Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Toć to Angol.... :decayed:

angol i w dodatku z pierwszej połowy 2006 roku :naughty:

szpec sie wypowiedział :notworthy:

e tam szpec z rejestracji wyczytałem oni mają rejestrację z rokiem do auta przypisaną :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Toć to Angol.... :decayed:

angol i w dodatku z pierwszej połowy 2006 roku :naughty:

szpec sie wypowiedział :notworthy:

e tam szpec z rejestracji wyczytałem oni mają rejestrację z rokiem do auta przypisaną :wink4:

jak w EIRE :decayed:[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 21:55_________________________________________________ :hi: ale cisza tutaj :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: zaraz się wybieram na Kamień :gwizdanie:
Opublikowano

siemano :hi: w końcu po bólach zostałem ojcem małego Wiktora ma 3690 i 54 cm a mama czuje się dobrze :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

siemano :hi: w końcu po bólach zostałem ojcem małego Wiktora ma 3690 i 54 cm a mama czuje się dobrze :kox: :kox: :kox:

tu też Ci pogratuluję :friends:

Opublikowano

siemano :hi: w końcu po bólach zostałem ojcem małego Wiktora ma 3690 i 54 cm a mama czuje się dobrze :kox: :kox: :kox:

super :good: gratulacje dla Was :drunk::radocha:

Opublikowano

Siema z rana! :kox: :kox: :kox: :gwizdanie:

Diman gratki!!!! Pozdro dla żony i małego Wiktora! :good:

Opublikowano

Super GRATULACJE na synusia wam życzę :drunk::thumbup: [br]Dopisany: 01 Maj 2011, 09:15_________________________________________________A tak poza tym witam wszystkich :hi:

Opublikowano

podziękował za życzenia :notworthy:

Opublikowano

siemano :hi: w końcu po bólach zostałem ojcem małego Wiktora ma 3690 i 54 cm a mama czuje się dobrze :kox: :kox: :kox:

GRATULACJE DLA WASZEJ TRÓJKI :decayed:

pozdrów żonę i małego ;)

a w ogóle :hi:

Opublikowano
  • Autor

siema ;]

Gratki Diman , ma już Victor konto na forum ? :P

Opublikowano

siema ;]

Gratki Diman , ma już Victor konto na forum ? :P

nie jeszcze nie ale myślę że zaraz go tu zaloguje :decayed:

i dziękuje za miłe słowa :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

graty Diman - wreszcie :decayed:

ucałuj Kasiulkę i syna ;*

jest kwietniowy czy już majowy ? :naughty:

Opublikowano

Gratz Diman :)

:hi: Wszystkim w ten majowy poranek :)

Opublikowano

k**wa ale nudy, moja chora śpi w w ST pada deszcz ale c**jnia :thumbdown:

jakieś pomysły ? (poza chlaniem u mnie )

Opublikowano

Diman :kox: :kox: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

Gratz Diman :)

:hi: Wszystkim w ten majowy poranek :)

widziałem Cie wczoraj na Wirku :P trąbnąłem , ale jechałe clijaczem :decayed:
Opublikowano

heh no jakbyś jechał a4 to bym Cie pewnie zauważył :)

pytanie z innej beczki:

SKYFUN Tu skakałeś??

Opublikowano
  • Autor

SKYFUN Tu skakałeś??

si :good:
Opublikowano

idę na miasto :kox:

qrw, jutro znowu delirka w robocie :disgust:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.