Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

20 stron, nie nadrabiam... w dodatku nie mam netu, jedzie ktos jutro na kamien??

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

lecę uprawiać patologię :hi:

Opublikowano

i co tu taka cisza...? :rolleyes:

Opublikowano

20 stron, nie nadrabiam... w dodatku nie mam netu, jedzie ktos jutro na kamien??

ja jadę :gwizdanie: :kox: :kox:

Opublikowano

Ja też się chyba wybiorę jutro :gwizdanie: A ile wjazd ktoś się orientuje?

Opublikowano

co tam pany , odziwdziłem brata w KRK w studiu Tatoo :kox:

ale się napoierdoliłem

jak ktos mnie obgadywał to zebjebi

Opublikowano

Ja też się chyba wybiorę jutro :gwizdanie: A ile wjazd ktoś się orientuje?

coś chyba kole 20zł ale pewny nie jestem :wink4:

Opublikowano

dziś w KR widziałem 2X S4 B8 i B7 USA :tongue4:

Opublikowano

dziś w KR widziałem 2X S4 B8 i B7 USA :tongue4:

IMG_0053.jpg

[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 21:20_________________________________________________ :slina:

Opublikowano

dziś w KR widziałem 2X S4 B8 i B7 USA :tongue4:

IMG_0053.jpg

[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 21:20_________________________________________________ :slina:

to jest h*j jak zobaczyłem w B8 to moja jebnęła takiego focha że :gwizdanie:

Opublikowano

Toć to Angol.... :decayed:

Opublikowano

Toć to Angol.... :decayed:

tobie by pasował bo wlaisz gruche lewą

Opublikowano

Toć to Angol.... :decayed:

tobie by pasował bo wlaisz gruche lewą

Ty koleś nie zaczynaj bo wiesz że Cie pojade lirycznie.... :decayed:

Opublikowano

dziś w KR widziałem 2X S4 B8 i B7 USA :tongue4:

IMG_0053.jpg

[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 21:20_________________________________________________ :slina:

to jest h*** jak zobaczyłem w B8 to moja jebnęła takiego focha że :gwizdanie:

no takie to już są baby... :kox:[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 21:30_________________________________________________

Toć to Angol.... :decayed:

no toć toć... ale RS4... :decayed:[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 21:30_________________________________________________

Toć to Angol.... :decayed:

tobie by pasował bo wlaisz gruche lewą

Ty koleś nie zaczynaj bo wiesz że Cie pojade lirycznie.... :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Toć to Angol.... :decayed:

angol i w dodatku z pierwszej połowy 2006 roku :naughty:

Opublikowano

Toć to Angol.... :decayed:

angol i w dodatku z pierwszej połowy 2006 roku :naughty:

szpec sie wypowiedział :notworthy:

Opublikowano

Toć to Angol.... :decayed:

angol i w dodatku z pierwszej połowy 2006 roku :naughty:

szpec sie wypowiedział :notworthy:

Ja szpec.... dupcy dupcy a nos coraz dłuzszy od tych kłamstw jak u pinokia... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Toć to Angol.... :decayed:

angol i w dodatku z pierwszej połowy 2006 roku :naughty:

szpec sie wypowiedział :notworthy:

Ja szpec.... dupcy dupcy a nos coraz dłuzszy od tych kłamstw... :polew: :polew: :polew:

a ty widze kolegow szukasz. pol roku a forum go nie bylo i nagle :shocked:

Opublikowano

Toć to Angol.... :decayed:

angol i w dodatku z pierwszej połowy 2006 roku :naughty:

szpec sie wypowiedział :notworthy:

Ja szpec.... dupcy dupcy a nos coraz dłuzszy od tych kłamstw... :polew: :polew: :polew:

a ty widze kolegow szukasz. pol roku a forum go nie bylo i nagle :shocked:

Stary ja jestem cały czas ale nie na Katowickich... poczytaj gliwickie i hyde park to zobaczysz.... :gwizdanie: a mało tego jak mnie wkur.. to wpadne na spota do katowic... :decayed:

Opublikowano

Toć to Angol.... :decayed:

angol i w dodatku z pierwszej połowy 2006 roku :naughty:

szpec sie wypowiedział :notworthy:

Ja szpec.... dupcy dupcy a nos coraz dłuzszy od tych kłamstw... :polew: :polew: :polew:

a ty widze kolegow szukasz. pol roku a forum go nie bylo i nagle :shocked:

Stary ja jestem cały czas ale nie na Katowickich... poczytaj gliwickie i hyde park to zobaczysz.... :gwizdanie: a mało tego jak mnie wkur.. to wpadne na spota do katowic... :decayed:

tak wiem wycieczki sprzedajesz :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.