Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jeszcze tylko jutro i sobota i niedziela i swieta :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jeszcze tylko jutro i sobota i niedziela i swieta :polew:

spoko... odbijemy sobie w Zatorze :tongue4: :tongue4:
Opublikowano

jeszcze tylko jutro i sobota i niedziela i swieta :polew:

spoko... odbijemy sobie w Zatorze :tongue4: :tongue4:

co Wy z tym ZATOREM?

Opublikowano

jeszcze tylko jutro i sobota i niedziela i swieta :polew:

spoko... odbijemy sobie w Zatorze :tongue4: :tongue4:

jade z kobieta wiec nic a nic nie pije :decayed:
Opublikowano

jeszcze tylko jutro i sobota i niedziela i swieta :polew:

a pozniej znowu wtorek, sroda UŻ :gwizdanie:

Opublikowano

jeszcze tylko jutro i sobota i niedziela i swieta :polew:

spoko... odbijemy sobie w Zatorze :tongue4: :tongue4:

jade z kobieta wiec nic a nic nie pije :decayed:

Spoko... żaden problem :wink4: Ja się nią zaopiekuje jak ty nie będziesz w stanie :gwizdanie: wiesz że możesz na mnie liczyć :naughty:
Opublikowano

Spoko... żaden problem :wink4: Ja się nią zaopiekuje jak ty nie będziesz w stanie :gwizdanie: wiesz że możesz na mnie liczyć :naughty:

:wink4: bede pamietal :decayed:

jeszcze tylko jutro i sobota i niedziela i swieta :polew:

a pozniej znowu wtorek, sroda UŻ :gwizdanie:

ta... :tongue4:
Opublikowano

Spoko... żaden problem :wink4: Ja się nią zaopiekuje jak ty nie będziesz w stanie :gwizdanie: wiesz że możesz na mnie liczyć :naughty:

:wink4:bede pamietal :decayed:

jeszcze tylko jutro i sobota i niedziela i swieta :polew:

a pozniej znowu wtorek' date=' sroda UŻ :gwizdanie:

[/quote']ta... :tongue4:

widze że mi nie wierzysz :wink4: na kolegów z forum możesz zawsze liczyć... :gwizdanie:
Opublikowano

jeszcze tylko jutro i sobota i niedziela i swieta :polew:

spoko... odbijemy sobie w Zatorze :tongue4: :tongue4:

jade z kobieta wiec nic a nic nie pije :decayed:

Spoko... żaden problem :wink4: Ja się nią zaopiekuje jak ty nie będziesz w stanie :gwizdanie: wiesz że możesz na mnie liczyć :naughty:

:polew:

a później będziesz gadał, że opiekowałeś się jakąś laską z Krakowa :decayed:

Opublikowano

Koledzy a ten Zator to wyjazd, kiedy...? Bo nie ukrywam że chciałbym się zintegrować ...[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 22:05_________________________________________________przy jakimś kielonku ;)

Opublikowano

Koledzy a ten Zator to wyjazd, kiedy...? Bo nie ukrywam że chciałbym się zintegrować ...[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 22:05_________________________________________________przy jakimś kielonku ;)

:szukaj:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 22:06_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=199388.0 :naughty:

Opublikowano

no kurczaki poczytałem ale ni ma kiedy wyjazd... ;/ c**jowo bo sobota JOB !!!!!!! wrrrrrrrrr.............. ja i połowica !!!!!!!!!! :wallbash: :wallbash:

zawsze pozostaje przyjazd w sobotę ... wieczorem ale to już nie za bardzo się zintegruję :wallbash:

Opublikowano

Koledzy a ten Zator to wyjazd, kiedy...? Bo nie ukrywam że chciałbym się zintegrować ...[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 22:05_________________________________________________przy jakimś kielonku ;)

ta od razu przy kielonku :tongue4:
Opublikowano

no i ja niestety pomimo szczerych checi nie jade... mam w ten weekend roczek młodego... :naughty:

Opublikowano

no tak się najlepiej integruje przecież :cool1: cena Zatoru cool ... cholera to znowu d*pa .... chyba JOB :wallbash: :wallbash: do 10/05 mam czas widzę ... może coś się z tym zrobi ... a dzieci też jakieś ktoś zabiera?

Opublikowano

no i ja niestety pomimo szczerych checi nie jade... mam w ten weekend roczek młodego... :naughty:

no to lepszego miejsca do swietowania niz zator niemozna by bylo wymyslec :decayed: cisza spokoj :naughty:
Opublikowano

no i ja niestety pomimo szczerych checi nie jade... mam w ten weekend roczek młodego... :naughty:

no i właśnie miałem pytać Cię kolego ...

Opublikowano

Koledzy a ten Zator to wyjazd, kiedy...? Bo nie ukrywam że chciałbym się zintegrować ...[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 22:05_________________________________________________przy jakimś kielonku ;)

ta od razu przy kielonku :tongue4:

no źle to napisał :wink4: przy flaszce miało być, albo raczej przy flaszkach.... :gwizdanie:
Opublikowano

no nie ukrywam że będę nad tematem pracował ... miejsce widzę kox

Opublikowano

Koledzy a ten Zator to wyjazd, kiedy...? Bo nie ukrywam że chciałbym się zintegrować ...[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 22:05_________________________________________________przy jakimś kielonku ;)

ta od razu przy kielonku :tongue4:

no źle to napisał :wink4: przy flaszce miało być, albo raczej przy flaszkach.... :gwizdanie:

widzę, że podałes liczbę mnogą flaszek, przypadającą na jedną głowę :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.