Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pssyt :decayed:

ja dzisiaj nie piję :gwizdanie:

wiem w czwartki postujesz zeby lepiej w piatek smakowalo :decayed:

aha jak sie na jutro przypadkiem umawiamy? co mowimy laska ze gdzie sie niby zobaczylismy? :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pssyt :decayed:

ja dzisiaj nie piję :gwizdanie:

wiem w czwartki postujesz zeby lepiej w piatek smakowalo :decayed:

aha jak sie na jutro przypadkiem umawiamy? co mowimy laska ze gdzie sie niby zobaczylismy? :kox:

że gramy gdzieś mecz.... :decayed:

Opublikowano
:hi: nie nadrabiam :decayed:
Opublikowano

że gramy gdzieś mecz.... :decayed:

myslisz ze sie nabiora na to juz 4raz?
Opublikowano

że gramy gdzieś mecz.... :decayed:

myslisz ze sie nabiora na to juz 4raz?

3 mecze graliśmy u siebie,

teraz gramy 3 na wyjeździe.

taki system play off :gwizdanie:

Opublikowano

że gramy gdzieś mecz.... :decayed:

myslisz ze sie nabiora na to juz 4raz?

3 mecze graliśmy u siebie,

teraz gramy 3 na wyjeździe.

taki system play off :gwizdanie:

:good::decayed:
Opublikowano

że gramy gdzieś mecz.... :decayed:

myslisz ze sie nabiora na to juz 4raz?

3 mecze graliśmy u siebie,

teraz gramy 3 na wyjeździe.

taki system play off :gwizdanie:

:good: DObre i działa... :gwizdanie:

Qrrwa siedzę w robocie i żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce! :naughty: :naughty:

Opublikowano

pssyt :decayed:

ja dzisiaj nie piję :gwizdanie:

wiem w czwartki postujesz zeby lepiej w piatek smakowalo :decayed:

aha jak sie na jutro przypadkiem umawiamy? co mowimy laska ze gdzie sie niby zobaczylismy? :kox:

że gramy gdzieś mecz.... :decayed:

:polew:

Opublikowano

że gramy gdzieś mecz.... :decayed:

myslisz ze sie nabiora na to juz 4raz?

3 mecze graliśmy u siebie,

teraz gramy 3 na wyjeździe.

taki system play off :gwizdanie:

:good: DObre i działa... :gwizdanie:

Qrrwa siedzę w robocie i żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce! :naughty: :naughty:

wez sie do roboty :tongue4:
Opublikowano

pssyt :decayed:

ja dzisiaj nie piję :gwizdanie:

wiem w czwartki postujesz zeby lepiej w piatek smakowalo :decayed:

aha jak sie na jutro przypadkiem umawiamy? co mowimy laska ze gdzie sie niby zobaczylismy? :kox:

że gramy gdzieś mecz.... :decayed:

:polew:

nie, nie na kompie :gwizdanie:

Opublikowano

że gramy gdzieś mecz.... :decayed:

myslisz ze sie nabiora na to juz 4raz?

3 mecze graliśmy u siebie,

teraz gramy 3 na wyjeździe.

taki system play off :gwizdanie:

:good: DObre i działa... :gwizdanie:

Qrrwa siedzę w robocie i żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce! :naughty: :naughty:

wez sie do roboty :tongue4:

No przecież robię... :nose:
Opublikowano

pssyt :decayed:

ja dzisiaj nie piję :gwizdanie:

wiem w czwartki postujesz zeby lepiej w piatek smakowalo :decayed:

aha jak sie na jutro przypadkiem umawiamy? co mowimy laska ze gdzie sie niby zobaczylismy? :kox:

że gramy gdzieś mecz.... :decayed:

:polew:

nie, nie na kompie :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

pssyt :decayed:

ja dzisiaj nie piję :gwizdanie:

wiem w czwartki postujesz zeby lepiej w piatek smakowalo :decayed:

aha jak sie na jutro przypadkiem umawiamy? co mowimy laska ze gdzie sie niby zobaczylismy? :kox:

że gramy gdzieś mecz.... :decayed:

:polew:

nie, nie na kompie :gwizdanie:

tak wiem w barze ochlaj mordy... :tongue4:

ja wcześniej też chodziłem na mecze... tylko że do baru na piłkarzyki... :decayed:[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 20:49_________________________________________________

że gramy gdzieś mecz.... :decayed:

myslisz ze sie nabiora na to juz 4raz?

3 mecze graliśmy u siebie,

teraz gramy 3 na wyjeździe.

taki system play off :gwizdanie:

:good: DObre i działa... :gwizdanie:

Qrrwa siedzę w robocie i żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce! :naughty: :naughty:

wez sie do roboty :tongue4:

No przecież robię... :nose:

a ciebie czasem wypuszczają z tej pracy...?

czy cały tydzień musisz je*ać żeby dostać 3h wolne na spota we wtorek...? :polew:

Opublikowano

tak wiem w barze ochlaj mordy... :tongue4:

bary sa dla lamusow :kox:
Opublikowano

tak wiem w barze ochlaj mordy... :tongue4:

bary sa dla lamusow :kox:

pod mostem...? :blink:

Opublikowano

tak wiem w barze ochlaj mordy... :tongue4:

bary sa dla lamusow :kox:

pod mostem...? :blink:

pod afrodytą i babilonem :cool1:

a co ?

Opublikowano

k**wa ale chlory :decayed:

Opublikowano

ku*** ale chlory :decayed:

nie k*rwa technomuly :tongue4:
Opublikowano

że gramy gdzieś mecz.... :decayed:

myslisz ze sie nabiora na to juz 4raz?

3 mecze graliśmy u siebie,

teraz gramy 3 na wyjeździe.

taki system play off :gwizdanie:

:good: DObre i działa... :gwizdanie:

Qrrwa siedzę w robocie i żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce! :naughty: :naughty:

wez sie do roboty :tongue4:

No przecież robię... :nose:

a ciebie czasem wypuszczają z tej pracy...?

czy cały tydzień musisz je*ać żeby dostać 3h wolne na spota we wtorek...? :polew:

No tak jest ale wtedy mnie stać na McDonalda albo grilla w przeciwieństwie do Ciebie. :cool1: A tak wogóle to dobrze oddycha Ci się prostym nosem? :naughty::evil:
Opublikowano

ku*** ale chlory :decayed:

bo zadzwonie do twojego bracika i masz oklep za takie teksty :naughty:[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 20:59_________________________________________________

że gramy gdzieś mecz.... :decayed:

myslisz ze sie nabiora na to juz 4raz?

3 mecze graliśmy u siebie,

teraz gramy 3 na wyjeździe.

taki system play off :gwizdanie:

:good: DObre i działa... :gwizdanie:

Qrrwa siedzę w robocie i żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce! :naughty: :naughty:

wez sie do roboty :tongue4:

No przecież robię... :nose:

a ciebie czasem wypuszczają z tej pracy...?

czy cały tydzień musisz je*ać żeby dostać 3h wolne na spota we wtorek...? :polew:

No tak jest ale wtedy mnie stać na McDonalda albo grilla w przeciwieństwie do Ciebie. :cool1:A tak wogóle to dobrze oddycha Ci się prostym nosem? :naughty::evil:

:polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.