatwić puki coś jeszcze mam w portfelu... :kox:

Opublikowano

potrzebuję na szybko :decayed:

na szybko to wiesz co :tongue4:
Opublikowano

potrzebuję na szybko :decayed:

na szybko to wiesz co :tongue4:

tak wiem szybko to się jeździ... :tongue4:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 12:22_________________________________________________no ale żeby było śmieszniej to patrzałem na allegro to nigdzie w okolicy K-c nie ma żadnych ofert... :/

najbliżej Tarnowskie, Mikołów... :gwizdanie:

Opublikowano

potrzebuję na szybko :decayed:

na szybko to wiesz co :tongue4:

tak wiem szybko to się jeździ... :tongue4:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 12:22_________________________________________________no ale żeby było śmieszniej to patrzałem na allegro to nigdzie w okolicy K-c nie ma żadnych ofert... :/

najbliżej Tarnowskie, Mikołów... :gwizdanie:

w Kato koło spodka jest sklep elektryczny i tam mają :)

Opublikowano

Dzisiaj o 17ej granie w piłkę u mnie na wsi jakby ktoś był chętny - hala. :cool1::wink4:

Opublikowano

Dzisiaj o 17ej granie w piłkę u mnie na wsi jakby ktoś był chętny - hala. :cool1::wink4:

czekaj pochytam se na jutro urlop :polew:
Opublikowano

potrzebuję na szybko :decayed:

na szybko to wiesz co :tongue4:

tak wiem szybko to się jeździ... :tongue4:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 12:22_________________________________________________no ale żeby było śmieszniej to patrzałem na allegro to nigdzie w okolicy K-c nie ma żadnych ofert... :/

najbliżej Tarnowskie, Mikołów... :gwizdanie:

w Kato koło spodka jest sklep elektryczny i tam mają :)

dziękuję ci Stasiu za pomoc ;)

może go znajdę na necie to zobaczę jak otwarty :decayed:

Dzisiaj o 17ej granie w piłkę u mnie na wsi jakby ktoś był chętny - hala. :cool1::wink4:

akjam z chęcią ale mógłbyś trochę wcześniej dać znać... teraz to ja już mam mecz umówiony na 18 :P

Opublikowano

Dzisiaj o 17ej granie w piłkę u mnie na wsi jakby ktoś był chętny - hala. :cool1::wink4:

czekaj pochytam se na jutro urlop :polew:

:naughty:
Opublikowano

Jedzie ktoś na to granie bo może bym się wybrał :gwizdanie: Aha nie mam butów na halę tylko na trawę :wallbash:

Opublikowano

Jedzie ktoś na to granie bo może bym się wybrał :gwizdanie: Aha nie mam butów na halę tylko na trawę :wallbash:

dasz radę :polew:

przecież piwa można się napić w każdych butach :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.