Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzięks za spota :hi:

spoko nie ma sprawy :wink4:

leszcz :thumbdown:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

leszcz to mało powiedziane... płotka :gwizdanie:

Jak wracałem to w murckach tak jebało żabami że wycieraczki nie nadążały zbierać wody :wink4:

Thx za spota.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=198373.0 :gwizdanie:

Opublikowano

leszcz to mało powiedziane... płotka :gwizdanie:

Jak wracałem to w murckach tak jebało żabami że wycieraczki nie nadążały zbierać wody :wink4:

Thx za spota.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=198373.0 :gwizdanie:

I w drugą stronę było to samo! Deszcz i wiatr w ciul mnie wkrurwiał!
Opublikowano

Ale pojadłem..... :naughty: Dzięki ci KFC :notworthy::tongue4:

Opublikowano

Ale pojadłem..... :naughty: Dzięki ci KFC :notworthy::tongue4:

Popij to teraz 0,7... :naughty: :naughty:
Opublikowano

Ale pojadłem..... :naughty: Dzięki ci KFC :notworthy::tongue4:

Popij to teraz 0,7... :naughty: :naughty:

Sam nie pije... :naughty:
Opublikowano

Ale pojadłem..... :naughty: Dzięki ci KFC :notworthy::tongue4:

Popij to teraz 0,7... :naughty: :naughty:

Sam nie pije... :naughty:

ale zacząć sam możesz.... może ktoś wpadnie :decayed:

Opublikowano

Ale pojadłem..... :naughty: Dzięki ci KFC :notworthy::tongue4:

Popij to teraz 0,7... :naughty: :naughty:

Sam nie pije... :naughty:

I tak leje więc co tu robić... :naughty: :naughty:
Opublikowano
:hi::wallbash::piroman:
Opublikowano

:hi::wallbash::piroman:

Ty żyjesz synek? :shocked::decayed:
Opublikowano

Ale pojadłem..... :naughty: Dzięki ci KFC :notworthy::tongue4:

Popij to teraz 0,7... :naughty: :naughty:

Sam nie pije... :naughty:

ale zacząć sam możesz.... może ktoś wpadnie :decayed:

No ale nie mam tej pewności :wink4:

Miszka cześć cycu :hi:

Opublikowano

Ale pojadłem..... :naughty: Dzięki ci KFC :notworthy::tongue4:

Popij to teraz 0,7... :naughty: :naughty:

Sam nie pije... :naughty:

ale zacząć sam możesz.... może ktoś wpadnie :decayed:

No ale nie mam tej pewności :wink4:

Miszka cześć cycu :hi:

laska mu kompa wzięła :gwizdanie:

Opublikowano

Ale pojadłem..... :naughty: Dzięki ci KFC :notworthy::tongue4:

Popij to teraz 0,7... :naughty: :naughty:

Sam nie pije... :naughty:

ale zacząć sam możesz.... może ktoś wpadnie :decayed:

No ale nie mam tej pewności :wink4:

Miszka cześć cycu :hi:

laska mu kompa wzięła :gwizdanie:

A Miszka teraz stoi w kącie! :polew: :polew:
Opublikowano

:hi: siemano i pozdrowienia z wroclawia

niestety nie mam neta w tym jakze duzym miescie i raczej bedziemy zmuszeni do wluczenia sie po knajpach :decayed: a nie przesiadywania na forum :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: siemano i pozdrowienia z wroclawia

niestety nie mam neta w tym jakze duzym miescie i raczej bedziemy zmuszeni do wluczenia sie po knajpach :decayed: a nie przesiadywania na forum :gwizdanie:

Uważaj żebyś się nie zgubił... :gwizdanie: :wink4:
Opublikowano

Ale pojadłem..... :naughty: Dzięki ci KFC :notworthy::tongue4:

Popij to teraz 0,7... :naughty: :naughty:

Sam nie pije... :naughty:

ale zacząć sam możesz.... może ktoś wpadnie :decayed:

No ale nie mam tej pewności :wink4:

Miszka cześć cycu :hi:

laska mu kompa wzięła :gwizdanie:

A Miszka teraz stoi w kącie! :polew: :polew:

koledzy.... :polew:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 23:08_________________________________________________

:hi: siemano i pozdrowienia z wroclawia

niestety nie mam neta w tym jakze duzym miescie i raczej bedziemy zmuszeni do wluczenia sie po knajpach :decayed: a nie przesiadywania na forum :gwizdanie:

Uważaj żebyś się nie zgubił... :gwizdanie: :wink4:

:polew:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 23:09_________________________________________________

:hi: siemano i pozdrowienia z wroclawia

niestety nie mam neta w tym jakze duzym miescie i raczej bedziemy zmuszeni do wluczenia sie po knajpach :decayed: a nie przesiadywania na forum :gwizdanie:

pozdrowienia przyjęte, my również pozdrawiamy

Ucałuj ode mnie wrocławianki :naughty:

Opublikowano

Ale pojadłem..... :naughty: Dzięki ci KFC :notworthy::tongue4:

Popij to teraz 0,7... :naughty: :naughty:

Sam nie pije... :naughty:

ale zacząć sam możesz.... może ktoś wpadnie :decayed:

No ale nie mam tej pewności :wink4:

Miszka cześć cycu :hi:

laska mu kompa wzięła :gwizdanie:

A Miszka teraz stoi w kącie! :polew: :polew:

koledzy.... :polew:

ZNajomi z forum - jak to ktoś ostatnio powiedział. :decayed::polew: :polew:

:hi: siemano i pozdrowienia z wroclawia

niestety nie mam neta w tym jakze duzym miescie i raczej bedziemy zmuszeni do wluczenia sie po knajpach :decayed: a nie przesiadywania na forum :gwizdanie:

Uważaj żebyś się nie zgubił... :gwizdanie: :wink4:

:polew:

:gwizdanie:

:hi: siemano i pozdrowienia z wroclawia

niestety nie mam neta w tym jakze duzym miescie i raczej bedziemy zmuszeni do wluczenia sie po knajpach :decayed: a nie przesiadywania na forum :gwizdanie:

pozdrowienia przyjęte, my również pozdrawiamy

Ucałuj ode mnie wrocławianki :naughty:

I ode mnie też! :naughty: :naughty:
Opublikowano

no to ja się zawijam spać :hi:

Opublikowano

no to ja się zawijam spać :hi:

:hi: A ja jeszcze nie. :naughty::tongue4:
Opublikowano

no to ja się zawijam spać :hi:

jutro Ty wiesz jestem na kawe i po ceny dokladne ;) pzdr

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.