Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zartuje wy ściule, ale chcialem tylko pokazać że wystarcze ze jestem na forum i spam leci 1str w 30sek :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

wiedziałem, że to ściema twoja nawet do sklepu jak idziesz to karze Ci dzwonić i rozmawiać z nią przez całą drogę

nom ale za to pozwala mi samemu chodzic na zakupy :polew:

z resztą ty nawet nie wiesz jak porządnie zerżnąć laske :decayed:

napisal bym cos ale nie chce cie obrazic bo szanuje Ule :gwizdanie:

zarznac to mozna lasie w kiblu, a ze swoja kobieta sie kochasz :naughty:

romantyk k**wa ze mnei co nie? :kox: a i tez jestem w h*j czuly :decayed:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 15:53_________________________________________________

a tak swoją drogą to już się cieszyłem z nieszczęścia Kędziora :decayed:

dzieciak to szczescie zapytaj Dimana :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tyś jest waryjot Kędzior!! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dziwne - przed chwilą rozmawiałem jeszcze raz z Eweliną i potwierdza, że jest w ciąży :rolleyes:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 15:56_________________________________________________spadam do domu :hi::przebiegly:

Opublikowano

dziwne - przed chwilą rozmawiałem jeszcze raz z Eweliną i potwierdza, że jest w ciąży :rolleyes:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 15:56_________________________________________________spadam do domu :hi::przebiegly:

Uważaj Stan bo może chce od Ciebie kase wyciągnąć!!! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

dzieciak to szczescie zapytaj Dimana :decayed:

zgadza się szczęście ale dopiero od 3 miesiąca :gwizdanie: :evil: :evil:

Opublikowano

dziwne - przed chwilą rozmawiałem jeszcze raz z Eweliną i potwierdza, że jest w ciąży :rolleyes:

tak mi tez i mowila cos ze organizuje casting:

casting na ojca,do wgladu paski z wyplat, stan konta,

podobno z moimi wyplatami ja sie nie kwalifikuje :confused4:

Tyś jest waryjot Kędzior!! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

łoj tam łoj tam :decayed:
Opublikowano

dzieciak to szczescie zapytaj Dimana :decayed:

zgadza się szczęście ale dopiero od 3 miesiąca :gwizdanie: :evil: :evil:

Diman jak nie wiem kto Ci takich głupot naopowiadał, że od 3go miesiąca ma być lepiej. :cool1: Jak teraz jest ostro to masz przeebane do końca życia! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

dzieciak to szczescie zapytaj Dimana :decayed:

zgadza się szczęście ale dopiero od 3 miesiąca :gwizdanie: :evil: :evil:

Diman jak nie wiem kto Ci takich głupot naopowiadał, że od 3go miesiąca ma być lepiej. :cool1: Jak teraz jest ostro to masz przeebane do końca życia! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

no toś mnie pocieszył ;( :decayed:

Opublikowano

Diman jak nie wiem kto Ci takich głupot naopowiadał, że od 3go miesiąca ma być lepiej. :cool1: Jak teraz jest ostro to masz przeebane do końca życia! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

nom po 8roku zycia jest juz podobno lepiej :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Kędzior - jak będziesz dalej tyrał w weekendy i Ewelina dalej będzie do mnie dzwownić żebym przyjechał, to będziesz miał sporo tych dzieci wkrótce :gwizdanie: :wink4:

to żeś się rozmarzył :gwizdanie:

Opublikowano

Kędzior - jak będziesz dalej tyrał w weekendy i Ewelina dalej będzie do mnie dzwownić żebym przyjechał, to będziesz miał sporo tych dzieci wkrótce :gwizdanie: :wink4:

to żeś się rozmarzył :gwizdanie:

mocny w gadce a prawda jest taka ze gdybys go nie wziela wtedy na spiocha to o dziecku moglabys tylko pomarzyc :polew: :polew:
Opublikowano

Kędzior - jak będziesz dalej tyrał w weekendy i Ewelina dalej będzie do mnie dzwownić żebym przyjechał, to będziesz miał sporo tych dzieci wkrótce :gwizdanie: :wink4:

to żeś się rozmarzył :gwizdanie:

mocny w gadce a prawda jest taka ze gdybys go nie wziela wtedy na spiocha to o dziecku moglabys tylko pomarzyc :polew: :polew:

:tongue4:

Opublikowano

Kędzior - jak będziesz dalej tyrał w weekendy i Ewelina dalej będzie do mnie dzwownić żebym przyjechał, to będziesz miał sporo tych dzieci wkrótce :gwizdanie: :wink4:

to żeś się rozmarzył :gwizdanie:

mocny w gadce a prawda jest taka ze gdybys go nie wziela wtedy na spiocha to o dziecku moglabys tylko pomarzyc :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Waryjoty! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Kędzior - jak będziesz dalej tyrał w weekendy i Ewelina dalej będzie do mnie dzwownić żebym przyjechał, to będziesz miał sporo tych dzieci wkrótce :gwizdanie: :wink4:

to żeś się rozmarzył :gwizdanie:

mocny w gadce a prawda jest taka ze gdybys go nie wziela wtedy na spiocha to o dziecku moglabys tylko pomarzyc :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Waryjoty! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Waryjoty i ... gwiazdy porno... :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 18:53_________________________________________________P.S. Pochwalony :hi:

Opublikowano

no to pssyttt :decayed:

Opublikowano

no to pssyttt :decayed:

dokładnie :naughty:

Opublikowano

no to po raz czwarty.... :mysli: ?

Opublikowano
:pali: No to lecę na pifko do kumpla do knajpy... :naughty:
Opublikowano

Wybiera się ktoś na urodziny parku chorzowskiego w sobote???

Koncert Gienka o 20:00 !!!! Klon Ryśka zaśpiewa na polach marsowych w miejscu gdzie odbywa się koncert im. Ryśka Riedla corocznie ku jego pamięci...

Tu oficjalny plan... Nic specjalnego nie licząc koncertu...

Koncerty, Duża Łąka

START: 17:00

MIEJSCE: Duża Łąka – Port Chorzów

WYKONAWCY:

17:00 – Zespół Taneczno-Muzyczny Pałacu Młodzieży w Katowicach

18:00 – Zespół Ludzie

18:30 – zespół Droga Ewakuacyjna

19:15 – Around the Blues

20:00 – Uroczyste otwarcie Dni Parku przez prezesa WPKiW

20:00 – Gienek Loska Band

WTĘP: WOLNY

Opublikowano

Wybiera się ktoś na urodziny parku chorzowskiego w sobote???

Koncert Gienka o 20:00 !!!! Klon Ryśka zaśpiewa na polach marsowych w miejscu gdzie odbywa się koncert im. Ryśka Riedla corocznie ku jego pamięci...

Tu oficjalny plan... Nic specjalnego nie licząc koncertu...

Koncerty, Duża Łąka

START: 17:00

MIEJSCE: Duża Łąka – Port Chorzów

WYKONAWCY:

17:00 – Zespół Taneczno-Muzyczny Pałacu Młodzieży w Katowicach

18:00 – Zespół Ludzie

18:30 – zespół Droga Ewakuacyjna

19:15 – Around the Blues

20:00 – Uroczyste otwarcie Dni Parku przez prezesa WPKiW

20:00 – Gienek Loska Band

WTĘP: WOLNY

będzie tam "zespół Droga Ewakuacyjna" :shocked: ide :kox::polew:

a na poważnie, jesli wyrobie się z robotą na chacie, chętnie wyjdę na luft :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.