Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja już wiem, że będę na pewno :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wyłazimy dziś z nory ? :decayed:

Opublikowano

ja już wiem, że będę na pewno :wink4:

ja sie moge wytątkowo spóźnić ;)

Opublikowano

ja już wiem, że będę na pewno :wink4:

:good:

wyłazimy dziś z nory ? :decayed:

fajnie ze bedziesz...

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja już wiem, że będę na pewno :wink4:

:good:

wyłazimy dziś z nory ? :decayed:

fajnie ze bedziesz...

:polew: :polew: :polew:

chopie bo Cie ktoś przekopie :decayed:

Opublikowano

wyłazimy dziś z nory ? :decayed:

jasne, że tak tylko cza by pierwszy post zmienić co by wszyscy wiedzieli :cool1:

Opublikowano

wyłazimy dziś z nory ? :decayed:

jasne, że tak tylko cza by pierwszy post zmienić co by wszyscy wiedzieli :cool1:

to ino keżor może

Opublikowano

wyłazimy dziś z nory ? :decayed:

jasne, że tak tylko cza by pierwszy post zmienić co by wszyscy wiedzieli :cool1:

to ino keżor może

:good: :good:

Opublikowano

wyłazimy dziś z nory ? :decayed:

jasne, że tak tylko cza by pierwszy post zmienić co by wszyscy wiedzieli :cool1:

to ino keżor może

i moderator :gwizdanie: gdzie on kuźwa jest jak jest potrzebny :evil: :evil:

Opublikowano

wyłazimy dziś z nory ? :decayed:

jasne, że tak tylko cza by pierwszy post zmienić co by wszyscy wiedzieli :cool1:

to ino keżor może

i moderator :gwizdanie: gdzie on kuźwa jest jak jest potrzebny :evil: :evil:

On Tylko wątki umiiii kasować po pijoku i na trzeźwo nie znając obsługi komórki! :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

wyłazimy dziś z nory ? :decayed:

jasne, że tak tylko cza by pierwszy post zmienić co by wszyscy wiedzieli :cool1:

to ino keżor może

i moderator :gwizdanie: gdzie on kuźwa jest jak jest potrzebny :evil: :evil:

wyłazimy dziś z nory ? :decayed:

jasne, że tak tylko cza by pierwszy post zmienić co by wszyscy wiedzieli :cool1:

to ino keżor może

i moderator :gwizdanie: gdzie on kuźwa jest jak jest potrzebny :evil: :evil:

On Tylko wątki umiiii kasować po pijoku i na trzeźwo nie znając obsługi komórki! :polew: :polew: :polew: :polew:

no właśnie KUŹWA

Opublikowano

On Tylko wątki umiiii kasować po pijoku i na trzeźwo nie znając obsługi komórki! :polew: :polew: :polew: :polew:

ja bym mogl zostac moderatorem :kox:
Opublikowano

On Tylko wątki umiiii kasować po pijoku i na trzeźwo nie znając obsługi komórki! :polew: :polew: :polew: :polew:

ja bym mogl zostac moderatorem :kox:

i by całe forum padło :gwizdanie:

Opublikowano

On Tylko wątki umiiii kasować po pijoku i na trzeźwo nie znając obsługi komórki! :polew: :polew: :polew: :polew:

ja bym mogl zostac moderatorem :kox:

i by całe forum padło :gwizdanie:

bym to zrobil porzadki :decayed: wszystko co napisane o motoryzacji to wykasowane :decayed:

Peja - DTKJ ( Dlaczego Tede k**wą Jest)

:yeah: :yeah: :yeah:

Opublikowano

:hi:witka chlopy ja ten tydzien urlopik ale odpuszczam spota bo wymieniam rozrzad czyszcze turbo i kolektor ssacy :cool1: wiec troche roboty jest ale grunt ze prace ida do przodu i bydz moze za tydzien wpadne na spota :decayed:

Opublikowano

ja już w domq :hi:

z na A4 z Jarolem zrobiliśmy małe porównanie osiągów naszych samochodów, no i właśnie, może dalej nie pisze bo odstawałem :naughty:

Ale będzie soft, i nie będzie takiej tragedii :kox:

Opublikowano

ja już w domq :hi:

z na A4 z Jarolem zrobiliśmy małe porównanie osiągów naszych samochodów, no i właśnie, może dalej nie pisze bo odstawałem :naughty:

Ale będzie soft, i nie będzie takiej tragedii :kox:

ja tez :hi:

Opublikowano

ja już w domq :hi:

z na A4 z Jarolem zrobiliśmy małe porównanie osiągów naszych samochodów, no i właśnie, może dalej nie pisze bo odstawałem :naughty:

Ale będzie soft, i nie będzie takiej tragedii :kox:

co tak szybko ? kiełbaski Ci nie chcieli dać ? :gwizdanie:
Opublikowano

ja już w domq :hi:

z na A4 z Jarolem zrobiliśmy małe porównanie osiągów naszych samochodów, no i właśnie, może dalej nie pisze bo odstawałem :naughty:

Ale będzie soft, i nie będzie takiej tragedii :kox:

co tak szybko ? kiełbaski Ci nie chcieli dać ? :gwizdanie:

no, nie miałem drobnych na "wurst" :naughty:

Dzisiaj wcześniej kładę się spać, jak norlamnie idę po 23, to dzisiaj pójdę po 22 :kox:

Opublikowano

ja już w domq :hi:

z na A4 z Jarolem zrobiliśmy małe porównanie osiągów naszych samochodów, no i właśnie, może dalej nie pisze bo odstawałem :naughty:

Ale będzie soft, i nie będzie takiej tragedii :kox:

ja tez :hi:

Ty też soft?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.