Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Jakaś choroba mnie atakuje! :kwasny: Dziś nocka ale może wezmę L4... :mysli::disgust:

ja musialem na dzisiaj przyjebac z wolnego :wallbash:

Dawid z Mysłowic może ma bo wsadził gwint :gwizdanie:

ale ja musze miec pod 2.8 noi pod q

przecież sprężyny też można jakoś zrezac :gwizdanie:

przyciac o jeden zwoj :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: no i dzisiaj się sprawa niestety nie wyjaśni z moim synem, badania jeszcze cza zrobić i niestety do jutra nie będzie jeszcze nic wiadomo wiec dzisiaj nie pijemy :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: no i dzisiaj się sprawa niestety nie wyjaśni z moim synem, badania jeszcze cza zrobić i niestety do jutra nie będzie jeszcze nic wiadomo wiec dzisiaj nie pijemy :gwizdanie:

Nie przejmuj się nic. :wink4: Bydzie dobrze! :good: Żonka została w szpitalu?
Opublikowano

:hi: no i dzisiaj się sprawa niestety nie wyjaśni z moim synem, badania jeszcze cza zrobić i niestety do jutra nie będzie jeszcze nic wiadomo wiec dzisiaj nie pijemy :gwizdanie:

Nie przejmuj się nic. :wink4: Bydzie dobrze! :good: Żonka została w szpitalu?

tak została w szpitalu a teraz się cykają robić tą cesarkę i musi zostać na badaniach ;(

Opublikowano

:hi: no i dzisiaj się sprawa niestety nie wyjaśni z moim synem, badania jeszcze cza zrobić i niestety do jutra nie będzie jeszcze nic wiadomo wiec dzisiaj nie pijemy :gwizdanie:

Nie przejmuj się nic. :wink4: Bydzie dobrze! :good: Żonka została w szpitalu?

tak została w szpitalu a teraz się cykają robić tą cesarkę i musi zostać na badaniach ;(

Niech zrobią badania i wszystko będzie jasne! Ale nerw jest, co? :wink4:
Opublikowano

:hi: no i dzisiaj się sprawa niestety nie wyjaśni z moim synem, badania jeszcze cza zrobić i niestety do jutra nie będzie jeszcze nic wiadomo wiec dzisiaj nie pijemy :gwizdanie:

Nie przejmuj się nic. :wink4: Bydzie dobrze! :good: Żonka została w szpitalu?

tak została w szpitalu a teraz się cykają robić tą cesarkę i musi zostać na badaniach ;(

nie takie rzeczy się w życiu przechodziło, będzie git :good:

Z resztą jak z Tobą na codzień wytrzymuje, to taki poród to pestka :wink4:

Opublikowano

:hi: no i dzisiaj się sprawa niestety nie wyjaśni z moim synem, badania jeszcze cza zrobić i niestety do jutra nie będzie jeszcze nic wiadomo wiec dzisiaj nie pijemy :gwizdanie:

Nie przejmuj się nic. :wink4: Bydzie dobrze! :good: Żonka została w szpitalu?

tak została w szpitalu a teraz się cykają robić tą cesarkę i musi zostać na badaniach ;(

nie takie rzeczy się w życiu przechodziło, będzie git :good:

Z resztą jak z Tobą na codzień wytrzymuje, to taki poród to pestka :wink4:

No, no... :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

:hi: no i dzisiaj się sprawa niestety nie wyjaśni z moim synem, badania jeszcze cza zrobić i niestety do jutra nie będzie jeszcze nic wiadomo wiec dzisiaj nie pijemy :gwizdanie:

Nie przejmuj się nic. :wink4: Bydzie dobrze! :good: Żonka została w szpitalu?

tak została w szpitalu a teraz się cykają robić tą cesarkę i musi zostać na badaniach ;(

Niech zrobią badania i wszystko będzie jasne! Ale nerw jest, co? :wink4:

powiem ci, że teraz przez to sie zacząłem bardziej wkurzać dobra musze spadać jej obiad zanieść do później :hi:

Opublikowano

:hi: no i dzisiaj się sprawa niestety nie wyjaśni z moim synem, badania jeszcze cza zrobić i niestety do jutra nie będzie jeszcze nic wiadomo wiec dzisiaj nie pijemy :gwizdanie:

Nie przejmuj się nic. :wink4: Bydzie dobrze! :good: Żonka została w szpitalu?

tak została w szpitalu a teraz się cykają robić tą cesarkę i musi zostać na badaniach ;(

Niech zrobią badania i wszystko będzie jasne! Ale nerw jest, co? :wink4:

powiem ci, że teraz przez to sie zacząłem bardziej wkurzać dobra musze spadać jej obiad zanieść do później :hi:

Narta! :hi:
Opublikowano

:hi: no i dzisiaj się sprawa niestety nie wyjaśni z moim synem, badania jeszcze cza zrobić i niestety do jutra nie będzie jeszcze nic wiadomo wiec dzisiaj nie pijemy :gwizdanie:

Nie przejmuj się nic. :wink4: Bydzie dobrze! :good: Żonka została w szpitalu?

tak została w szpitalu a teraz się cykają robić tą cesarkę i musi zostać na badaniach ;(

nie takie rzeczy się w życiu przechodziło, będzie git :good:

Z resztą jak z Tobą na codzień wytrzymuje, to taki poród to pestka :wink4:

:gwizdanie: :evil:

Opublikowano

:hi: no i dzisiaj się sprawa niestety nie wyjaśni z moim synem, badania jeszcze cza zrobić i niestety do jutra nie będzie jeszcze nic wiadomo wiec dzisiaj nie pijemy :gwizdanie:

Nie przejmuj się nic. :wink4: Bydzie dobrze! :good: Żonka została w szpitalu?

tak została w szpitalu a teraz się cykają robić tą cesarkę i musi zostać na badaniach ;(

Niech zrobią badania i wszystko będzie jasne! Ale nerw jest, co? :wink4:

powiem ci, że teraz przez to sie zacząłem bardziej wkurzać dobra musze spadać jej obiad zanieść do później :hi:

jakiego czisa jej weź :naughty:

Opublikowano

:hi: no i dzisiaj się sprawa niestety nie wyjaśni z moim synem, badania jeszcze cza zrobić i niestety do jutra nie będzie jeszcze nic wiadomo wiec dzisiaj nie pijemy :gwizdanie:

Nie przejmuj się nic. :wink4: Bydzie dobrze! :good: Żonka została w szpitalu?

tak została w szpitalu a teraz się cykają robić tą cesarkę i musi zostać na badaniach ;(

nie takie rzeczy się w życiu przechodziło, będzie git :good:

Z resztą jak z Tobą na codzień wytrzymuje, to taki poród to pestka :wink4:

:gwizdanie: :evil:

3mam kciuki :good:

Opublikowano

:hi: no i dzisiaj się sprawa niestety nie wyjaśni z moim synem, badania jeszcze cza zrobić i niestety do jutra nie będzie jeszcze nic wiadomo wiec dzisiaj nie pijemy :gwizdanie:

Nie przejmuj się nic. :wink4: Bydzie dobrze! :good: Żonka została w szpitalu?

tak została w szpitalu a teraz się cykają robić tą cesarkę i musi zostać na badaniach ;(

Niech zrobią badania i wszystko będzie jasne! Ale nerw jest, co? :wink4:

powiem ci, że teraz przez to sie zacząłem bardziej wkurzać dobra musze spadać jej obiad zanieść do później :hi:

jakiego czisa jej weź :naughty:

lepiej salatke zdrowsza :wink4:
Opublikowano

:hi: no i dzisiaj się sprawa niestety nie wyjaśni z moim synem, badania jeszcze cza zrobić i niestety do jutra nie będzie jeszcze nic wiadomo wiec dzisiaj nie pijemy :gwizdanie:

Nie przejmuj się nic. :wink4: Bydzie dobrze! :good: Żonka została w szpitalu?

tak została w szpitalu a teraz się cykają robić tą cesarkę i musi zostać na badaniach ;(

Niech zrobią badania i wszystko będzie jasne! Ale nerw jest, co? :wink4:

powiem ci, że teraz przez to sie zacząłem bardziej wkurzać dobra musze spadać jej obiad zanieść do później :hi:

jakiego czisa jej weź :naughty:

lepiej salatke zdrowsza :wink4:

dietetyk się znalazł :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: no i dzisiaj się sprawa niestety nie wyjaśni z moim synem, badania jeszcze cza zrobić i niestety do jutra nie będzie jeszcze nic wiadomo wiec dzisiaj nie pijemy :gwizdanie:

Nie przejmuj się nic. :wink4: Bydzie dobrze! :good: Żonka została w szpitalu?

tak została w szpitalu a teraz się cykają robić tą cesarkę i musi zostać na badaniach ;(

Niech zrobią badania i wszystko będzie jasne! Ale nerw jest, co? :wink4:

powiem ci, że teraz przez to sie zacząłem bardziej wkurzać dobra musze spadać jej obiad zanieść do później :hi:

jakiego czisa jej weź :naughty:

lepiej salatke zdrowsza :wink4:

dietetyk się znalazł :gwizdanie:

:polew::decayed:
Opublikowano

:hi: no i dzisiaj się sprawa niestety nie wyjaśni z moim synem, badania jeszcze cza zrobić i niestety do jutra nie będzie jeszcze nic wiadomo wiec dzisiaj nie pijemy :gwizdanie:

Nie przejmuj się nic. :wink4: Bydzie dobrze! :good: Żonka została w szpitalu?

tak została w szpitalu a teraz się cykają robić tą cesarkę i musi zostać na badaniach ;(

nie takie rzeczy się w życiu przechodziło, będzie git :good:

odezwał się ten, co to tyle porodów już przeżył :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: no i dzisiaj się sprawa niestety nie wyjaśni z moim synem, badania jeszcze cza zrobić i niestety do jutra nie będzie jeszcze nic wiadomo wiec dzisiaj nie pijemy :gwizdanie:

Nie przejmuj się nic. :wink4: Bydzie dobrze! :good: Żonka została w szpitalu?

tak została w szpitalu a teraz się cykają robić tą cesarkę i musi zostać na badaniach ;(

nie takie rzeczy się w życiu przechodziło, będzie git :good:

odezwał się ten, co to tyle porodów już przeżył :gwizdanie:

jeden na pewno :decayed:

Opublikowano

:hi: no i dzisiaj się sprawa niestety nie wyjaśni z moim synem, badania jeszcze cza zrobić i niestety do jutra nie będzie jeszcze nic wiadomo wiec dzisiaj nie pijemy :gwizdanie:

Nie przejmuj się nic. :wink4: Bydzie dobrze! :good: Żonka została w szpitalu?

tak została w szpitalu a teraz się cykają robić tą cesarkę i musi zostać na badaniach ;(

nie takie rzeczy się w życiu przechodziło, będzie git :good:

odezwał się ten, co to tyle porodów już przeżył :gwizdanie:

jeden na pewno :decayed:

no jak chyba każdy :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: no i dzisiaj się sprawa niestety nie wyjaśni z moim synem, badania jeszcze cza zrobić i niestety do jutra nie będzie jeszcze nic wiadomo wiec dzisiaj nie pijemy :gwizdanie:

Nie przejmuj się nic. :wink4: Bydzie dobrze! :good: Żonka została w szpitalu?

tak została w szpitalu a teraz się cykają robić tą cesarkę i musi zostać na badaniach ;(

nie takie rzeczy się w życiu przechodziło, będzie git :good:

odezwał się ten, co to tyle porodów już przeżył :gwizdanie:

jeden na pewno :decayed:

no jak chyba każdy :gwizdanie:

no ba :grzywa:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.