Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to psssytttt :decayed:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 20:18_________________________________________________od jutra nie piję :wstydliwy:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to psssytttt :decayed:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 20:18_________________________________________________od jutra nie piję :wstydliwy:

ja już jednego ciachnąłem dzisiaj wiec starczy jutro ważny dzionek muszę być w pełni zmysłów :kox: :kox: a potem się odbiję :naughty:

Opublikowano

no to psssytttt :decayed:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 20:18_________________________________________________od jutra nie piję :wstydliwy:

ja już jednego ciachnąłem dzisiaj wiec starczy jutro ważny dzionek muszę być w pełni zmysłów :kox: :kox: a potem się odbiję :naughty:

daj cynk jak będzie po wszystkim :kox:

tzn nie po Tobie, a zaraz po narodzinach :decayed:

Opublikowano

no to psssytttt :decayed:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 20:18_________________________________________________od jutra nie piję :wstydliwy:

ja już jednego ciachnąłem dzisiaj wiec starczy jutro ważny dzionek muszę być w pełni zmysłów :kox: :kox: a potem się odbiję :naughty:

daj cynk jak będzie po wszystkim :kox:

tzn nie po Tobie, a zaraz po narodzinach :decayed:

nie omieszkam tego ogłosić światu na pewno :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
:hi: z wieczora...klocki przód wymienione ... 0błędów na tablicy :kox:
Opublikowano

:hi: z wieczora...klocki przód wymienione ... 0błędów na tablicy :kox:

no to wypadałoby za to flaszkę postawić :decayed:

Opublikowano

:hi: z wieczora...klocki przód wymienione ... 0błędów na tablicy :kox:

no to wypadałoby za to flaszkę postawić :decayed:

no już teściowi musiałbym postawić hehehe;) w końcu to on działał... nawet fabrę mi taką do pieców zapodał srebrną żebym se zaciski pomalował .... a jak lookniecie na mój mod XXI wieku to pewnie mnie każdy zjedzie ... jak ch... hehehe ale moja 3 letnia córka widziała u dzidzia w Merivie to coś i zapragnęła żeby w naszej :audi: też to tata miał ... no cóż trzeba się córki słuchać heheh :cool1:

Opublikowano
1302702582_by_Dziadekwmoherowymczepku_500.jpg
Opublikowano

1302702582_by_Dziadekwmoherowymczepku_500.jpg

kładziesz Krolu na łopatki hehehehe

Opublikowano

1302702582_by_Dziadekwmoherowymczepku_500.jpg

jest dobre :decayed:

co ja to mialem zrobic :mysli: a wiem psyyt tyskie :decayed:

Opublikowano

juz mi sie piwo skonczylo :disgust:

Opublikowano

juz mi sie piwo skonczylo :disgust:

masz jeszcze 3 shotgany debowego :polew:
Opublikowano

juz mi sie piwo skonczylo :disgust:

masz jeszcze 3 shotgany debowego :polew:

boję się go otwierać :gwizdanie:

Opublikowano

Zmęczony coś dziś jestem... :naughty:

juz mi sie piwo skonczylo :disgust:

Do której żabka? :wink4:
Opublikowano

Zmęczony coś dziś jestem... :naughty:

juz mi sie piwo skonczylo :disgust:

Do której żabka? :wink4:

u niego na przedpokoju do 23.00 :polew:

Opublikowano

Zmęczony coś dziś jestem... :naughty:

juz mi sie piwo skonczylo :disgust:

Do której żabka? :wink4:

u niego na przedpokoju do 23.00 :polew:

jutro o 8 rano mam klienta na ogledziny, muszę być monter żeby nie pomylić tyłu pojazdu z przodem :naughty:

reszta już jakoś pójdzie.... :wink4:

Opublikowano

Zmęczony coś dziś jestem... :naughty:

juz mi sie piwo skonczylo :disgust:

Do której żabka? :wink4:

u niego na przedpokoju do 23.00 :polew:

jutro o 8 rano mam klienta na ogledziny, muszę być monter żeby nie pomylić tyłu pojazdu z przodem :naughty:

reszta już jakoś pójdzie.... :wink4:

Gdzie tam 8 rano... :wink4::naughty:
Opublikowano

Zmęczony coś dziś jestem... :naughty:

juz mi sie piwo skonczylo :disgust:

Do której żabka? :wink4:

u niego na przedpokoju do 23.00 :polew:

jutro o 8 rano mam klienta na ogledziny, muszę być monter żeby nie pomylić tyłu pojazdu z przodem :naughty:

reszta już jakoś pójdzie.... :wink4:

Gdzie tam 8 rano... :wink4::naughty:

po 3 alkodniach, czas w nocy leci jakby 2 razy szybciej :gwizdanie: :wallbash:

Opublikowano

Zmęczony coś dziś jestem... :naughty:

juz mi sie piwo skonczylo :disgust:

Do której żabka? :wink4:

u niego na przedpokoju do 23.00 :polew:

hehehe :decayed:
Opublikowano

Zmęczony coś dziś jestem... :naughty:

juz mi sie piwo skonczylo :disgust:

Do której żabka? :wink4:

u niego na przedpokoju do 23.00 :polew:

jutro o 8 rano mam klienta na ogledziny, muszę być monter żeby nie pomylić tyłu pojazdu z przodem :naughty:

reszta już jakoś pójdzie.... :wink4:

Gdzie tam 8 rano... :wink4::naughty:

po 3 alkodniach, czas w nocy leci jakby 2 razy szybciej :gwizdanie: :wallbash:

No biorąc pod uwagę, że ta noc trwa 2-3 godziny to tak leci... :gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.