Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

graty Diman - wreszcie :decayed:

ucałuj Kasiulkę i syna ;*

jest kwietniowy czy już majowy ? :naughty:

majowy 01-05-2011 godzina 4.05 :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

graty Diman - wreszcie :decayed:

ucałuj Kasiulkę i syna ;*

jest kwietniowy czy już majowy ? :naughty:

majowy 01-05-2011 godzina 4.05 :kox:

i co widział już go ?

Opublikowano

graty Diman - wreszcie :decayed:

ucałuj Kasiulkę i syna ;*

jest kwietniowy czy już majowy ? :naughty:

majowy 01-05-2011 godzina 4.05 :kox:

i co widział już go ?

no ba pewnie że widziałem, trzymałem, odbierałem poród i obcinałem pępowinę :kox: :kox: :kox: ale powiem wam wielki szacun dla Kobiet naprawdę wielki szacun to jest taki żywioł że szok :wink4:

Opublikowano

graty Diman - wreszcie :decayed:

ucałuj Kasiulkę i syna ;*

jest kwietniowy czy już majowy ? :naughty:

majowy 01-05-2011 godzina 4.05 :kox:

i co widział już go ?

no ba pewnie że widziałem, trzymałem, odbierałem poród i obcinałem pępowinę :kox: :kox: :kox: ale powiem wam wielki szacun dla Kobiet naprawdę wielki szacun to jest taki żywioł że szok :wink4:

:gwizdanie: :kox:

Opublikowano

graty Diman - wreszcie :decayed:

ucałuj Kasiulkę i syna ;*

jest kwietniowy czy już majowy ? :naughty:

majowy 01-05-2011 godzina 4.05 :kox:

i co widział już go ?

no ba pewnie że widziałem, trzymałem, odbierałem poród i obcinałem pępowinę :kox: :kox: :kox: ale powiem wam wielki szacun dla Kobiet naprawdę wielki szacun to jest taki żywioł że szok :wink4:

:gwizdanie: :kox:

ale następnym razem pójdę tam wypity :tongue4: hartcor jak cholera :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie robimy wcześniej wtorkowego spota z racji dnia wolnego od pracy dla większości ? :decayed:

Opublikowano

Panowie robimy wcześniej wtorkowego spota z racji dnia wolnego od pracy dla większości ? :decayed:

czy wcześniej to nie wiem, ale proponuję od razu spotkać się na dolinie :naughty:

Opublikowano

hartcor jak cholera

zgadzam sie, zgadzam :):):) [br]Dopisany: 01 Maj 2011, 19:48_________________________________________________mnie niestety we wtorek nie bedzie :thumbdown: nie dam rady przyjechac ale kielbaske mozecie za mnie wciagnac :disgust:

Opublikowano
  • Autor

graty Diman - wreszcie :decayed:

ucałuj Kasiulkę i syna ;*

jest kwietniowy czy już majowy ? :naughty:

majowy 01-05-2011 godzina 4.05 :kox:

ale wypas , nie będzie musiał w szkole cukierków rozdawać :P no i zawsze będzie sie mógł najebać w urodziny :decayed: oczywiście jak już skończy 13lat , nie wcześniej :P
Opublikowano

hartcor jak cholera

zgadzam sie, zgadzam :):):) [br]Dopisany: 01 Maj 2011, 19:48_________________________________________________mnie niestety we wtorek nie bedzie :thumbdown: nie dam rady przyjechac ale kielbaske mozecie za mnie wciagnac :disgust:

no i bracie nie omieszkamy właśnie tak zrobić :kox::decayed: [br]Dopisany: 01 Maj 2011, 19:50_________________________________________________

graty Diman - wreszcie :decayed:

ucałuj Kasiulkę i syna ;*

jest kwietniowy czy już majowy ? :naughty:

majowy 01-05-2011 godzina 4.05 :kox:

ale wypas , nie będzie musiał w szkole cukierków rozdawać :P no i zawsze będzie sie mógł najebać w urodziny :decayed: oczywiście jak już skończy 13lat , nie wcześniej :P

no i na dodatek będzie gorszy nie robol jak stary :decayed: nie dośc że niedziela to jeszcze święto pracy :gwizdanie: :evil:

Opublikowano

I po kamieniu. Myślałem że będzie h*jowo ale było elegancko. Pogoda za***ista no i klimat jak zawsze ze zrytymi łbami z A4 klubu :decayed:

Opublikowano

hartcor jak cholera

zgadzam sie, zgadzam :):):) [br]Dopisany: 01 Maj 2011, 19:48_________________________________________________mnie niestety we wtorek nie bedzie :thumbdown: nie dam rady przyjechac ale kielbaske mozecie za mnie wciagnac :disgust:

no i bracie nie omieszkamy właśnie tak zrobić :kox::decayed: [br]Dopisany: 01 Maj 2011, 19:50_________________________________________________

graty Diman - wreszcie :decayed:

ucałuj Kasiulkę i syna ;*

jest kwietniowy czy już majowy ? :naughty:

majowy 01-05-2011 godzina 4.05 :kox:

ale wypas , nie będzie musiał w szkole cukierków rozdawać :P no i zawsze będzie sie mógł najebać w urodziny :decayed: oczywiście jak już skończy 13lat , nie wcześniej :P

no i na dodatek będzie gorszy nie robol jak stary :decayed: nie dośc że niedziela to jeszcze święto pracy :gwizdanie: :evil:

to pssssytttt, Diman - zdrówko Małego :)

Opublikowano

Panowie robimy wcześniej wtorkowego spota z racji dnia wolnego od pracy dla większości ? :decayed:

ja robię i mnie nie będzie :thumbdown:

Opublikowano

no to pyrskt czysta :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
:hi: morgen
Opublikowano
:siema: Nie lubię poniedziałków :sick3:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Panowie robimy wcześniej wtorkowego spota z racji dnia wolnego od pracy dla większości ? :decayed:

ja robię i mnie nie będzie :thumbdown:

jutro jest czerwono w kalendarzu, co Ty chcesz robić?? :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Panowie robimy wcześniej wtorkowego spota z racji dnia wolnego od pracy dla większości ? :decayed:

ja robię i mnie nie będzie :thumbdown:

jutro jest czerwono w kalendarzu, co Ty chcesz robić?? :gwizdanie:

czyli dziś, no pracować nie mam wolnego :confused4:

Opublikowano

Witam wszystkich w ten piękny WOLNY dzień :>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.