Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: dobry :)

Siema! Śreednio dobry. Łeb mnie naqrwia! :angry::disgust: Zbieram się powoli na chatę. Jak będę się tak dalej czuł to na spociszona raczej nie wpadnę ale ostatniego słowa jeszcze nie powiedziałem. :wink4:

zdrowiej i idz nyny ;) ja do 18 w robo...

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

postaram się dotrzeć choć mam w c**j roboty

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: tez sie prawdopodobnie pojawie jak tylko u mojej rodzinki :) będzie wszystko w porządalu :wink4:
Opublikowano

:hi: tez sie prawdopodobnie pojawie jak tylko u mojej rodzinki :) będzie wszystko w porządalu :wink4:

:good:

Opublikowano

:hi: tez sie prawdopodobnie pojawie jak tylko u mojej rodzinki :) będzie wszystko w porządalu :wink4:

będzie na pewno ... od wczoraj trzymam kciuki :wink4:

Opublikowano

:hi: tez sie prawdopodobnie pojawie jak tylko u mojej rodzinki :) będzie wszystko w porządalu :wink4:

będzie na pewno ... od wczoraj trzymam kciuki :wink4:

no myślę ale na razie czekamy na wyniki badań rano zrobili i czekamy ale prawdopodobnie dopiero jutro będzie na świecie ;(

Opublikowano

a o co chodzi z tym duszeniem się Kasi? :mysli:

Opublikowano

a o co chodzi z tym duszeniem się Kasi? :mysli:

ma bardzo złe wyniki z tarczycy i lekarze się boją, że jak będzie leżeć po cesarce na wznak przez 9 godzin bo musi to zacznie się dusić ;( [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 09:44_________________________________________________będzie ucisk na krtań czy coś takiego :confused4:

Opublikowano

yhy :confused4:

Opublikowano
:drunk: Akjam wszystkiego dobrego i dużo kasiory na rezanie wozidła tego czy każdego następnego :naughty:
Opublikowano

akjam NAJLEPSZEGO !! :drunk: :oklaski: STO LAT :boobs:

Opublikowano

Akjam, stary koniu też się przyłączam do życzeń :kwiatek:

Opublikowano

Akjam, najlepszego :drunk:

Opublikowano

no i myślę, że do wieczora nasz solenizant dojdzie do siebie i przyjedzie nas odwiedzić na spota może coś się :pali: na tą okazję :gwizdanie:

Opublikowano

no i myślę, że do wieczora nasz solenizant dojdzie do siebie i przyjedzie nas odwiedzić na spota może coś się :pali: na tą okazję :gwizdanie:

ja mam cos juz przygotowane i bede dzis bez auta :kox:
Opublikowano

no i myślę, że do wieczora nasz solenizant dojdzie do siebie i przyjedzie nas odwiedzić na spota może coś się :pali: na tą okazję :gwizdanie:

ja mam cos juz przygotowane i bede dzis bez auta :kox:

schłodziłeś sobie reddsa :naughty::decayed:

Opublikowano

no i myślę, że do wieczora nasz solenizant dojdzie do siebie i przyjedzie nas odwiedzić na spota może coś się :pali: na tą okazję :gwizdanie:

ja mam cos juz przygotowane i bede dzis bez auta :kox:

no właśnie o tym mówiłem :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

no i myślę, że do wieczora nasz solenizant dojdzie do siebie i przyjedzie nas odwiedzić na spota może coś się :pali: na tą okazję :gwizdanie:

ja mam cos juz przygotowane i bede dzis bez auta :kox:

a bedziesz miał kompa, chciałbym tylko logi zrobić i sprawdzić ile dmucha bez kata :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.