Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

4400 Stron :drunk: :drunk: Katowice stawiają krate browara w zatorze ... :gwizdanie: :decayed:

powiem krótko

[br]Dopisany: 25 Maj 2011, 21:56_________________________________________________

4400 Stron :drunk: :drunk: Katowice stawiają krate browara w zatorze ... :gwizdanie: :decayed:

:dance: kurde szkoda że nie jadę :disgust:

no z Tobą to bym się napił :wink4:

Ja Ci tak powiem jak domki pomylisz po pijaku cfaniaku... :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

4400 Stron :drunk: :drunk: Katowice stawiają krate browara w zatorze ... :gwizdanie: :decayed:

powiem krótko

[br]Dopisany: 25 Maj 2011, 21:56_________________________________________________

4400 Stron :drunk: :drunk: Katowice stawiają krate browara w zatorze ... :gwizdanie: :decayed:

:dance: kurde szkoda że nie jadę :disgust:

no z Tobą to bym się napił :wink4:

miszka teraz to mnie podbudowałeś :pociesz: muszę do was podjechać :decayed:

na tą okazję to :pali::wink4:

wiesz ile nam bułek zostaje i kiełbas odkąd nie wpadasz :thumbdown:

Opublikowano

4400 Stron :drunk: :drunk: Katowice stawiają krate browara w zatorze ... :gwizdanie: :decayed:

powiem krótko

[br]Dopisany: 25 Maj 2011, 21:56_________________________________________________

4400 Stron :drunk: :drunk: Katowice stawiają krate browara w zatorze ... :gwizdanie: :decayed:

:dance: kurde szkoda że nie jadę :disgust:

no z Tobą to bym się napił :wink4:

miszka teraz to mnie podbudowałeś :pociesz: muszę do was podjechać :decayed:

na tą okazję to :pali::wink4:

wiesz ile nam bułek zostaje i kiełbas odkąd nie wpadasz :thumbdown:

no to zostaw jak wpadnę w koncu to zjem :decayed::polew: :polew:

Opublikowano

4400 Stron :drunk: :drunk: Katowice stawiają krate browara w zatorze ... :gwizdanie: :decayed:

powiem krótko

[br]Dopisany: 25 Maj 2011, 21:56_________________________________________________

4400 Stron :drunk: :drunk: Katowice stawiają krate browara w zatorze ... :gwizdanie: :decayed:

:dance: kurde szkoda że nie jadę :disgust:

no z Tobą to bym się napił :wink4:

miszka teraz to mnie podbudowałeś :pociesz: muszę do was podjechać :decayed:

na tą okazję to :pali::wink4:

wiesz ile nam bułek zostaje i kiełbas odkąd nie wpadasz :thumbdown:

no to zostaw jak wpadnę w koncu to zjem :decayed::polew: :polew:

pamiętam Twój rekord 7 :kox:

Opublikowano

4400 Stron :drunk: :drunk: Katowice stawiają krate browara w zatorze ... :gwizdanie: :decayed:

powiem krótko

[br]Dopisany: 25 Maj 2011, 21:56_________________________________________________

4400 Stron :drunk: :drunk: Katowice stawiają krate browara w zatorze ... :gwizdanie: :decayed:

:dance: kurde szkoda że nie jadę :disgust:

no z Tobą to bym się napił :wink4:

miszka teraz to mnie podbudowałeś :pociesz: muszę do was podjechać :decayed:

na tą okazję to :pali::wink4:

wiesz ile nam bułek zostaje i kiełbas odkąd nie wpadasz :thumbdown:

no to zostaw jak wpadnę w koncu to zjem :decayed::polew: :polew:

pamiętam Twój rekord 7 :kox:

:bokser:[br]Dopisany: 25 Maj 2011, 22:15_________________________________________________no nic czas na mnie dobranoc :hi:
Opublikowano

4400 Stron :drunk: :drunk: Katowice stawiają krate browara w zatorze ... :gwizdanie: :decayed:

powiem krótko

[br]Dopisany: 25 Maj 2011, 21:56_________________________________________________

4400 Stron :drunk: :drunk: Katowice stawiają krate browara w zatorze ... :gwizdanie: :decayed:

:dance: kurde szkoda że nie jadę :disgust:

no z Tobą to bym się napił :wink4:

miszka teraz to mnie podbudowałeś :pociesz: muszę do was podjechać :decayed:

na tą okazję to :pali::wink4:

wiesz ile nam bułek zostaje i kiełbas odkąd nie wpadasz :thumbdown:

no to zostaw jak wpadnę w koncu to zjem :decayed::polew: :polew:

pamiętam Twój rekord 7 :kox:

:polew:[br]Dopisany: 25 Maj 2011, 23:47_________________________________________________czas spać :hi:

Opublikowano

a ja połówkę od kolegi ze spota :tongue4:

Eeee tam połówki... :gwizdanie: :kox:

4400 Stron :drunk: :drunk: Katowice stawiają krate browara w zatorze ... :gwizdanie: :decayed:

powiem krótko

[br]Dopisany: 25 Maj 2011, 21:56_________________________________________________

4400 Stron :drunk: :drunk: Katowice stawiają krate browara w zatorze ... :gwizdanie: :decayed:

:dance: kurde szkoda że nie jadę :disgust:

no z Tobą to bym się napił :wink4:

miszka teraz to mnie podbudowałeś :pociesz: muszę do was podjechać :decayed:

na tą okazję to :pali::wink4:

wiesz ile nam bułek zostaje i kiełbas odkąd nie wpadasz :thumbdown:

no to zostaw jak wpadnę w koncu to zjem :decayed::polew: :polew:

pamiętam Twój rekord 7 :kox:

NO rekordzik jest... :kox: Też pamiętam. :naughty: Tak czy tak Diman wpadaj na spota...

P.S> Dzisiaj dam znać jak z czystą... :decayed:

Opublikowano
:hi: w ten zimny poranek :)
Opublikowano

witam z rana :hi:

a ja połówkę od kolegi ze spota :tongue4:

Eeee tam połówki... :gwizdanie: :kox:

4400 Stron :drunk: :drunk: Katowice stawiają krate browara w zatorze ... :gwizdanie: :decayed:

powiem krótko

[br]Dopisany: 25 Maj 2011, 21:56_________________________________________________

4400 Stron :drunk: :drunk: Katowice stawiają krate browara w zatorze ... :gwizdanie: :decayed:

:dance: kurde szkoda że nie jadę :disgust:

no z Tobą to bym się napił :wink4:

miszka teraz to mnie podbudowałeś :pociesz: muszę do was podjechać :decayed:

na tą okazję to :pali::wink4:

wiesz ile nam bułek zostaje i kiełbas odkąd nie wpadasz :thumbdown:

no to zostaw jak wpadnę w koncu to zjem :decayed::polew: :polew:

pamiętam Twój rekord 7 :kox:

NO rekordzik jest... :kox: Też pamiętam. :naughty: Tak czy tak Diman wpadaj na spota...

P.S> Dzisiaj dam znać jak z czystą... :decayed:

musisz nas trzymać w niepewności tak do samego końca :bicz3:

ps :decayed:

106234jamhm.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: :hi: siema

no to ładnie żeście polecieli z tym pitoleniem na ekranie :decayed:

:kox: 4400

Opublikowano

:bry::kox:

witam z rana :hi:

a ja połówkę od kolegi ze spota :tongue4:

Eeee tam połówki... :gwizdanie: :kox:

4400 Stron :drunk: :drunk: Katowice stawiają krate browara w zatorze ... :gwizdanie: :decayed:

powiem krótko

[br]Dopisany: 25 Maj 2011, 21:56_________________________________________________

4400 Stron :drunk: :drunk: Katowice stawiają krate browara w zatorze ... :gwizdanie: :decayed:

:dance: kurde szkoda że nie jadę :disgust:

no z Tobą to bym się napił :wink4:

miszka teraz to mnie podbudowałeś :pociesz: muszę do was podjechać :decayed:

na tą okazję to :pali::wink4:

wiesz ile nam bułek zostaje i kiełbas odkąd nie wpadasz :thumbdown:

no to zostaw jak wpadnę w koncu to zjem :decayed::polew: :polew:

pamiętam Twój rekord 7 :kox:

NO rekordzik jest... :kox: Też pamiętam. :naughty: Tak czy tak Diman wpadaj na spota...

P.S> Dzisiaj dam znać jak z czystą... :decayed:

musisz nas trzymać w niepewności tak do samego końca :bicz3:

:tongue4:
Opublikowano

Akjam, jak sytuacja na froncie ? :naughty:

Opublikowano

no to już muszę mykać o Willa Verde na impreze

ale mi się nie chce, ta praca mnie wykończy :gwizdanie:

[br]Dopisany: 26 Maj 2011, 09:22_________________________________________________Akjam jak polarki?

Opublikowano

z rana

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Akjam, jak sytuacja na froncie ? :naughty:

A już mnie wkur...ają! Dalej czekam na info ale mojego kumpla nie ma bo jest na urlopie i wszystko załatwiane jest przez telefon i osoby trzecie. Nie wiem czy coś z tego będzie. :disgust::zemdlal:

[...]

Akjam jak polarki?

Czekamy aż będzie odpowiednia liczba ludzi chętnych i wtedy dam znać. :wink4:
Opublikowano

Akjam, jak sytuacja na froncie ? :naughty:

A już mnie wkur...ają! Dalej czekam na info ale mojego kumpla nie ma bo jest na urlopie i wszystko załatwiane jest przez telefon i osoby trzecie. Nie wiem czy coś z tego będzie. :disgust::zemdlal:

[...]

Akjam jak polarki?

Czekamy aż będzie odpowiednia liczba ludzi chętnych i wtedy dam znać. :wink4:

czyli lepiej sobie podjechać i coś zakupić

w razie czego może przeciez trochę wódki zostać jakby było za dużo :decayed:

Opublikowano

:bry:

jeszcze tylko 24h i zaczne sie przygotowywac... ;)

:hi: :hi: siema

no to ładnie żeście polecieli z tym pitoleniem na ekranie :decayed:

:kox: 4400

OKO ty zyjesz...! :dance:

akjam jak z tymi flaszkami...? :]

Opublikowano

:bry:

jeszcze tylko 24h i zaczne sie przygotowywac... ;)

:hi: :hi: siema

no to ładnie żeście polecieli z tym pitoleniem na ekranie :decayed:

:kox: 4400

OKO ty zyjesz...! :dance:

akjam jak z tymi flaszkami...? :]

:facepalm:

czy Ty k**wa jesteś upośledzony....przecież napisał kilka postów wyżej

ja mam na dziś fajrant a jutro max do 13 robię i już się będę weekendował

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.