Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale pier**licie

o przyszła moja połówka :decayed:

de lux?

dokładnie :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale pier**licie

o przyszła moja połówka :decayed:

de lux?

dokładnie :gwizdanie:

a probowales czysta zubrowke?
Opublikowano

ale pier**licie

o przyszła moja połówka :decayed:

de lux?

dokładnie :gwizdanie:

a probowales czysta zubrowke?

tak - od razu poszły 4 flaszki na pierwszy ogień :decayed:

Opublikowano

ale pier**licie

o przyszła moja połówka :decayed:

de lux?

dokładnie :gwizdanie:

a probowales czysta zubrowke?

tak - od razu poszły 4 flaszki na pierwszy ogień :decayed:

jest dobra :naughty:
Opublikowano

ale pier**licie

o przyszła moja połówka :decayed:

de lux?

dokładnie :gwizdanie:

a probowales czysta zubrowke?

tak - od razu poszły 4 flaszki na pierwszy ogień :decayed:

jest dobra :naughty:

jeden c**j wóda to wóda spadam jakąś kolację zapodać

Opublikowano

jeden ch*** wóda to wóda spadam jakąś kolację zapodać

kolacje czyli wóda+przepojka? :tongue4::polew: :polew:

udanej nocy :decayed:

Opublikowano

ale pier**licie

o przyszła moja połówka :decayed:

de lux?

dokładnie :gwizdanie:

a probowales czysta zubrowke?

tak - od razu poszły 4 flaszki na pierwszy ogień :decayed:

jest dobra :naughty:

jeden ch*** wóda to wóda spadam jakąś kolację zapodać

koloacje = 200ml wódy+50ml coli oraz 2 kostki lodu :tongue4:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 21:36_________________________________________________

jeden ch*** wóda to wóda spadam jakąś kolację zapodać

kolacje czyli wóda+przepojka? :tongue4::polew: :polew:

udanej nocy :decayed:

a poźniej na śpiocha, albo spotkanie z szefem :naughty:

Opublikowano

a poźniej na śpiocha, albo spotkanie z szefem :naughty:

ewentualnie gra w szachy...

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a poźniej na śpiocha, albo spotkanie z szefem :naughty:

ewentualnie gra w szachy...

:polew: :polew: :polew:

ciekawe kto będzie pionkiem, kto gońcem, kto koniem czy królem lub damą :polew:

Opublikowano

Siema gejki :hi:

Opublikowano

a poźniej na śpiocha, albo spotkanie z szefem :naughty:

ewentualnie gra w szachy...

:polew: :polew: :polew:

ciekawe kto będzie pionkiem, kto gońcem, kto koniem czy królem lub damą :polew:

:polew: :polew: :polew: Miszka bedzie bil konia :polew: [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 21:53_________________________________________________

Siema gejki :hi:

siema najszybszy w miescie :tongue4:
Opublikowano
:decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed:

zapisujesz sie na zator leszczu czy nie?
Opublikowano

Siema gejki :hi:

cześć prezes :naughty:

Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed:

zapisujesz sie na zator leszczu czy nie?

Może się zapisze mysle tylko co z moją zrobic... :evil: :evil: :evil: Wyjaśni sie na dniach max jutro.

Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed:

zapisujesz sie na zator leszczu czy nie?

właśnie,

weź laskę, chciałbym żeby było tak fajnie jak rok temu gdy poszedłeś spać, z żadną wcześniej tak fajnie się nie bawiłem :wink4:

Opublikowano

Siema gejki :hi:

cześć prezes :naughty:

Siema stan.... sorry że tu mało zagladam ale sam wiesz że tu jest hujnia i nawet nie z kim pogadac... :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 21:58_________________________________________________

:decayed: :decayed: :decayed:

zapisujesz sie na zator leszczu czy nie?

właśnie,

weź laskę, chciałbym żeby było tak fajnie jak rok temu gdy poszedłeś spać, z żadną wcześniej tak fajnie się nie bawiłem :wink4:

No i gra muzyka.... :good: :good: Ty obracałes moją ja Twoja tak zmłuciłem że az ludzie z domku obok wyszli na fajke... :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Siema gejki :hi:

cześć prezes :naughty:

Siema stan.... sorry że tu mało zagladam ale sam wiesz że tu jest hujnia i nawet nie z kim pogadac... :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 21:58_________________________________________________

:decayed: :decayed: :decayed:

zapisujesz sie na zator leszczu czy nie?

właśnie,

weź laskę, chciałbym żeby było tak fajnie jak rok temu gdy poszedłeś spać, z żadną wcześniej tak fajnie się nie bawiłem :wink4:

No i gra muzyka.... :good: :good: Ty obracałes moją ja Twoja tak zmłuciłem że az ludzie z domku obok wyszli na fajke... :polew: :polew: :polew: :polew:

Ty ściulu :polew:

to był Oko i jarał blanta - on zawsze pali :gwizdanie:

Opublikowano

No i gra muzyka.... :good: :good: Ty obracałes moją ja Twoja tak zmłuciłem że az ludzie z domku obok wyszli na fajke... :polew: :polew: :polew: :polew:

dobry tekst :decayed:

Siema stan.... sorry że tu mało zagladam ale sam wiesz że tu jest hujnia i nawet nie z kim pogadac... :polew: :polew: :polew:

chcialbys
Opublikowano

Spoko ważne że w rodzinie zostaje i nikt do nikogo pretensji nie ma i kazdy dobrze się bawił.

W tym roku cos kiepsko z frekwencja na zator.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.