Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No tak jest ale wtedy mnie stać na McDonalda albo grilla w przeciwieństwie do Ciebie. :cool1: A tak wogóle to dobrze oddycha Ci się prostym nosem? :naughty::evil:

Akjam zna szefa wszystkich szefow :naughty:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ku*** ale chlory :decayed:

nie k*rwa technomuly :tongue4:

przynajmniej jestem zdrowszy, więcej ruchu, zero nałogów

(nie wypominać mi kila białego)

Opublikowano

że gramy gdzieś mecz.... :decayed:

myslisz ze sie nabiora na to juz 4raz?

3 mecze graliśmy u siebie,

teraz gramy 3 na wyjeździe.

taki system play off :gwizdanie:

:good: DObre i działa... :gwizdanie:

Qrrwa siedzę w robocie i żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce! :naughty: :naughty:

wez sie do roboty :tongue4:

No przecież robię... :nose:

a ciebie czasem wypuszczają z tej pracy...?

czy cały tydzień musisz je*ać żeby dostać 3h wolne na spota we wtorek...? :polew:

No tak jest ale wtedy mnie stać na McDonalda albo grilla w przeciwieństwie do Ciebie. :cool1: A tak wogóle to dobrze oddycha Ci się prostym nosem? :naughty::evil:

no w sumie widzisz to zawsze jest jakieś rozwiązanie...

a co do nosa to ciężko bo mam katar... :tongue4:

Opublikowano

że gramy gdzieś mecz.... :decayed:

myslisz ze sie nabiora na to juz 4raz?

3 mecze graliśmy u siebie,

teraz gramy 3 na wyjeździe.

taki system play off :gwizdanie:

:good: DObre i działa... :gwizdanie:

Qrrwa siedzę w robocie i żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce! :naughty: :naughty:

wez sie do roboty :tongue4:

No przecież robię... :nose:

a ciebie czasem wypuszczają z tej pracy...?

czy cały tydzień musisz je*ać żeby dostać 3h wolne na spota we wtorek...? :polew:

No tak jest ale wtedy mnie stać na McDonalda albo grilla w przeciwieństwie do Ciebie. :cool1: A tak wogóle to dobrze oddycha Ci się prostym nosem? :naughty::evil:

:polew: :polew: :polew: albo smarkałeś czerwonymi kozami :evil: :evil:

Opublikowano

tak wiem w barze ochlaj mordy... :tongue4:

bary sa dla lamusow :kox:

pod mostem...? :blink:

pod afrodytą i babilonem :cool1:

a co ?

a nic też chce sprawdzić jak to jest... :kox:

Opublikowano

ku*** ale chlory :decayed:

nie k*rwa technomuly :tongue4:

przynajmniej jestem zdrowszy, więcej ruchu, zero nałogów

(nie wypominać mi kila białego)

masturbacja sie nie liczy :polew: :polew: :polew::wink4::decayed:
Opublikowano

że gramy gdzieś mecz.... :decayed:

myslisz ze sie nabiora na to juz 4raz?

3 mecze graliśmy u siebie,

teraz gramy 3 na wyjeździe.

taki system play off :gwizdanie:

:good: DObre i działa... :gwizdanie:

Qrrwa siedzę w robocie i żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce! :naughty: :naughty:

wez sie do roboty :tongue4:

No przecież robię... :nose:

a ciebie czasem wypuszczają z tej pracy...?

czy cały tydzień musisz je*ać żeby dostać 3h wolne na spota we wtorek...? :polew:

No tak jest ale wtedy mnie stać na McDonalda albo grilla w przeciwieństwie do Ciebie. :cool1: A tak wogóle to dobrze oddycha Ci się prostym nosem? :naughty::evil:

:polew: :polew: :polew: albo smarkałeś czerwonymi kozami :evil: :evil:

jeszcze mi się nie zdarzyło... :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 21:02_________________________________________________

ku*** ale chlory :decayed:

nie k*rwa technomuly :tongue4:

przynajmniej jestem zdrowszy, więcej ruchu, zero nałogów

(nie wypominać mi kila białego)

masturbacja sie nie liczy :polew: :polew: :polew::wink4::decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

tak wiem w barze ochlaj mordy... :tongue4:

bary sa dla lamusow :kox:

pod mostem...? :blink:

pod afrodytą i babilonem :cool1:

a co ?

a nic też chce sprawdzić jak to jest... :kox:

najpierw musisz zostać mężczyzną: czyli mutacja, zarost i te sprawy.... :decayed:

Opublikowano

No tak jest ale wtedy mnie stać na McDonalda albo grilla w przeciwieństwie do Ciebie. :cool1: A tak wogóle to dobrze oddycha Ci się prostym nosem? :naughty::evil:

Akjam zna szefa wszystkich szefow :naughty:

:gwizdanie:

że gramy gdzieś mecz.... :decayed:

myslisz ze sie nabiora na to juz 4raz?

3 mecze graliśmy u siebie,

teraz gramy 3 na wyjeździe.

taki system play off :gwizdanie:

:good: DObre i działa... :gwizdanie:

Qrrwa siedzę w robocie i żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce! :naughty: :naughty:

wez sie do roboty :tongue4:

No przecież robię... :nose:

a ciebie czasem wypuszczają z tej pracy...?

czy cały tydzień musisz je*ać żeby dostać 3h wolne na spota we wtorek...? :polew:

No tak jest ale wtedy mnie stać na McDonalda albo grilla w przeciwieństwie do Ciebie. :cool1: A tak wogóle to dobrze oddycha Ci się prostym nosem? :naughty::evil:

no w sumie widzisz to zawsze jest jakieś rozwiązanie...

a co do nosa to ciężko bo mam katar... :tongue4:

Lepiiej być smarkatym niż mieć krzywy nos! :wink4:
Opublikowano

ku*** ale chlory :decayed:

nie k*rwa technomuly :tongue4:

przynajmniej jestem zdrowszy, więcej ruchu, zero nałogów

(nie wypominać mi kila białego)

masturbacja sie nie liczy :polew: :polew: :polew::wink4::decayed:

Przyjdziesz podśmiec**jku :decayed:[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 21:03_________________________________________________Łoooooo Stasiu, podpadłeś, zaraz zdetonuję tą bombę którą wozisz w bagażniku pod postacią lewarka

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: albo smarkałeś czerwonymi kozami :evil: :evil:

o fak :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: dobree

tak wiem w barze ochlaj mordy... :tongue4:

bary sa dla lamusow :kox:

pod mostem...? :blink:

pod afrodytą i babilonem :cool1:

a co ?

a nic też chce sprawdzić jak to jest... :kox:

jak zmezniejesz to cie moze zabierzemy :decayed:
Opublikowano

tak wiem w barze ochlaj mordy... :tongue4:

bary sa dla lamusow :kox:

pod mostem...? :blink:

pod afrodytą i babilonem :cool1:

a co ?

a nic też chce sprawdzić jak to jest... :kox:

najpierw musisz zostać mężczyzną: czyli mutacja, zarost i te sprawy.... :decayed:

aaa czyli długo jeszcze...? :wink4:

No tak jest ale wtedy mnie stać na McDonalda albo grilla w przeciwieństwie do Ciebie. :cool1: A tak wogóle to dobrze oddycha Ci się prostym nosem? :naughty::evil:

Akjam zna szefa wszystkich szefow :naughty:

:gwizdanie:

że gramy gdzieś mecz.... :decayed:

myslisz ze sie nabiora na to juz 4raz?

3 mecze graliśmy u siebie,

teraz gramy 3 na wyjeździe.

taki system play off :gwizdanie:

:good: DObre i działa... :gwizdanie:

Qrrwa siedzę w robocie i żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce! :naughty: :naughty:

wez sie do roboty :tongue4:

No przecież robię... :nose:

a ciebie czasem wypuszczają z tej pracy...?

czy cały tydzień musisz je*ać żeby dostać 3h wolne na spota we wtorek...? :polew:

No tak jest ale wtedy mnie stać na McDonalda albo grilla w przeciwieństwie do Ciebie. :cool1: A tak wogóle to dobrze oddycha Ci się prostym nosem? :naughty::evil:

no w sumie widzisz to zawsze jest jakieś rozwiązanie...

a co do nosa to ciężko bo mam katar... :tongue4:

Lepiiej być smarkatym niż mieć krzywy nos! :wink4:

przekonałeś się już...

i tak podobno najgorsze jest naprostowanie... :gwizdanie:

Opublikowano

Akjam prawą ręką łamie, lewą prostuje :decayed:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: albo smarkałeś czerwonymi kozami :evil: :evil:

o fak :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: dobree

tak wiem w barze ochlaj mordy... :tongue4:

bary sa dla lamusow :kox:

pod mostem...? :blink:

pod afrodytą i babilonem :cool1:

a co ?

a nic też chce sprawdzić jak to jest... :kox:

jak zmezniejesz to cie moze zabierzemy :decayed:

a to nie powinienieś mnie zaprawić w boju żebym zmężniał...? :kox:

Opublikowano

Przyjdziesz podśmiec**jku :decayed:

niemogles sie powstrzymac zeby nienapisac :kox:
Opublikowano

tak wiem w barze ochlaj mordy... :tongue4:

bary sa dla lamusow :kox:

pod mostem...? :blink:

pod afrodytą i babilonem :cool1:

a co ?

a nic też chce sprawdzić jak to jest... :kox:

najpierw musisz zostać mężczyzną: czyli mutacja, zarost i te sprawy.... :decayed:

aaa czyli długo jeszcze...? :wink4:

No tak jest ale wtedy mnie stać na McDonalda albo grilla w przeciwieństwie do Ciebie. :cool1: A tak wogóle to dobrze oddycha Ci się prostym nosem? :naughty::evil:

Akjam zna szefa wszystkich szefow :naughty:

:gwizdanie:

że gramy gdzieś mecz.... :decayed:

myslisz ze sie nabiora na to juz 4raz?

3 mecze graliśmy u siebie,

teraz gramy 3 na wyjeździe.

taki system play off :gwizdanie:

:good: DObre i działa... :gwizdanie:

Qrrwa siedzę w robocie i żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce! :naughty: :naughty:

wez sie do roboty :tongue4:

No przecież robię... :nose:

a ciebie czasem wypuszczają z tej pracy...?

czy cały tydzień musisz je*ać żeby dostać 3h wolne na spota we wtorek...? :polew:

No tak jest ale wtedy mnie stać na McDonalda albo grilla w przeciwieństwie do Ciebie. :cool1: A tak wogóle to dobrze oddycha Ci się prostym nosem? :naughty::evil:

no w sumie widzisz to zawsze jest jakieś rozwiązanie...

a co do nosa to ciężko bo mam katar... :tongue4:

Lepiiej być smarkatym niż mieć krzywy nos! :wink4:

przekonałeś się już...

i tak podobno najgorsze jest naprostowanie... :gwizdanie:

Spójrz w lustro. :decayed::naughty:

Akjam prawą ręką łamie, lewą prostuje :decayed:

:gwizdanie: :kox:
Opublikowano

a to nie powinienieś mnie zaprawić w boju żebym zmężniał...? :kox:

do tego trzeba dojsc samemu :decayed:
Opublikowano

Akjam prawą ręką łamie, lewą prostuje :decayed:

a ma kontrakt z NFZ-em...? :polew:

Opublikowano

a to nie powinienieś mnie zaprawić w boju żebym zmężniał...? :kox:

do tego trzeba dojsc samemu :decayed:

:decayed:

Akjam prawą ręką łamie, lewą prostuje :decayed:

a ma kontrakt z NFZ-em...? :polew:

Czytaj ze zrozumieniem. :decayed::naughty:
Opublikowano

Akjam prawą ręką łamie, lewą prostuje :decayed:

a ma kontrakt z NFZ-em...? :polew:

nie, ale zna zbigniewa nowaka - rece ktore lecza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.