Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

stanley ledwo zyje... ;)

15042011291.jpg

:hi:

szlachta się bawi :wink4:

poczatek zabawy :) urodzinki 30-ste mojej Natalii :)

to może wrzuć jakieś fotki z końcówki :naughty:

lepiej niee ;)

pewnie fotograf miał tak wlane, że nawet stabilizacja obrazu nie pomogła :decayed:

BTW Adam jedziesz też na Zator w maju ? :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Adam jedziesz też na Zator w maju ?

heh no i to zalezy jak wyjdzie z czasem bo... w ostatni weekend maja mam roczek syna :) wczesniej tydzien chyba bede w niemczech... u mnie sprawa bedzie wiadoma w przyszlym tygodniu :)

ale z checia pojade !! :) !! a termin dokladnie jaki?? :)

Opublikowano

Adam jedziesz też na Zator w maju ?

heh no i to zalezy jak wyjdzie z czasem bo... w ostatni weekend maja mam roczek syna :) wczesniej tydzien chyba bede w niemczech... u mnie sprawa bedzie wiadoma w przyszlym tygodniu :)

ale z checia pojade !! :) !! a termin dokladnie jaki?? :)

ta w sam raz żeby to uczcić w Zatorze :good:

Opublikowano

Adam jedziesz też na Zator w maju ?

heh no i to zalezy jak wyjdzie z czasem bo... w ostatni weekend maja mam roczek syna :) wczesniej tydzien chyba bede w niemczech... u mnie sprawa bedzie wiadoma w przyszlym tygodniu :)

ale z checia pojade !! :) !! a termin dokladnie jaki?? :)

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=198549.0[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 13:07_________________________________________________psssyttt :decayed:

Opublikowano

Adam jedziesz też na Zator w maju ?

heh no i to zalezy jak wyjdzie z czasem bo... w ostatni weekend maja mam roczek syna :) wczesniej tydzien chyba bede w niemczech... u mnie sprawa bedzie wiadoma w przyszlym tygodniu :)

ale z checia pojade !! :) !! a termin dokladnie jaki?? :)

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=198549.0[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 13:07_________________________________________________psssyttt :decayed:

pier dolisz ? :naughty:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

ps

Krolu obiło mi się o uszy że felunek jakiś więksiejszy wsadziłeś :mysli:

poka :decayed:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 14:04_________________________________________________no i pitną synek

Opublikowano

no i się skończyło :disgust:

Opublikowano

no i się skończyło :disgust:

małe miałeś ?

Opublikowano

no i się skończyło :disgust:

małe miałeś ?

no, 0,5l :thumbdown:

Opublikowano
:hi: nastawnik pompy jednak padł ... :kwasny:
Opublikowano

żabka :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 14:18_________________________________________________psssytt :JC_fan:

Opublikowano

żabka :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 14:18_________________________________________________psssytt :JC_fan:

:oklaski:

ja się wstrzymam do wieczora :tongue4:

stan mecz będziesz oglądał ?

Opublikowano

żabka :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 14:18_________________________________________________psssytt :JC_fan:

:oklaski:

ja się wstrzymam do wieczora :tongue4:

stan mecz będziesz oglądał ?

mam takie plany :naughty:

za 2h przychodzi teściowa z prezentem urodzinowym, coś czuje, że dzisiaj długo nie zabawi :gwizdanie:

Opublikowano

umiem powiedzieć sobie stop :decayed:

no ja tez :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Lech

Opublikowano

Lech

:naughty:

Opublikowano

Lech

:naughty:

Stan nie Lech - piwo, tylko Lech Poznań :decayed:

Opublikowano

Lech

:naughty:

Stan nie Lech - piwo, tylko Lech Poznań :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Lech

:naughty:

Stan nie Lech - piwo, tylko Lech Poznań :decayed:

nie pjam Lecha, a mecz oglądam :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.