Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cipki dzisiaj gril ? :naughty:

obowiązkowo Spot bez grilla to tak jak dupczenie bez loda :kox:

przyjemnosc jest mimo wszystko ale pomimo to czuc niedosyt :polew: :polew: :polew:

No chyba że w czasie okresu.. to lodzik i tylko lodzik...i też jest fajnie.. :decayed: :decayed:

No to na miejscu robimy zrzute i kupimy kiełobase i bulki... :wink4: Już mam 2 krzesełka w aucie...

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

cipki dzisiaj gril ? :naughty:

obowiązkowo Spot bez grilla to tak jak dupczenie bez loda :kox:

ostatnio bylo dupczenie bez loda... i pojechalismy z arkiem na MC :evil:

trza było do sklepu pocisnąć leniu a nie na gotowe czekać :cool1:
Opublikowano

To może zbiórka od razu na dolince bo zanim się zbierzemy to będzie masakra! :naughty:

Opublikowano

To może zbiórka od razu na dolince bo zanim się zbierzemy to będzie masakra! :naughty:

a kto kórva zrobi zakupy :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

To może zbiórka od razu na dolince bo zanim się zbierzemy to będzie masakra! :naughty:

a kto kórva zrobi zakupy :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Ty? :naughty::decayed: Wyjeżdżam. Do zoba. :wink4:
Opublikowano

Siemanko :hi:

ja niestety, tym razem znów nie dałem rady przyjechać. W zeszłym tyg. w delegacji, a tym razem dalej mam remont… ale mam nadzieję, że już za tydzień znów będę uczęszczał na spoty regularnie :notworthy:

Opublikowano

:hi: podziękował

PS. Jutro bedzie dobra jajecznica :naughty:

Opublikowano

:hi: podziękował

PS. Jutro bedzie dobra jajecznica :naughty:

tak jak we wtorki są spoto grille tak w środy będą jajecznice na śniadanie u połowy klubowiczów z SK

moja mi kazała zrobić se drinka :decayed:

Opublikowano

:hi: podziękował

PS. Jutro bedzie dobra jajecznica :naughty:

tak jak we wtorki są spoto grille tak w środy będą jajecznice na śniadanie u połowy klubowiczów z SK

moja mi kazała zrobić se drinka :decayed:

czyli dzisiaj :sex: czy :jerk:

Opublikowano

Dzięki pipki za udanego zlota... :notworthy: :notworthy: :notworthy:

I bonusowy blow jobik dla Stana za VW Spare Parts... :wink4: :wink4:

Opublikowano

Dzięki pipki za udanego zlota... :notworthy: :notworthy: :notworthy:

I bonusowy blow jobik dla Stana za VW Spare Parts... :wink4: :wink4:

taaaa

"politycy, piłkarze i.... gwiazdy porno...." :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 22:48_________________________________________________PS

kórva coraz mniej ludzi na tych spotach :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

Dzięki pipki za udanego zlota... :notworthy: :notworthy: :notworthy:

I bonusowy blow jobik dla Stana za VW Spare Parts... :wink4: :wink4:

taaaa

"politycy, piłkarze i.... gwiazdy porno...." :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 22:48_________________________________________________PS

kórva coraz mniej ludzi na tych spotach :thumbdown: :thumbdown:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dzięki pipki za udanego zlota... :notworthy: :notworthy: :notworthy:

I bonusowy blow jobik dla Stana za VW Spare Parts... :wink4: :wink4:

taaaa

"politycy, piłkarze i.... gwiazdy porno...." :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 22:48_________________________________________________PS

kórva coraz mniej ludzi na tych spotach :thumbdown: :thumbdown:

słabsi muszą odejść, taka kolej losu :kox:

spadam w kimę tzn na TV

Opublikowano

Stasiu zerkniesz mi jutro w pracy gdzie znajduje się ten j**any presostat :gwizdanie:

Opublikowano

Stasiu zerkniesz mi jutro w pracy gdzie znajduje się ten j**any presostat :gwizdanie:

co się znajduje ? :mysli:

Opublikowano

Stasiu zerkniesz mi jutro w pracy gdzie znajduje się ten j**any presostat :gwizdanie:

co się znajduje ? :mysli:

:wallbash:

Opublikowano

Stasiu zerkniesz mi jutro w pracy gdzie znajduje się ten j**any presostat :gwizdanie:

co się znajduje ? :mysli:

takie numer jest tego gówna 8d0 959 482
Opublikowano

Stasiu zerkniesz mi jutro w pracy gdzie znajduje się ten j**any presostat :gwizdanie:

co się znajduje ? :mysli:

:wallbash:

prostata :decayed:

Opublikowano

Stasiu zerkniesz mi jutro w pracy gdzie znajduje się ten j**any presostat :gwizdanie:

co się znajduje ? :mysli:

:wallbash:

prostata :decayed:

aha

znajdę to w ETCE ? :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.