Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

po robocie :gwizdanie:

Opublikowano

kvrva, zwolnienia w robocie,

zwolnili moją współpracownicę :wallbash: :wallbash: :wallbash::confused4:

Opublikowano

kvrva, zwolnienia w robocie,

zwolnili moją współpracownicę :wallbash: :wallbash: :wallbash::confused4:

u mnie też zwalniają, ze Śląska pogonili jednego gościa i zostało nas już 3, a kiedyś jak się zatrudniałem jakieś 4 lata temu było nas 15 :shocked:

życie Stanley życie :cool1:

Opublikowano

:thumbdown:

:( niestety :(

:thumbdown:

Opublikowano

kvrva, zwolnienia w robocie,

zwolnili moją współpracownicę :wallbash: :wallbash: :wallbash::confused4:

u mnie też zwalniają, ze Śląska pogonili jednego gościa i zostało nas już 3, a kiedyś jak się zatrudniałem jakieś 4 lata temu było nas 15 :shocked:

życie Stanley życie :cool1:

wiem, że życie, ale ma mi pomagać taki yebany ściul :wallbash:

Opublikowano

kvrva, zwolnienia w robocie,

zwolnili moją współpracownicę :wallbash: :wallbash: :wallbash::confused4:

u mnie też zwalniają, ze Śląska pogonili jednego gościa i zostało nas już 3, a kiedyś jak się zatrudniałem jakieś 4 lata temu było nas 15 :shocked:

życie Stanley życie :cool1:

wiem, że życie, ale ma mi pomagać taki yebany ściul :wallbash:

kędzior ? :decayed:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 16:02_________________________________________________Stan ? ? ? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=67223

Opublikowano
:hi: po pracy
Opublikowano

kunerwa jeb ani kurierzy :wallbash:

koleś awizował mi przesyłkę chociaż go u mnie nie było :disgust:

jadę po amorrrry :decayed:

może uda mi się jeszcze dziś założyć chociaż tył :mysli:

Opublikowano

kunerwa jeb ani kurierzy :wallbash:

koleś awizował mi przesyłkę chociaż go u mnie nie było :disgust:

jadę po amorrrry :decayed:

może uda mi się jeszcze dziś założyć chociaż tył :mysli:

Z tyłem jest chwila roboty. Chociaż w Avancie chyba trzeba pół bagażnika rozebrać :gwizdanie:
Opublikowano

kunerwa jeb ani kurierzy :wallbash:

koleś awizował mi przesyłkę chociaż go u mnie nie było :disgust:

jadę po amorrrry :decayed:

może uda mi się jeszcze dziś założyć chociaż tył :mysli:

pierdollll nie zakładaj na wyjebanych fajnie się wchodzi w dziurawe zakręty zwłaszcza tyłem (tylnymi kołami) :kox:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 16:31_________________________________________________ :hi: SESKI

Opublikowano

kunerwa jeb ani kurierzy :wallbash:

koleś awizował mi przesyłkę chociaż go u mnie nie było :disgust:

jadę po amorrrry :decayed:

może uda mi się jeszcze dziś założyć chociaż tył :mysli:

pierdollll nie zakładaj na wyjebanych fajnie się wchodzi w dziurawe zakręty zwłaszcza tyłem (tylnymi kołami) :kox:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 16:31_________________________________________________ :hi: SESKI

MISZKA :decayed: hehe

Opublikowano
  • Autor

a mnie k**wa znowu chyba jutro nie będzie :/ niby przed długim weekendem , a mam w środe 2 egzaminy i oddanie projektu bleeeee :/ a po łikendzie ostatnie dwa zaliczenia i wakacje :D

http://siabello.wrzuta.pl/audio/38cW1HsksQd/brooklyn_bounce_-_bass_beats_melody kto pamięta :kox:

Opublikowano

a mnie ku*** znowu chyba jutro nie będzie :/ niby przed długim weekendem , a mam w środe 2 egzaminy i oddanie projektu bleeeee :/ a po łikendzie ostatnie dwa zaliczenia i wakacje :D

http://siabello.wrzuta.pl/audio/38cW1HsksQd/brooklyn_bounce_-_bass_beats_melody kto pamięta :kox:

Mi tego nie musisz przypominać :kox:

stare, dobre bity

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

Krolu , kiedy moge ładowarke odebrać ? ;] masz ją jeszcze w ogóle ? :P
Opublikowano

:hi:

Krolu , kiedy moge ładowarke odebrać ? ;] masz ją jeszcze w ogóle ? :P

byłem 2 razy a ciebie nie było :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: ciągle jeździ w aucie :hi:
Opublikowano

:hi:

Krolu , kiedy moge ładowarke odebrać ? ;] masz ją jeszcze w ogóle ? :P

byłem 2 razy a ciebie nie było :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: ciągle jeździ w aucie :hi:

JESTEŚCIE PRZEc**jJJE mieszkacie od siebie max 10km i nie ma jak odebrać ładowarki :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.