Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chwilę u kumpla byłem... :gwizdanie: :pali: Co tam? :naughty:

co za patologia :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

też bym co przyćmił i nawet nie mam kiedy - patologia [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 22:04_________________________________________________

Chwilę u kumpla byłem... :gwizdanie: :pali: Co tam? :naughty:

co za patologia :decayed:

patologia to jest wtedy jak nie można :tongue4:

Opublikowano

Chwilę u kumpla byłem... :gwizdanie: :pali: Co tam? :naughty:

hmmm a dla mnie jakiegoś kipa obstawiłeś :kox: :kox:

:naughty: No łostało jeszcze... :wink4:

Tyś jeszcze nie odebrał porodu? :decayed:

Chwilę u kumpla byłem... :gwizdanie: :pali: Co tam? :naughty:

co za patologia :decayed:

Byłem obejrzeć jak blacharke robi. :decayed:
Opublikowano

Chwilę u kumpla byłem... :gwizdanie: :pali: Co tam? :naughty:

hmmm a dla mnie jakiegoś kipa obstawiłeś :kox: :kox:

:naughty: No łostało jeszcze... :wink4:

Tyś jeszcze nie odebrał porodu? :decayed:

Chwilę u kumpla byłem... :gwizdanie: :pali: Co tam? :naughty:

co za patologia :decayed:

Byłem obejrzeć jak blacharke robi. :decayed:

daj spokój mam dość podali jej dzisiaj kroplówkę żeby wywołać i nic więc cza jeszcze poczekać ;( no wiec dalej czekam :wink4:

Opublikowano

Chwilę u kumpla byłem... :gwizdanie: :pali: Co tam? :naughty:

hmmm a dla mnie jakiegoś kipa obstawiłeś :kox: :kox:

:naughty: No łostało jeszcze... :wink4:

Tyś jeszcze nie odebrał porodu? :decayed:

Chwilę u kumpla byłem... :gwizdanie: :pali: Co tam? :naughty:

co za patologia :decayed:

Byłem obejrzeć jak blacharke robi. :decayed:

daj spokój mam dość podali jej dzisiaj kroplówkę żeby wywołać i nic więc cza jeszcze poczekać ;( no wiec dalej czekam :wink4:

młody wie jakiego będzie miał starego i woli jeszcze troszkę zaczekać :gwizdanie:

Opublikowano

Chwilę u kumpla byłem... :gwizdanie: :pali: Co tam? :naughty:

hmmm a dla mnie jakiegoś kipa obstawiłeś :kox: :kox:

:naughty: No łostało jeszcze... :wink4:

Tyś jeszcze nie odebrał porodu? :decayed:

Chwilę u kumpla byłem... :gwizdanie: :pali: Co tam? :naughty:

co za patologia :decayed:

Byłem obejrzeć jak blacharke robi. :decayed:

daj spokój mam dość podali jej dzisiaj kroplówkę żeby wywołać i nic więc cza jeszcze poczekać ;( no wiec dalej czekam :wink4:

Twarda ta Twoja kobita jest. :naughty: Atakują z każdej strony a ona nie rodzi i chooj! :naughty:
Opublikowano

Chwilę u kumpla byłem... :gwizdanie: :pali: Co tam? :naughty:

hmmm a dla mnie jakiegoś kipa obstawiłeś :kox: :kox:

:naughty: No łostało jeszcze... :wink4:

Tyś jeszcze nie odebrał porodu? :decayed:

Chwilę u kumpla byłem... :gwizdanie: :pali: Co tam? :naughty:

co za patologia :decayed:

Byłem obejrzeć jak blacharke robi. :decayed:

daj spokój mam dość podali jej dzisiaj kroplówkę żeby wywołać i nic więc cza jeszcze poczekać ;( no wiec dalej czekam :wink4:

młody wie jakiego będzie miał starego i woli jeszcze troszkę zaczekać :gwizdanie:

:evil: :evil: :evil: :gwizdanie:

Opublikowano

Chwilę u kumpla byłem... :gwizdanie: :pali: Co tam? :naughty:

hmmm a dla mnie jakiegoś kipa obstawiłeś :kox: :kox:

:naughty: No łostało jeszcze... :wink4:

Tyś jeszcze nie odebrał porodu? :decayed:

Chwilę u kumpla byłem... :gwizdanie: :pali: Co tam? :naughty:

co za patologia :decayed:

Byłem obejrzeć jak blacharke robi. :decayed:

daj spokój mam dość podali jej dzisiaj kroplówkę żeby wywołać i nic więc cza jeszcze poczekać ;( no wiec dalej czekam :wink4:

młody wie jakiego będzie miał starego i woli jeszcze troszkę zaczekać :gwizdanie:

:evil: :evil: :evil: :gwizdanie:

:naughty: :naughty:
Opublikowano

Chwilę u kumpla byłem... :gwizdanie: :pali: Co tam? :naughty:

hmmm a dla mnie jakiegoś kipa obstawiłeś :kox: :kox:

:naughty: No łostało jeszcze... :wink4:

Tyś jeszcze nie odebrał porodu? :decayed:

Chwilę u kumpla byłem... :gwizdanie: :pali: Co tam? :naughty:

co za patologia :decayed:

Byłem obejrzeć jak blacharke robi. :decayed:

daj spokój mam dość podali jej dzisiaj kroplówkę żeby wywołać i nic więc cza jeszcze poczekać ;( no wiec dalej czekam :wink4:

Twarda ta Twoja kobita jest. :naughty: Atakują z każdej strony a ona nie rodzi i chooj! :naughty:

nie no zaczyna już ją to wk***iac że ciągle się nie udaje ;(

Opublikowano

Chwilę u kumpla byłem... :gwizdanie: :pali: Co tam? :naughty:

hmmm a dla mnie jakiegoś kipa obstawiłeś :kox: :kox:

:naughty: No łostało jeszcze... :wink4:

Tyś jeszcze nie odebrał porodu? :decayed:

Chwilę u kumpla byłem... :gwizdanie: :pali: Co tam? :naughty:

co za patologia :decayed:

Byłem obejrzeć jak blacharke robi. :decayed:

daj spokój mam dość podali jej dzisiaj kroplówkę żeby wywołać i nic więc cza jeszcze poczekać ;( no wiec dalej czekam :wink4:

Twarda ta Twoja kobita jest. :naughty: Atakują z każdej strony a ona nie rodzi i chooj! :naughty:

nie no zaczyna już ją to wk***iac że ciągle się nie udaje ;(

No nie dziwie się w sumie.
Opublikowano

Chwilę u kumpla byłem... :gwizdanie: :pali: Co tam? :naughty:

hmmm a dla mnie jakiegoś kipa obstawiłeś :kox: :kox:

:naughty: No łostało jeszcze... :wink4:

Tyś jeszcze nie odebrał porodu? :decayed:

Chwilę u kumpla byłem... :gwizdanie: :pali: Co tam? :naughty:

co za patologia :decayed:

Byłem obejrzeć jak blacharke robi. :decayed:

daj spokój mam dość podali jej dzisiaj kroplówkę żeby wywołać i nic więc cza jeszcze poczekać ;( no wiec dalej czekam :wink4:

młody wie jakiego będzie miał starego i woli jeszcze troszkę zaczekać :gwizdanie:

:evil: :evil: :evil: :gwizdanie:

:naughty: :naughty:

pomógł by tutaj stosunek, a nie kroplówka :naughty: i nie mów, że nie można.... jakbyś miał 19 lat to by Ci to nie przeszkadzało, że przyłapie Cię parę osób :naughty:

Opublikowano

Chwilę u kumpla byłem... :gwizdanie: :pali: Co tam? :naughty:

hmmm a dla mnie jakiegoś kipa obstawiłeś :kox: :kox:

:naughty: No łostało jeszcze... :wink4:

Tyś jeszcze nie odebrał porodu? :decayed:

Chwilę u kumpla byłem... :gwizdanie: :pali: Co tam? :naughty:

co za patologia :decayed:

Byłem obejrzeć jak blacharke robi. :decayed:

daj spokój mam dość podali jej dzisiaj kroplówkę żeby wywołać i nic więc cza jeszcze poczekać ;( no wiec dalej czekam :wink4:

młody wie jakiego będzie miał starego i woli jeszcze troszkę zaczekać :gwizdanie:

:evil: :evil: :evil: :gwizdanie:

:naughty: :naughty:

pomógł by tutaj stosunek, a nie kroplówka :naughty: i nie mów, że nie można.... jakbyś miał 19 lat to by Ci to nie przeszkadzało, że przyłapie Cię parę osób :naughty:

no w sumie jakbym miał to może ale teraz trochę mam więcej wiec niezręcznie mi :gwizdanie:

Opublikowano

Diman, myślę że lewatywka załatwi sprawę :wink4:

Opublikowano

Diman, myślę że lewatywka załatwi sprawę :wink4:

była rano :decayed:

Opublikowano

Diman, myślę że lewatywka załatwi sprawę :wink4:

była rano :decayed:

jednak to lubi :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Chwilę u kumpla byłem... :gwizdanie: :pali: Co tam? :naughty:

hmmm a dla mnie jakiegoś kipa obstawiłeś :kox: :kox:

:naughty: No łostało jeszcze... :wink4:

Tyś jeszcze nie odebrał porodu? :decayed:

Chwilę u kumpla byłem... :gwizdanie: :pali: Co tam? :naughty:

co za patologia :decayed:

Byłem obejrzeć jak blacharke robi. :decayed:

daj spokój mam dość podali jej dzisiaj kroplówkę żeby wywołać i nic więc cza jeszcze poczekać ;( no wiec dalej czekam :wink4:

młody wie jakiego będzie miał starego i woli jeszcze troszkę zaczekać :gwizdanie:

:evil: :evil: :evil: :gwizdanie:

:naughty: :naughty:

pomógł by tutaj stosunek, a nie kroplówka :naughty: i nie mów, że nie można.... jakbyś miał 19 lat to by Ci to nie przeszkadzało, że przyłapie Cię parę osób :naughty:

no w sumie jakbym miał to może ale teraz trochę mam więcej wiec niezręcznie mi :gwizdanie:

:decayed: :decayed:
Opublikowano

Diman, myślę że lewatywka załatwi sprawę :wink4:

była rano :decayed:

jednak to lubi :polew: :polew: :polew:

:doh1: :doh1: oj pucek pucek :facepalm:

Opublikowano

Diman, myślę że lewatywka załatwi sprawę :wink4:

była rano :decayed:

jednak to lubi :polew: :polew: :polew:

:doh1: :doh1: oj pucek pucek :facepalm:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

nie pamiętasz tego co mówiłeś na spocie? świntuchu :>

Opublikowano

Diman, myślę że lewatywka załatwi sprawę :wink4:

była rano :decayed:

jednak to lubi :polew: :polew: :polew:

:doh1: :doh1: oj pucek pucek :facepalm:

co za świnka z niego :nose:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 22:39_________________________________________________

nie pamiętasz tego co mówiłeś na spocie? świntuchu :>

nie pamiętamy :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.