Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: lebry

:hi: chachor :)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: z rana wyspany już :kox:
Opublikowano

bry

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

widzę ze śpiochy się budzą no i jak tam Stasiu się meczyk zakończył :cool1:

Opublikowano

:hi:

widzę ze śpiochy się budzą no i jak tam Stasiu się meczyk zakończył :cool1:

1:1 ale poziom był przeciętny :disgust:

Opublikowano

:hi:

widzę ze śpiochy się budzą no i jak tam Stasiu się meczyk zakończył :cool1:

1:1 ale poziom był przeciętny :disgust:

no czyli się nie popisali :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 10:57_________________________________________________kawał zapożyczony od kolegów z bielskich

W kolejce stoja 6-letni syn i ojciec. Przed nimi stoi gruba baba – tak

ze 150 kg minimum. Synek mowi do ojca:

- Tato, patrz jaka ta baba jest ogrooomnaaaa…

Ojciec sie zaczerwienil, glupio mu sie zrobilo i mowi:

- Synku, nie mozna tak mowic o ludziach.

- Ale ona jest taka gruuubaa… nigdy nie widzialem takiej grubej baby.

- Dobrze, ale to niegrzecznie w ten sposob mowic o innych.

W tym momencie kobiecie przy pasku odzywa sie komorka – pi, pi, pi, pi

A synek z przerazeniem:

- Tato! Uwazaj! Bedzie cofac!

dobre :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no czyli się nie popisali :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 10:57_________________________________________________kawał zapożyczony od kolegów z bielskich

W kolejce stoja 6-letni syn i ojciec. Przed nimi stoi gruba baba – tak

ze 150 kg minimum. Synek mowi do ojca:

- Tato, patrz jaka ta baba jest ogrooomnaaaa…

Ojciec sie zaczerwienil, glupio mu sie zrobilo i mowi:

- Synku, nie mozna tak mowic o ludziach.

- Ale ona jest taka gruuubaa… nigdy nie widzialem takiej grubej baby.

- Dobrze, ale to niegrzecznie w ten sposob mowic o innych.

W tym momencie kobiecie przy pasku odzywa sie komorka – pi, pi, pi, pi

A synek z przerazeniem:

- Tato! Uwazaj! Bedzie cofac!

dobre :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: dobree :good:
Opublikowano

przeca ten kawał ma 100lat :rolleyes:

Opublikowano

dobry :hi:

idę na śniadanko, a później palmę poświęcić :kox:

Opublikowano

Znacie ten dowcip?

Murzyn gra w kadrze polski i na treningu trener zwołuje grupę i mówi:

-Tu być piłka, ty biec do bramki, kopnąć piłka i GOOOLL! Albo ty podać piłka do kolega, on kopnąć piłka w bramka i GOOOL!

Murzyn zniesmaczony wstaje i zabiera głos:

-Szanowny Panie trenerze, mieszkam w Polsce od urodzenia, mam polską żonę i dzieci, studiowałem polonistykę na UW, doskonale posługuję się językiem polskim i nie wydaje mi się by było potrzebne...

-Murzyn cicho bądź! Ja mówiłem do Rasiaka...

Opublikowano

przeca ten kawał ma 100lat :rolleyes:

może i ma 100lat ale ja go słyszałem pierwszy raz i mnie rozwalił :kox:

Opublikowano

widze ze humor wam dopisuje

Opublikowano

widze ze humor wam dopisuje

a jakże :naughty:

Opublikowano

widze ze humor wam dopisuje

a jakże :naughty:

to ile juz wypiles? :tongue4: albo spaliles? :>
Opublikowano

widze ze humor wam dopisuje

a jakże :naughty:

to ile juz wypiles? :tongue4: albo spaliles? :>

jeszcze nic zaczynam od jutra dopiero bo dopiero jutro mi się okazja na świecie pojawi :kox: :kox: :kox: :kox: :>

Opublikowano

widze ze humor wam dopisuje

a jakże :naughty:

to ile juz wypiles? :tongue4: albo spaliles? :>

jeszcze nic zaczynam od jutra dopiero bo dopiero jutro mi się okazja na świecie pojawi :kox: :kox: :kox: :kox: :>

:good::kox:

spadam pobyć trochę w rzeczywistości :decayed:

Opublikowano

widze ze humor wam dopisuje

a jakże :naughty:

to ile juz wypiles? :tongue4: albo spaliles? :>

jeszcze nic zaczynam od jutra dopiero bo dopiero jutro mi się okazja na świecie pojawi :kox: :kox: :kox: :kox: :>

:good::kox:

spadam pobyć trochę w rzeczywistości :decayed:

no to spadaj :decayed:

Opublikowano

spadam pobyć trochę w rzeczywistości :decayed:

daj jakies szczegoly hehe
Opublikowano

spadam pobyć trochę w rzeczywistości :decayed:

daj jakies szczegoly hehe

zajara yoita i otworzy 0.7l :evil: :evil:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.