Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:rolleyes:

kędzior a kto jest ojcem biologicznym :decayed: :decayed:

ale kędziora czy jego dziecka :polew:

podejrzewam że w jednym i drugim przypadku bez badań nie będzie pewności :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:

ja wiem kto:

Joseph Fritzl

Opublikowano

Nie ma to jak się "czymś pochwalić" :decayed:

Opublikowano

:rolleyes:

kędzior a kto jest ojcem biologicznym :decayed: :decayed:

ale kędziora czy jego dziecka :polew:

podejrzewam że w jednym i drugim przypadku bez badań nie będzie pewności :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:

ja wiem kto:

Joseph Fritzl

:shocked::polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 15:36_________________________________________________koniec pracy...

czas odpalić moje cudo z rozlanym amorem i heja do dom

byle do poniedziałku... :gwizdanie:

Opublikowano

Kędzior - jak będziesz dalej tyrał w weekendy i Ewelina dalej będzie do mnie dzwownić żebym przyjechał, to będziesz miał sporo tych dzieci wkrótce :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

ale ja niebede mial dziecka z Ewelina tylko z taka jedna Magda :confused4:

Opublikowano

Kędzior - jak będziesz dalej tyrał w weekendy i Ewelina dalej będzie do mnie dzwownić żebym przyjechał, to będziesz miał sporo tych dzieci wkrótce :gwizdanie: :wink4:

ale będzie miał fele 18' i c**j :decayed:

Opublikowano

Kędzior - jak będziesz dalej tyrał w weekendy i Ewelina dalej będzie do mnie dzwownić żebym przyjechał, to będziesz miał sporo tych dzieci wkrótce :gwizdanie: :wink4:

a pamiętaj że Stasiu to buchaj rozpłodowy :kox: :kox: :decayed:

Opublikowano

Kędzior - jak będziesz dalej tyrał w weekendy i Ewelina dalej będzie do mnie dzwownić żebym przyjechał, to będziesz miał sporo tych dzieci wkrótce :gwizdanie: :wink4:

to bylibysmy prawie kwita, ja tobie, a ty mi :decayed:
Opublikowano

ale ja niebede mial dziecka z Ewelina tylko z taka jedna Magda :confused4:

wpadka po c**ju ty matole :wallbash:

:polew:

Opublikowano

Kędzior - jak będziesz dalej tyrał w weekendy i Ewelina dalej będzie do mnie dzwownić żebym przyjechał, to będziesz miał sporo tych dzieci wkrótce :gwizdanie: :wink4:

ale będzie miał fele 18' i ch*** :decayed:

i to się liczy reszta jest nie ważna :good:

Opublikowano

ale ja niebede mial dziecka z Ewelina tylko z taka jedna Magda :confused4:

wpadka po c**ju ty matole :wallbash:

:polew:

nawet mi nie gadaj ... niewiem co dalej robic :wallbash:
Opublikowano

ale ja niebede mial dziecka z Ewelina tylko z taka jedna Magda :confused4:

wpadka po c**ju ty matole :wallbash:

:polew:

nawet mi nie gadaj ... niewiem co dalej robic :wallbash:

jak co znam jednego lekarza :wink4:

:polew: :polew: :polew:

to co Tyś już z Ewelajną nie jest ?

Opublikowano

zartuje wy ściule, ale chcialem tylko pokazać że wystarcze ze jestem na forum i spam leci 1str w 30sek :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale ja niebede mial dziecka z Ewelina tylko z taka jedna Magda :confused4:

wpadka po c**ju ty matole :wallbash:

:polew:

nawet mi nie gadaj ... niewiem co dalej robic :wallbash:

na teraz to radziłbym się upić...

[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 15:47_________________________________________________ale joke buahahaha :wink4:

Opublikowano

zartuje wy ściule, ale chcialem tylko pokazać że wystarcze ze jestem na forum i spam leci 1str w 30sek :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

wiedziałem, że to ściema twoja nawet do sklepu jak idziesz to karze Ci dzwonić i rozmawiać z nią przez całą drogę

Opublikowano

ale joke buahahaha :wink4:

taki aprilis prima :polew:
Opublikowano

z resztą ty nawet nie wiesz jak porządnie zerżnąć laske :decayed:

Opublikowano

z resztą ty nawet nie wiesz jak porządnie zerżnąć laske :decayed:

:polew:

Opublikowano

a tak swoją drogą to już się cieszyłem z nieszczęścia Kędziora :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.