Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mój zywiec 650ml właśnie pękł.... i pozostały tylko wspomnienia... :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mój zywiec 650ml właśnie pękł.... i pozostały tylko wspomnienia... :decayed:

ja mam debowe baczki ale nieschlodzone wiec odpuszczam :thumbdown:
Opublikowano

Mój zywiec 650ml właśnie pękł.... i pozostały tylko wspomnienia... :decayed:

taki mały, a tyle uciechy :gwizdanie:

Opublikowano

Mój zywiec 650ml właśnie pękł.... i pozostały tylko wspomnienia... :decayed:

ja mam debowe baczki ale nieschlodzone wiec odpuszczam :thumbdown:

Ja też mam jeszcze Dębowe 650ml ale chetnie bym wymienił na żywca.... :gwizdanie: :gwizdanie: chyba że się skusze i zakosztuje czegos innego... zaraz fajny film leci na Canal+

Opublikowano

Mój zywiec 650ml właśnie pękł.... i pozostały tylko wspomnienia... :decayed:

ja mam debowe baczki ale nieschlodzone wiec odpuszczam :thumbdown:

Ja też mam jeszcze Dębowe 650ml ale chetnie bym wymienił na żywca.... :gwizdanie: :gwizdanie: chyba że się skusze i zakosztuje czegos innego... zaraz fajny film leci na Canal+

jaki ?

Opublikowano

Wrong turn 3

7322787_3.jpg

Opublikowano

Mój zywiec 650ml właśnie pękł.... i pozostały tylko wspomnienia... :decayed:

ja mam debowe baczki ale nieschlodzone wiec odpuszczam :thumbdown:

Ja też mam jeszcze Dębowe 650ml ale chetnie bym wymienił na żywca.... :gwizdanie: :gwizdanie: chyba że się skusze i zakosztuje czegos innego... zaraz fajny film leci na Canal+

jaki ?

lepkie usta margarity 4 :decayed:
Opublikowano

Mój zywiec 650ml właśnie pękł.... i pozostały tylko wspomnienia... :decayed:

ja mam debowe baczki ale nieschlodzone wiec odpuszczam :thumbdown:

Ja też mam jeszcze Dębowe 650ml ale chetnie bym wymienił na żywca.... :gwizdanie: :gwizdanie: chyba że się skusze i zakosztuje czegos innego... zaraz fajny film leci na Canal+

jaki ?

lepkie usta margarity 4 :decayed:

E tam ja tam wole filmy z imprez od "Ciremana".... :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

Wrong turn 3

nie wiem o co kaman, ale pisze mi : you are not so fucking pussy to watch our video :blink:

nie wiem co to za kanał, nie wiem o cho chodzi....

WTF ?

Opublikowano

Wrong turn 3

nie wiem o co kaman, ale pisze mi : you are not so fucking pussy to watch our video :blink:

nie wiem co to za kanał, nie wiem o cho chodzi....

WTF ?

Nie rozumiem twojej wypowiedzi... o co ci chodzi??? Jaki kanał???

Opublikowano

Wrong turn 3

nie wiem o co kaman, ale pisze mi : you are not so fucking pussy to watch our video :blink:

nie wiem co to za kanał, nie wiem o cho chodzi....

WTF ?

:polew: :polew: :polew: :polew: :notworthy: :notworthy: :notworthy:
Opublikowano

Wrong turn 3

nie wiem o co kaman, ale pisze mi : you are not so fucking pussy to watch our video :blink:

nie wiem co to za kanał, nie wiem o cho chodzi....

WTF ?

Nie rozumiem twojej wypowiedzi... o co ci chodzi??? Jaki kanał???

tan kanał, na którym leci ten twój film :wink4:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 23:48_________________________________________________aha..... nie znasz angielskiego :tongue4:

Opublikowano

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

I rozumie angielski...

Już się zaczeło... Nie jest taki dobry jak jedynka ale i tak daje rade

Opublikowano

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

I rozumie angielski...

Już się zaczeło... Nie jest taki dobry jak jedynka ale i tak daje rade

dojechała już Twoja ? Bo trochę sie o nią martwię...

Miała tylko jakąś jedną sprawę na sosnowcu załatwić.... :mysli:

Opublikowano

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

I rozumie angielski...

Już się zaczeło... Nie jest taki dobry jak jedynka ale i tak daje rade

dojechała już Twoja ? Bo trochę sie o nią martwię...

Miała tylko jakąś jedną sprawę na sosnowcu załatwić.... :mysli:

tak dojechała... mówiła że w Kato było bosko ale w tym sosnowcu to mega porazka...koles mocny w gadce a w gaciach jak u małego dziecka... nic nie poczuła taki bajtel... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

tak dojechała... mówiła że w Kato było bosko ale w tym sosnowcu to mega porazka...koles mocny w gadce a w gaciach jak u małego dziecka... nic nie poczuła taki bajtel... :polew: :polew: :polew:

nom dzwonila mi ze Bulczas niejest za dobry w te klocki i zaluje ze nieprzyjechala do mnie :wink4:
Opublikowano

tak dojechała... mówiła że w Kato było bosko ale w tym sosnowcu to mega porazka...koles mocny w gadce a w gaciach jak u małego dziecka... nic nie poczuła taki bajtel... :polew: :polew: :polew:

nom dzwonila mi ze Bulczas niejest za dobry w te klocki i zaluje ze nieprzyjechala do mnie :wink4:

Czyli to prawda... mi monika od Bulczasa mówiła to samo jak ostatnio dzwoniła żebym przyjechał... :polew: :polew: :polew: :polew:

:decayed:

Opublikowano

:oklaski:

no chwile mnie nie było i już jesteście przed gliwicami... :kox:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

pojebańcy :polew:

Opublikowano

tak dojechała... mówiła że w Kato było bosko ale w tym sosnowcu to mega porazka...koles mocny w gadce a w gaciach jak u małego dziecka... nic nie poczuła taki bajtel... :polew: :polew: :polew:

nom dzwonila mi ze Bulczas niejest za dobry w te klocki i zaluje ze nieprzyjechala do mnie :wink4:

Czyli to prawda... mi monika od Bulczasa mówiła to samo jak ostatnio dzwoniła żebym przyjechał... :polew: :polew: :polew: :polew:

:decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.