Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

psssytttt curva :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

psssytttt curva :decayed:

czekam na moją pojechała do reala na zakupy :naughty: :naughty:

aha chciałem się pochwalić, w zeszłym miesiącu wy***ałem najlepszy wynik w Polsce w mojej firmie :kox: i w tym pewnie też tak będzie :gwizdanie:

Opublikowano

aha chciałem się pochwalić, w zeszłym miesiącu wy***ałem najlepszy wynik w Polsce w mojej firmie :kox: i w tym pewnie też tak będzie :gwizdanie:

to pewnie ci dadza ze 100zl premi :decayed:

psssytttt curva :decayed:

a my sie dzisiaj przypadkiem niewidzimy? :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

psssytttt curva :decayed:

czekam na moją pojechała do reala na zakupy :naughty: :naughty:

aha chciałem się pochwalić, w zeszłym miesiącu wy***ałem najlepszy wynik w Polsce w mojej firmie :kox: i w tym pewnie też tak będzie :gwizdanie:

to przez to, że jesteś taki haratacz, czy przez to, że spotykasz się z szefem po godzinach ? :gwizdanie:

Opublikowano

aha chciałem się pochwalić, w zeszłym miesiącu wy***ałem najlepszy wynik w Polsce w mojej firmie :kox: i w tym pewnie też tak będzie :gwizdanie:

to pewnie ci dadza ze 100zl premi :decayed:

brutto :decayed:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 21:10_________________________________________________

psssytttt curva :decayed:

czekam na moją pojechała do reala na zakupy :naughty: :naughty:

aha chciałem się pochwalić, w zeszłym miesiącu wy***ałem najlepszy wynik w Polsce w mojej firmie :kox: i w tym pewnie też tak będzie :gwizdanie:

to przez to, że jesteś taki haratacz, czy przez to, że spotykasz się z szefem po godzinach ? :gwizdanie:

że haratam szefa :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

psssytttt curva :decayed:

czekam na moją pojechała do reala na zakupy :naughty: :naughty:

aha chciałem się pochwalić, w zeszłym miesiącu wy***ałem najlepszy wynik w Polsce w mojej firmie :kox: i w tym pewnie też tak będzie :gwizdanie:

to przez to, że jesteś taki haratacz, czy przez to, że spotykasz się z szefem po godzinach ? :gwizdanie:

w tojocie :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

aha chciałem się pochwalić, w zeszłym miesiącu wy***ałem najlepszy wynik w Polsce w mojej firmie :kox: i w tym pewnie też tak będzie :gwizdanie:

to pewnie ci dadza ze 100zl premi :decayed:

brutto :decayed:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 21:10_________________________________________________

psssytttt curva :decayed:

czekam na moją pojechała do reala na zakupy :naughty: :naughty:

aha chciałem się pochwalić, w zeszłym miesiącu wy***ałem najlepszy wynik w Polsce w mojej firmie :kox: i w tym pewnie też tak będzie :gwizdanie:

to przez to, że jesteś taki haratacz, czy przez to, że spotykasz się z szefem po godzinach ? :gwizdanie:

że haratam szefa :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 21:11_________________________________________________a tak na serio, to co za wynik miałeś ?

Opublikowano

a tak na serio, to co za wynik miałeś ?

500zl utargu

NA CZYSTO :tongue4:

Opublikowano

aha chciałem się pochwalić, w zeszłym miesiącu wy***ałem najlepszy wynik w Polsce w mojej firmie :kox: i w tym pewnie też tak będzie :gwizdanie:

to pewnie ci dadza ze 100zl premi :decayed:

brutto :decayed:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 21:10_________________________________________________

psssytttt curva :decayed:

czekam na moją pojechała do reala na zakupy :naughty: :naughty:

aha chciałem się pochwalić, w zeszłym miesiącu wy***ałem najlepszy wynik w Polsce w mojej firmie :kox: i w tym pewnie też tak będzie :gwizdanie:

to przez to, że jesteś taki haratacz, czy przez to, że spotykasz się z szefem po godzinach ? :gwizdanie:

że haratam szefa :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 21:11_________________________________________________a tak na serio, to co za wynik miałeś ?

no największa sprzedaż :decayed:

Opublikowano

no największa sprzedaż :decayed:

napisz to w kwocie :tongue4:

pochwal sie jak ludzie dzieki twojej pracy sie zadluzaja i jak wzrasta zadluzenie Polakow :thumbdown: no pochwal sie :thumbdown:

Opublikowano

no największa sprzedaż :decayed:

napisz to w kwocie :tongue4:

pochwal sie jak ludzie dzieki twojej pracy sie zadluzaja i jak wzrasta zadluzenie Polakow :thumbdown: no pochwal sie :thumbdown:

c**j mnie to jebie co oni później robią :naughty:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 21:17_________________________________________________jak są głupi to się zadłużają i tyle

Opublikowano

Mario jest prze h***:

Pierwszy po zlocie... najszybszy w miescie... :decayed: :decayed:

[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 21:18_________________________________________________

no największa sprzedaż :decayed:

napisz to w kwocie :tongue4:

pochwal sie jak ludzie dzieki twojej pracy sie zadluzaja i jak wzrasta zadluzenie Polakow :thumbdown: no pochwal sie :thumbdown:

ch*** mnie to jebie co oni później robią :naughty:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 21:17_________________________________________________jak są głupi to się zadłużają i tyle

kiedys z toba porozmawiam o szczegolach :wink4:
Opublikowano

Mario jest prze h***:

Pierwszy po zlocie... najszybszy w miescie... :decayed: :decayed:

[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 21:18_________________________________________________

no największa sprzedaż :decayed:

napisz to w kwocie :tongue4:

pochwal sie jak ludzie dzieki twojej pracy sie zadluzaja i jak wzrasta zadluzenie Polakow :thumbdown: no pochwal sie :thumbdown:

ch*** mnie to jebie co oni później robią :naughty:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 21:17_________________________________________________jak są głupi to się zadłużają i tyle

kiedys z toba porozmawiam o szczegolach :wink4:

tak ? bo ja nie :wink4:

k**wa gdzie jest moja z tą flaszką :mysli:

Opublikowano

no największa sprzedaż :decayed:

napisz to w kwocie :tongue4:

pochwal sie jak ludzie dzieki twojej pracy sie zadluzaja i jak wzrasta zadluzenie Polakow :thumbdown: no pochwal sie :thumbdown:

ch*** mnie to jebie co oni później robią :naughty:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 21:17_________________________________________________jak są głupi to się zadłużają i tyle

podaj jakieś wyniki, może być na PW :decayed:

(choćby ile panienek poruchałeś na boku, ile zdjęć psów zrobiłeś itd) :decayed:

Opublikowano

tak ? bo ja nie :wink4:

to :ssij:
Opublikowano

no największa sprzedaż :decayed:

napisz to w kwocie :tongue4:

pochwal sie jak ludzie dzieki twojej pracy sie zadluzaja i jak wzrasta zadluzenie Polakow :thumbdown: no pochwal sie :thumbdown:

ch*** mnie to jebie co oni później robią :naughty:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 21:17_________________________________________________jak są głupi to się zadłużają i tyle

podaj jakieś wyniki, może być na PW :decayed:

(choćby ile panienek poruchałeś na boku, ile zdjęć psów zrobiłeś itd) :decayed:

nic ci wyniki nie powiedzą :tongue4:

Opublikowano

no największa sprzedaż :decayed:

napisz to w kwocie :tongue4:

pochwal sie jak ludzie dzieki twojej pracy sie zadluzaja i jak wzrasta zadluzenie Polakow :thumbdown: no pochwal sie :thumbdown:

ch*** mnie to jebie co oni później robią :naughty:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 21:17_________________________________________________jak są głupi to się zadłużają i tyle

podaj jakieś wyniki, może być na PW :decayed:

(choćby ile panienek poruchałeś na boku, ile zdjęć psów zrobiłeś itd) :decayed:

nic ci wyniki nie powiedzą :tongue4:

czyli Ci nie stawał :gwizdanie:

Opublikowano

nic ci wyniki nie powiedzą :tongue4:

to przedstaw to w diagramie slupkowym lub kolowym :polew::tongue4:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 21:25_________________________________________________

czyli Ci nie stawał :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: ale siaraaaaaaa :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ale pier**licie

o przyszła moja połówka :decayed:

Opublikowano

ale pier**licie

o przyszła moja połówka :decayed:

de lux?
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.