Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

post jest Panowie! :facepalm:

a wy tylko pssssyt i pssssyt... :fool:

Ja dziś post ścisły. :cool1: A bez alko (nawet piwko) już tydzień. :gwizdanie:

Tolek! Zapomniałem obejrzeć te heble ostatio u Ciebie! :angry:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to ja będę się zbierał w kokon :hi:

Opublikowano

spoko, teraz to możesz je przetestować :D Ja już śmigałem po A4.

hamowanie z 200 jest poezją :evil:

różnica, ahhh bez żadnego porównania, jest kox :kox:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 22:54_________________________________________________spadam spać, dobranoc :hi:

Opublikowano

Ja tez się zbieram powoli. Jutro do roboty... :disgust:

spoko, teraz to możesz je przetestować :D Ja już śmigałem po A4.

hamowanie z 200 jest poezją :evil:

różnica, ahhh bez żadnego porównania, jest kox :kox:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 22:54_________________________________________________spadam spać, dobranoc :hi:

To muszę je spróbować. :naughty: :gwizdanie:
Opublikowano

spoko, teraz to możesz je przetestować :D Ja już śmigałem po A4.

hamowanie z 200 jest poezją :evil:

różnica, ahhh bez żadnego porównania, jest kox :kox:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 22:54_________________________________________________spadam spać, dobranoc :hi:

ba... wiem bo tak mam :gwizdanie:
Opublikowano

spoko, teraz to możesz je przetestować :D Ja już śmigałem po A4.

hamowanie z 200 jest poezją :evil:

różnica, ahhh bez żadnego porównania, jest kox :kox:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 22:54_________________________________________________spadam spać, dobranoc :hi:

ba... wiem bo tak mam :gwizdanie:

I co się chwalisz? :tongue4:
Opublikowano

witka z wieczorka

Opublikowano

witka z wieczorka

Siema! Jak rodzinka?
Opublikowano

witka z wieczorka

Siema! Jak rodzinka?

nadal w składzie dwu osobowym :decayed:

Opublikowano

Żonka zostaje w szpitalu na święta? Coś wiaadomo kiedy się rodzinka powiększy?

Opublikowano

witka z wieczorka

:shocked: z wieczorka.... chyba z nocy :tongue4:

Diman - pamietaj jesteśmy z tobą :naughty:

Żonka zostaje w szpitalu na święta? Coś wiaadomo kiedy się rodzinka powiększy?

Pisał że prawdopodobnie w poniedziałek cesarka :-P
Opublikowano

Dobra Pany zdupczam bo rano cza wstać! :disgust:

:hi:

Opublikowano

Żonka zostaje w szpitalu na święta? Coś wiaadomo kiedy się rodzinka powiększy?

zostaje niestety a kiedy przyjdzie na świat to nie wiem ale myślę, że na dniach :)[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 23:56_________________________________________________

witka z wieczorka

:shocked: z wieczorka.... chyba z nocy :tongue4:

Diman - pamietaj jesteśmy z tobą :naughty:

Żonka zostaje w szpitalu na święta? Coś wiaadomo kiedy się rodzinka powiększy?

Pisał że prawdopodobnie w poniedziałek cesarka :-P

cesarka owszem była ale w ten poniedziałek co minął :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.