Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie jedzie ktoś w okolice opola :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie jedzie ktoś w okolice opola :decayed:

Nie ale za 100zł Cie zawioze... :decayed: :decayed:

Opublikowano

I lodzik gratis, Bulczas, opłaca się :wink4:

:polew:

Opublikowano

I lodzik gratis, Bulczas, opłaca się :wink4:

:polew:

zboki :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Nie jedzie ktoś w okolice opola :decayed:

Nie ale za 100zł Cie zawioze... :decayed: :decayed:

:ssij:

I lodzik gratis, Bulczas, opłaca się :wink4:

:polew:

A Ty podwójnie :ssij: :ssij:
Opublikowano

I lodzik gratis, Bulczas, opłaca się :wink4:

:polew:

Przepraszam ale za zrobienie laski biore 50 zł extra... :decayed:

Opublikowano

I lodzik gratis, Bulczas, opłaca się :wink4:

:polew:

Przepraszam ale za zrobienie laski biore 50 zł extra... :decayed:

:bag:

Opublikowano

Przepraszam ale za zrobienie laski biore 50 zł extra... :decayed:

odpisz na PW :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Przepraszam ale za zrobienie laski biore 50 zł extra... :decayed:

odpisz na PW :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Spoko mamy pochytane ty masz promocje Tobie obciagne za 20 zl bo masz tak małego że nic nie czuć... :polew: :polew: :polew:

Pewnie Cie ciekawi skąd wiem...... w wiadomosciach na zbiorniku pisału... :decayed:

Opublikowano

Pewnie Cie ciekawi skąd wiem...... w wiadomosciach na zbiorniku pisału... :decayed:

pewnie z informacji od sony z tych wyciekow danych :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Pewnie Cie ciekawi skąd wiem...... w wiadomosciach na zbiorniku pisału... :decayed:

pewnie z informacji od sony z tych wyciekow danych :polew: :polew: :polew:

Nie... z tego wycieku mam tylko numer twojej karty kredytowej :decayed:

Opublikowano

mogę Was umówić z jednym gościem :gwizdanie:

rocco-siffredi-26013.jpg

Opublikowano

Za bardzo owłosiony w okolicach łona.... :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

mogę Was umówić z jednym gościem :gwizdanie:

rocco-siffredi-26013.jpg

:sick3::polew:
Opublikowano

Bulczas, dlaczego sam nie pojedziesz do opola, to kawałek :rolleyes:

na dodatek autostradą

Opublikowano

Bulczas, dlaczego sam nie pojedziesz do opola, to kawałek :rolleyes:

na dodatek autostradą

Jak się nie znajdzie jeleń to pojadę :decayed: Tak pytam może ktoś leci i bym miał możliwość zabrać dla mnie rarytasy. :naughty:
Opublikowano

Bulczas, dlaczego sam nie pojedziesz do opola, to kawałek :rolleyes:

na dodatek autostradą

Jak się nie znajdzie jeleń to pojadę :decayed: Tak pytam może ktoś leci i bym miał możliwość zabrać dla mnie rarytasy. :naughty:

co juz stoja mlode rumunki przy drogach? :kox:
Opublikowano

Bulczas, dlaczego sam nie pojedziesz do opola, to kawałek :rolleyes:

na dodatek autostradą

Jak się nie znajdzie jeleń to pojadę :decayed: Tak pytam może ktoś leci i bym miał możliwość zabrać dla mnie rarytasy. :naughty:

co juz stoja mlode rumunki przy drogach? :kox:

Rumunki, włoszki, francyzki. Do wyboru do koloru :gwizdanie:
Opublikowano

Bulczas, dlaczego sam nie pojedziesz do opola, to kawałek :rolleyes:

na dodatek autostradą

Jak się nie znajdzie jeleń to pojadę :decayed: Tak pytam może ktoś leci i bym miał możliwość zabrać dla mnie rarytasy. :naughty:

co juz stoja mlode rumunki przy drogach? :kox:

Rumunki, włoszki, francyzki. Do wyboru do koloru :gwizdanie:

to mi przywiez jaka rarytaske :polew:
Opublikowano

Bulczas, dlaczego sam nie pojedziesz do opola, to kawałek :rolleyes:

na dodatek autostradą

Jak się nie znajdzie jeleń to pojadę :decayed: Tak pytam może ktoś leci i bym miał możliwość zabrać dla mnie rarytasy. :naughty:

co juz stoja mlode rumunki przy drogach? :kox:

Rumunki, włoszki, francyzki. Do wyboru do koloru :gwizdanie:

to mi przywiez jaka rarytaske :polew:

:good: o telefonie do Eweliny też będę pamiętał :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.