Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ty w sumie też tam możesz jeździć zamiast do Kato jeśli o mnie chodzi :polew: :polew: :polew:

a moglem ci dzisiaj jeb*ac :kwasny:

no mogłeś :confused4:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 23:05_________________________________________________

aha OKO AKJAM już nie musicie przyjeżdżać na spoty do Kato

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=199685.0 :decayed:

hehehe tos teraz doj**al :decayed:

Ty w sumie też tam możesz jeździć zamiast do Kato jeśli o mnie chodzi :polew: :polew: :polew:

kolega z forum :gwizdanie:

chyba jednak kolegów na forum nie ma, są znajome twarze z forum :decayed:

Ty się nie wpierdalaj tylko pij :tongue4:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 23:05_________________________________________________ :decayed:

masz siłę przekonywania, widać, że jesteś "człowiekiem z branży" :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano

ale dobre to piwo :przebiegly:

Opublikowano
:hi: no i ja powróciłem
Opublikowano

ale dobre to piwo :przebiegly:

a to tez sie jednak napije
Opublikowano

ale dobre to piwo :przebiegly:

a to tez sie jednak napije

jest za***iste ja już drugie kończę :naughty:

Opublikowano

ale dobre to piwo :przebiegly:

a to tez sie jednak napije

jest za***iste ja już drugie kończę :naughty:

ja oficjalnie piję pierwsze :przebiegly:

Opublikowano

ale dobre to piwo :przebiegly:

a to tez sie jednak napije

jest za***iste ja już drugie kończę :naughty:

ja oficjalnie piję pierwsze :przebiegly:

a nie oficjalnie?
Opublikowano

jest tylko jedno słowo, którym można was okreśic :gwizdanie: Chlory

Opublikowano

ale dobre to piwo :przebiegly:

a to tez sie jednak napije

jest za***iste ja już drugie kończę :naughty:

ja oficjalnie piję pierwsze :przebiegly:

a nie oficjalnie?

pierwsze :bag:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 23:19_________________________________________________

jest tylko jedno słowo, którym można was okreśic :gwizdanie: przyjaciele na zawsze

zgadzam się z Tobą :good:

Opublikowano

jest tylko jedno słowo, którym można was okreśic :gwizdanie: Chlory

ta przyznaj sie ile juz dzis wypiles :naughty:

no chyba ze niemasz i przemawia przez ciebie zazdrosc :tongue4:

Opublikowano

ale dobre to piwo :przebiegly:

a to tez sie jednak napije

jest za***iste ja już drugie kończę :naughty:

ja oficjalnie piję pierwsze :przebiegly:

a nie oficjalnie?

pierwsze :bag:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 23:19_________________________________________________

jest tylko jedno słowo, którym można was okreśic :gwizdanie: przyjaciele na zawsze

zgadzam się z Tobą :good:

:naughty:

jest tylko jedno słowo, którym można was okreśic :gwizdanie: Chlory

ta przyznaj sie ile juz dzis wypiles :naughty:

no chyba ze niemasz i przemawia przez ciebie zazdrosc :tongue4:

Od niedzieli ani kropelki ;( detox :gwizdanie:

Opublikowano

jaimelick1mu0.gif

yebany dziweks :decayed:

Opublikowano

jaimelick1mu0.gif

yebany dziweks :decayed:

wzial bym ja od tylu :gwizdanie:
Opublikowano

jaimelick1mu0.gif

yebany dziweks :decayed:

wzial bym ja od tylu :gwizdanie:

gwiazdę ? :naughty:

ale i tak Cię widać jak się czaisz za krzakami :decayed:

Opublikowano

jaimelick1mu0.gif

yebany dziweks :decayed:

wzial bym ja od tylu :gwizdanie:

gwiazdę ? :naughty:

wszystko mi jedno jak ma na imie :polew:
Opublikowano

jaimelick1mu0.gif

yebany dziweks :decayed:

wzial bym ja od tylu :gwizdanie:

gwiazdę ? :naughty:

wszystko mi jedno jak ma na imie :polew:

to jest jej pseudonim artystyczny :

only_one_way_to_be_a_star_like_me :decayed:

Opublikowano

spadam nara chlory, ćpuny i tym normalnym :hi:

Opublikowano

jaimelick1mu0.gif

yebany dziweks :decayed:

Ojjj... mogła by tak moje kółeczko w wózku wylizać :polew:
Opublikowano

jaimelick1mu0.gif

yebany dziweks :decayed:

Ojjj... mogła by tak moje kółeczko w wózku wylizać :polew:

:polew: zbok :tongue4:

spadam nara chlory, ćpuny i tym normalnym :hi:

bajo

jaimelick1mu0.gif

yebany dziweks :decayed:

wzial bym ja od tylu :gwizdanie:

gwiazdę ? :naughty:

wszystko mi jedno jak ma na imie :polew:

to jest jej pseudonim artystyczny :

only_one_way_to_be_a_star_like_me :decayed:

dlugos nad tym myslal?
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.