Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Można było i graliśmy na początku ale nawierzchnia się wyrywała i Orlik długo by n ie wytrzymał. Stąd taka decyzja opiekuna Orlika. Nic nie zrobisz. :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: z wieczora
Opublikowano

:hi: z wieczora

Grisza, kupić Ci ten koncentrat ?

Opublikowano

:hi: z wieczora

Grisza, kupić Ci ten koncentrat ?

Na spirytusie? :naughty: :naughty: Bo jak tak to pewnie Grisza będzie chciał! :decayed::wink4:
Opublikowano

:hi: z wieczora

Grisza, kupić Ci ten koncentrat ?

Kupić :gwizdanie: myślałem że mi go sprezentujesz :gwizdanie:

Kup. jutro będe to dam kasiore :wink4:

Akjam :baseball::tongue4:

Opublikowano

:hi: z wieczora

Grisza, kupić Ci ten koncentrat ?

Kupić :gwizdanie: myślałem że mi go sprezentujesz :gwizdanie:

Kup. jutro będe to dam kasiore :wink4:

Akjam :baseball::tongue4:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:
Opublikowano

No to chyba nici z grania z wami bo mam tylko takie jak Stasiu pokazał :confused4:

Opublikowano

No to chyba nici z grania z wami bo mam tylko takie jak Stasiu pokazał :confused4:

Halówek nie masz?
Opublikowano

No to chyba nici z grania z wami bo mam tylko takie jak Stasiu pokazał :confused4:

Halówek nie masz?

No właśnie się z... z pierwszym lutego odmówiły posługi :decayed:
Opublikowano

No to chyba nici z grania z wami bo mam tylko takie jak Stasiu pokazał :confused4:

Halówek nie masz?

No właśnie się z... z pierwszym lutego odmówiły posługi :decayed:

No to cza kupić. :naughty:
Opublikowano

No to chyba nici z grania z wami bo mam tylko takie jak Stasiu pokazał :confused4:

Halówek nie masz?

No właśnie się z... z pierwszym lutego odmówiły posługi :decayed:

No to cza kupić. :naughty:

No to muszę pogadać z Miszką o kredycie. Grałeś kiedyś na sarmacji w będzinie? Jaka tam w ogóle jest nawierzchnia że nie można w lanych korkach grać. To że w wkrętach nie można to ok ale w lanych :blink:
Opublikowano

No to chyba nici z grania z wami bo mam tylko takie jak Stasiu pokazał :confused4:

Halówek nie masz?

No właśnie się z... z pierwszym lutego odmówiły posługi :decayed:

No to cza kupić. :naughty:

No to muszę pogadać z Miszką o kredycie. Grałeś kiedyś na sarmacji w będzinie? Jaka tam w ogóle jest nawierzchnia że nie można w lanych korkach grać. To że w wkrętach nie można to ok ale w lanych :blink:

No taka jak na każdym Orliku. Sztuczna trawa + granulacik gumowy czy coś w tym stylu. :wink4:
Opublikowano

co jest leszcze? :tongue4:

Opublikowano

co jest leszcze? :tongue4:

Nic leszczu! :tongue4:
Opublikowano

No to chyba nici z grania z wami bo mam tylko takie jak Stasiu pokazał :confused4:

Halówek nie masz?

No właśnie się z... z pierwszym lutego odmówiły posługi :decayed:

No to cza kupić. :naughty:

No to muszę pogadać z Miszką o kredycie. Grałeś kiedyś na sarmacji w będzinie? Jaka tam w ogóle jest nawierzchnia że nie można w lanych korkach grać. To że w wkrętach nie można to ok ale w lanych :blink:

No taka jak na każdym Orliku. Sztuczna trawa + granulacik gumowy czy coś w tym stylu. :wink4:

To to samo jest na sarmacji w będzinie i każdy tam gra w takich lanych i nikt nie ma żadnych ale. No ale skoro nie wolno to może coś skrece do środy :gwizdanie:
Opublikowano

No to chyba nici z grania z wami bo mam tylko takie jak Stasiu pokazał :confused4:

Halówek nie masz?

No właśnie się z... z pierwszym lutego odmówiły posługi :decayed:

No to cza kupić. :naughty:

No to muszę pogadać z Miszką o kredycie. Grałeś kiedyś na sarmacji w będzinie? Jaka tam w ogóle jest nawierzchnia że nie można w lanych korkach grać. To że w wkrętach nie można to ok ale w lanych :blink:

No taka jak na każdym Orliku. Sztuczna trawa + granulacik gumowy czy coś w tym stylu. :wink4:

To to samo jest na sarmacji w będzinie i każdy tam gra w takich lanych i nikt nie ma żadnych ale. No ale skoro nie wolno to może coś skrece do środy :gwizdanie:

Graliśmy tam w lankach i wkrętach ale nawierzchnia się rwała i Orlik nie wytrzymałby długo. :gwizdanie: Organizuj buty. :good:
Opublikowano

Szmacianki wchodzą w grę :polew: :polew:

Opublikowano

Jak tylko nie za duże to luzik! :wink4: A tak na serio to czemu nie? :cool1::wink4:

Opublikowano

No nic zobaczymy jak to będzie. Coś się postaram zorganizować. A tymczasem zawijam się do wyrka :hi:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.