Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stanley czy wyjmaki do RNSE są do kupienia w ASO... :gwizdanie: Jaka cena i czy są od ręki? Pilnie je potrzebuje. :naughty: Sprawdź mi, proszę. :hi:

nie mamy tego u nas, musiałbyś do sosnowca zadzwonic :kwasny:

Dzięx! :hi:

nie mamy tego u nas, musiałbyś do sosnowca zadzwonic :kwasny:

u nas jest wszystko :naughty:

:decayed::nabijasie:

Akjam, nawet nie wiedziałem, że do mnie dzwoniłeś, teraz się kapnąłem :gwizdanie:

Luzik. :wink4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Stanley czy wyjmaki do RNSE są do kupienia w ASO... :gwizdanie: Jaka cena i czy są od ręki? Pilnie je potrzebuje. :naughty: Sprawdź mi, proszę. :hi:

nie mamy tego u nas, musiałbyś do sosnowca zadzwonic :kwasny:

Dzięx! :hi:

nie mamy tego u nas, musiałbyś do sosnowca zadzwonic :kwasny:

u nas jest wszystko :naughty:

:decayed::nabijasie:

Akjam, nawet nie wiedziałem, że do mnie dzwoniłeś, teraz się kapnąłem :gwizdanie:

Luzik. :wink4:

a kiedy my sie ustawiamy rowerowo??

Opublikowano
:hi: po pracy
Opublikowano

coś licho z tym spamem ostatnio :gwizdanie:

Opublikowano

coś licho z tym spamem ostatnio :gwizdanie:

główni spamerzy zbastowali i się nic nie dzieje a ty sam spamu nie ogarniesz :gwizdanie:

Opublikowano

coś licho z tym spamem ostatnio :gwizdanie:

główni spamerzy zbastowali i się nic nie dzieje a ty sam spamu nie ogarniesz :gwizdanie:

brakuje Seskiego, on umiał sam spamować :decayed:

Opublikowano

Siemka z wieczora. :naughty:

coś licho z tym spamem ostatnio :gwizdanie:

główni spamerzy zbastowali i się nic nie dzieje a ty sam spamu nie ogarniesz :gwizdanie:

brakuje Seskiego, on umiał sam spamować :decayed:

:decayed::nabijasie:
Opublikowano

nie wiem czy dzieci w USA są inne, czy dodają im coś do jedzenia - chórek nieźle się rusza :polew:

i dyrygent też jakiś lekko szalony :gwizdanie:

Opublikowano

No to totalny luzik... :gwizdanie:

Opublikowano

coś licho z tym spamem ostatnio :gwizdanie:

główni spamerzy zbastowali i się nic nie dzieje a ty sam spamu nie ogarniesz :gwizdanie:

brakuje Seskiego, on umiał sam spamować :decayed:

:nabijasie: [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 21:21_________________________________________________

nie wiem czy dzieci w USA są inne, czy dodają im coś do jedzenia - chórek nieźle się rusza :polew:

i dyrygent też jakiś lekko szalony :gwizdanie:

co to ma być :shocked: pełna harmonia :polew: :polew:

Opublikowano

ciulowo.... w poniedziałek do roboty :disgust:

Opublikowano

ciulowo.... w poniedziałek do roboty :disgust:

u to lipa :confused4: ale potem wtorek wolny :kox: :kox:

Opublikowano

ciulowo.... w poniedziałek do roboty :disgust:

u to lipa :confused4: ale potem wtorek wolny :kox: :kox:

ale w poniedziałek będzie znowu delirka :gwizdanie:

Opublikowano

ciulowo.... w poniedziałek do roboty :disgust:

u to lipa :confused4: ale potem wtorek wolny :kox: :kox:

ale w poniedziałek będzie znowu delirka :gwizdanie:

jak nie popijesz to nie będzie :tongue4:

Opublikowano

ciulowo.... w poniedziałek do roboty :disgust:

u to lipa :confused4: ale potem wtorek wolny :kox: :kox:

ale w poniedziałek będzie znowu delirka :gwizdanie:

jak nie popijesz to nie będzie :tongue4:

ja yhymmm, musiałbym zmienić środowisko w którym żyje...

Opublikowano

ciulowo.... w poniedziałek do roboty :disgust:

u to lipa :confused4: ale potem wtorek wolny :kox: :kox:

ale w poniedziałek będzie znowu delirka :gwizdanie:

jak nie popijesz to nie będzie :tongue4:

ja yhymmm, musiałbym zmienić środowisko w którym żyje...

ej no nie przesadzaj przecież żyjesz z mamą twojego dziecka :) no chyba, że Kędzior was tak często nawiedza :decayed:

Opublikowano

ciulowo.... w poniedziałek do roboty :disgust:

u to lipa :confused4: ale potem wtorek wolny :kox: :kox:

ale w poniedziałek będzie znowu delirka :gwizdanie:

jak nie popijesz to nie będzie :tongue4:

ja yhymmm, musiałbym zmienić środowisko w którym żyje...

ej no nie przesadzaj przecież żyjesz z mamą twojego dziecka :) no chyba, że Kędzior was tak często nawiedza :decayed:

nic nie poradzę, że mi piwo smakuje :naughty:

Opublikowano

ciulowo.... w poniedziałek do roboty :disgust:

u to lipa :confused4: ale potem wtorek wolny :kox: :kox:

ale w poniedziałek będzie znowu delirka :gwizdanie:

jak nie popijesz to nie będzie :tongue4:

ja yhymmm, musiałbym zmienić środowisko w którym żyje...

ej no nie przesadzaj przecież żyjesz z mamą twojego dziecka :) no chyba, że Kędzior was tak często nawiedza :decayed:

nic nie poradzę, że mi piwo smakuje :naughty:

no tak i jeszcze żabka na przedpokoju :tongue4:

Opublikowano

Chwilę u kumpla byłem... :gwizdanie: :pali: Co tam? :naughty:

Opublikowano

Chwilę u kumpla byłem... :gwizdanie: :pali: Co tam? :naughty:

hmmm a dla mnie jakiegoś kipa obstawiłeś :kox: :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.