Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakieś plany na wieczór ? może uderzymy na miasto :gwizdanie:

:gwizdanie:

Uderzcie na gliwickiego spota... :naughty: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jakieś plany na wieczór ? może uderzymy na miasto :gwizdanie:

:gwizdanie:

Uderzcie na gliwickiego spota... :naughty: :gwizdanie:

ja jeszcze robię do 19 w Bielsku będę jeszcze więc na chacie po 20 póki wszystko ogarnę to na spota za późno ale na najebkę nie

Opublikowano

jakieś plany na wieczór ? może uderzymy na miasto :gwizdanie:

:gwizdanie:

Uderzcie na gliwickiego spota... :naughty: :gwizdanie:

ja jeszcze robię do 19 w Bielsku będę jeszcze więc na chacie po 20 póki wszystko ogarnę to na spota za późno ale na najebkę nie

Na to nigdy nie jest za późno! :naughty:
Opublikowano

jakieś plany na wieczór ? może uderzymy na miasto :gwizdanie:

ja jutro do pracy :embarrassed:
Opublikowano
:hi: prawie wszystkie tematy ogarnięte :kox: :kox: we wtorek melduje się na spocie i może nawet będę na bieżąco spam nadrabiać :decayed:
Opublikowano

:hi: prawie wszystkie tematy ogarnięte :kox: :kox: we wtorek melduje się na spocie i może nawet będę na bieżąco spam nadrabiać :decayed:

gdzie Ty się podziewasz :bicz3:

co tam z wieczora ? :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: prawie wszystkie tematy ogarnięte :kox: :kox: we wtorek melduje się na spocie i może nawet będę na bieżąco spam nadrabiać :decayed:

gdzie Ty się podziewasz :bicz3:

co tam z wieczora ? :gwizdanie:

remont pokoju + kiera z esy i jeszcze inne pracochłonne zajęcia :kox:
Opublikowano

no super czekamy :)

Opublikowano

:hi: prawie wszystkie tematy ogarnięte :kox: :kox: we wtorek melduje się na spocie i może nawet będę na bieżąco spam nadrabiać :decayed:

gdzie Ty się podziewasz :bicz3:

co tam z wieczora ? :gwizdanie:

remont pokoju + kiera z esy i jeszcze inne pracochłonne zajęcia :kox:

czyli papeć dla D

i papeć dla A (sister :kox: , malowanie pokoju w czasie spota :tongue4: )

Opublikowano

:gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 22:35_________________________________________________

:hi: prawie wszystkie tematy ogarnięte :kox: :kox: we wtorek melduje się na spocie i może nawet będę na bieżąco spam nadrabiać :decayed:

gdzie Ty się podziewasz :bicz3:

co tam z wieczora ? :gwizdanie:

remont pokoju + kiera z esy i jeszcze inne pracochłonne zajęcia :kox:

a Ty masz pokój 20x20m ? :mysli: zostałeś bohaterem w swoim pokoju ? :naughty:

Opublikowano

:gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 22:35_________________________________________________

:hi: prawie wszystkie tematy ogarnięte :kox: :kox: we wtorek melduje się na spocie i może nawet będę na bieżąco spam nadrabiać :decayed:

gdzie Ty się podziewasz :bicz3:

co tam z wieczora ? :gwizdanie:

remont pokoju + kiera z esy i jeszcze inne pracochłonne zajęcia :kox:

a Ty masz pokój 20x20m ? :mysli: zostałeś bohatere w swoim pokoju ? :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Witam :hi: :hi:

Opublikowano

:siema: z wieczora... :naughty: :gwizdanie:

Widzę, że pojawili się zagubieni... Talib i Krolu! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:siema: z wieczora... :naughty: :gwizdanie:

Widzę, że pojawili się zagubieni... Talib i Krolu! :decayed: :decayed: :decayed:

sprawdzales czy masz te 2 biale lampki dla mnie moze??? :embarrassed: chce w koncu zakonczyc temat
Opublikowano

Krolu patrzyłeś za tymi cześciami dla mnie :gwizdanie:

Opublikowano

Krolu patrzyłeś za tymi cześciami dla mnie :gwizdanie:

ja wiem ze ja je mam z amorów tylnich od egona :cool1:
Opublikowano

:siema: z wieczora... :naughty: :gwizdanie:

Widzę, że pojawili się zagubieni... Talib i Krolu! :decayed: :decayed: :decayed:

sprawdzales czy masz te 2 biale lampki dla mnie moze??? :embarrassed: chce w koncu zakonczyc temat

Nie ale sprawdzę jutro i dam znać. :wink4:

Gdzieś Ty synek te pokoje malował, że tak długo Cie nie było? :naughty::decayed:

Opublikowano

ja sie nie zgubiłem... poprostu pracuje non stop ... w niedziele sie zobaczymy ale bede BMW :)

Opublikowano

Krolu patrzyłeś za tymi cześciami dla mnie :gwizdanie:

ja wiem ze ja je mam z amorów tylnich od egona :cool1:

A mogę jakoś podjechać po nie po mi napierdziela cały amor tylni :wallbash:
Opublikowano

ja sie nie zgubiłem... poprostu pracuje non stop ... w niedziele sie zobaczymy ale bede BMW :)

No ja chyba będę choć nie wiem czy nie pojadę do WAWy na podobną imprezkę... :evil::kox:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.