Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zrobić pssyttt, czy nie zrobić psssytttt - oto jest pytanie.... :mysli:

pewnie juz zrobiles a teraz tylko medrkujesz:P
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

o której macie jutro zlota ?

opłaca się wpaść czy będą znowu z 2-3 auta

:decayed: :decayed:

wpadnę jutro kase pozbierać na zator :decayed:

A kto wpadnie z mironem?????????

BRAWO !!!!!

Kochany Braciszek.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Miszka się pewnie ucieszy... :decayed: :decayed: :decayed:

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

:hi::kox: :gwizdanie:

:hi:

zrobić pssyttt, czy nie zrobić psssytttt - oto jest pytanie.... :mysli:

ja już mam dość... idę lepiej się położyć puki jeszcze dojdę...

ale jak ty jeszcze dasz rade to nad czym się zastanawiasz... :rolleyes:

dobranoc... :hi:

Opublikowano

zrobić pssyttt, czy nie zrobić psssytttt - oto jest pytanie.... :mysli:

pewnie juz zrobiles a teraz tylko medrkujesz:P

upsss, właśnie się zrobiło :embarrassed:

Opublikowano

zrobić pssyttt, czy nie zrobić psssytttt - oto jest pytanie.... :mysli:

pewnie juz zrobiles a teraz tylko medrkujesz:P

upsss, właśnie się zrobiło :embarrassed:

samo sie :decayed:
Opublikowano

zrobić pssyttt, czy nie zrobić psssytttt - oto jest pytanie.... :mysli:

pewnie juz zrobiles a teraz tylko medrkujesz:P

upsss, właśnie się zrobiło :embarrassed:

samo sie :decayed:

tak jakoś, ja o tym pomyślałem i już było otwarte :naughty:

Opublikowano

tak jakoś, ja o tym pomyślałem i już było otwarte :naughty:

czasem tez tak mam chce sie napic a tu juz polane :decayed:
Opublikowano

tak jakoś, ja o tym pomyślałem i już było otwarte :naughty:

czasem tez tak mam chce sie napic a tu juz polane :decayed:

tak to jest jak siedzisz u mnie :decayed:

Opublikowano

tak jakoś, ja o tym pomyślałem i już było otwarte :naughty:

czasem tez tak mam chce sie napic a tu juz polane :decayed:

tak to jest jak siedzisz u mnie :decayed:

albo ty u "mnie" :kox:
Opublikowano

tak jakoś, ja o tym pomyślałem i już było otwarte :naughty:

czasem tez tak mam chce sie napic a tu juz polane :decayed:

tak to jest jak siedzisz u mnie :decayed:

albo ty u "mnie" :kox:

i "oglądamy" u "Ciebie" TV :decayed:

Opublikowano

chlory, jest jutro ten spot wcześniej? bo układam plan na jutro :cool1:

Opublikowano

chlory, jest jutro ten spot wcześniej? bo układam plan na jutro :cool1:

nie i h*j :decayed:

tak jakoś, ja o tym pomyślałem i już było otwarte :naughty:

czasem tez tak mam chce sie napic a tu juz polane :decayed:

tak to jest jak siedzisz u mnie :decayed:

albo ty u "mnie" :kox:

i "oglądamy" u "Ciebie" TV :decayed:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

chlory, jest jutro ten spot wcześniej? bo układam plan na jutro :cool1:

jutro będzie ciulata pogoda :(

Opublikowano

ello

a propos jest calsberg 0,66 za 2,22 w lidli ale można tylko 15 buteelek kupić

mi już tylko 7 zostało

:embarrassed:

:hi: z wieczorka

Opublikowano

ello

a propos jest calsberg 0,66 za 2,22 w lidli ale można tylko 15 buteelek kupić

mi już tylko 7 zostało

:embarrassed:

:hi: z wieczorka

chlor :decayed:

siema max :hi:

szacun, że dałeś nam info :notworthy::decayed:

Opublikowano

ello

a propos jest calsberg 0,66 za 2,22 w lidli ale można tylko 15 buteelek kupić

mi już tylko 7 zostało

:embarrassed:

:hi: z wieczorka

chlor :decayed:

siema max :hi:

szacun, że dałeś nam info :notworthy::decayed:

tylko nie wiem czy nie za późno bo to było w piątek , a już wtedy zostolo 15 kartonów :decayed:

Opublikowano

chlory, jest jutro ten spot wcześniej? bo układam plan na jutro :cool1:

jutro będzie ciulata pogoda :(

A noooo tak pokazują prognozy... grill sie odbedzie w McDonaldzie... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

ello

a propos jest calsberg 0,66 za 2,22 w lidli ale można tylko 15 buteelek kupić

mi już tylko 7 zostało

:embarrassed:

:hi: z wieczorka

przeh*j :good: :good: :good:
Opublikowano

Psssyyytttt tyskacz... :naughty::decayed:

Opublikowano

Psssyyytttt tyskacz... :naughty::decayed:

ejj bo otworze zaraz debowego :decayed: nie zmuszajcie mnie hehe

Max a ty tylko wchodzisz na forum jak jestes uchlany :thumbdown: bys sie czesciej pojawial

Opublikowano

Psssyyytttt tyskacz... :naughty::decayed:

ejj bo otworze zaraz debowego :decayed: nie zmuszajcie mnie hehe

Max a ty tylko wchodzisz na forum jak jestes uchlany :thumbdown: bys sie czesciej pojawial

Tez mam Dębowe ale duże więc zostawiam sobie na jutro... :gwizdanie: :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.